З метою налагодження ефективної взаємодії між місцевим самоврядуванням та молоддю Літинської ОТГ, для забезпечення вирішення питань, що пов’язані із життям молоді та її участі в усіх сферах життя громади, планується створення Молодіжної ради при Літинській селищній раді об’єднаної територіальної громади! Молодіжна рада - це консультативно-дорадчий орган, який буде незалежний у прийнятті рішень та впливатиме на спілкування молоді та органів місцевого самоврядування, підвищення розвитку молодіжного лідерства, залучення молоді до вирішення соціально-економічних питань, питань у сфері культури, спорту, освіти, попередження розповсюдження негативних явищ у молодіжному середовищі. 

  Тому ми запрошуємо активну, енергійну, ініціативну молодь віком 14-35 років, що постійно проживає на території Літинської об’єднаної територіальної громади долучитися до створення Молодіжної ради. Якщо бажаєте стати членом/членкинею Молодіжної ради – звертайтеся у відділ освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради. Адже тільки спільними зусиллями ми реалізуємо всі плани, які спрямовані на розвиток нашої рідної Літинської громади!

  Прийом заяв та документів проходитиме з 12 до 27 серпня 2020 року та здійснюватиметься відповідальною особою – Плахотнюк Жанною Іванівною (телефон для довідок (067)-135-58-64). 

Установчі збори з формування складу молодіжної ради при Літинській селищній раді відбудуться 25 вересня 2020 року о 14 годині за адресою: 22300, смт. Літин, вул. Соборна, 32, в приміщенні Літинської селищної ради.

З перелік документів необхідних для подачі у молодіжну раду можна ознайомитися у рубриці Молодь та молодіжна політика в Літинській ОТГ у розділі «Молодіжна рада» - «Перелік документів для участі в установчих зборах  щодо формування складу молодіжної ради  при Літинській селищній раді» або перейдіть за посиланням https://lityn-selrada.com.ua/molod-ta-molodizhna-polityka-v-litynskii-oth/molodizhna-rada/perelik-dokumentiv-dlya-uchasti-v-ustanovchikh-zborakh-shchodo-formuvannya-skladu-molodizhnoji-radi-pri-litinskij-selishchnij-radi). З більш детальною інформацією щодо створення Молодіжної ради при Літинській селищній раді можна ознайомитися на офіційному вебсайті Літинської селищної ради у рубриці Молодіжна рада.

Версія для людей з вадами зору

uknlendepl

Оголошення