Час, що минув відтоді, як пролунав останній постріл Другої світової війни, складає, три чверті століття. Ті далекі події мали трагічні наслідки для кожної української родини. Подвиг ветеранів війни – еталон мужності та патріотизму. Хоч скільки б минуло часу, ми пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю. Сьогодні, коли на Сході України триває збройна агресія Росії проти України та лунають постріли, українці, як ніхто, розуміють цінність своєї свободи та суверенітету держави.
У цей знаменний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, вшановуємо тих, хто боровся на фронтах Другої світової війни, в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, виніс роки окупації та пекло концтаборів, у повоєнні роки піднімав країну з руїн. І сьогодні Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це належний приклад для наслідування. Обов’язок нащадків – бути гідними безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир та злагоду на українській землі.
Сьогодні, 9 травня 2020 року в знак великої шани захисникам нашої Батьківщини, відбулося покладання квітів до підніжжя Меморіалу Слави, братської могили військовополонених 1943 року, могил жертв фашизму 1941 та 1942 років та інших місць захоронень захисників України, полеглих у Другій світовій війні і хвилиною мовчання вшановано пам'ять наших співвітчизників за участю керівників Літинської об’єднаної територіальної громади та Літинського району.
Після урочистого покладання квітів голова Літинської ОТГ Анатолій Бичок та голова Літинської РДА Михайло Бевз відвідали учасників війни. Зі словами подяки до ветеранів звернувся Анатолій Іванович: «Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої зазнало людство. Грядущі покоління у вічному боргу перед Вами за обірвану війною юність, за надзвичайну мужність, силу духу, самопожертву, які Ви проявили в боях за рідний край. Ваш подвиг непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність усім, хто відстояв незалежність. Щиро дякую Вам за відвагу, мужність, жертовність в ім’я свого народу, за патріотизм і незламну волю до перемоги». Літинський селищний голова вручив нашим захисникам Подяки, грошові винагороди та продуктові набори, які були придбані за кошти місцевого бюджету.
Дорогі ветерани, з Днем Перемоги! Нехай мир, подарований Вами, нові покоління гідно оцінять та збережуть як найдовше!
Бажаємо Вам, Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Версія для людей з вадами зору

uknlendepl

Оголошення