В урочистій атмосфері 13 квітня у актовій залі закладу дошкільної освіти №2 «Віночок» Літинської територіальної громади у присутності педагогічного колективу за участі селищного голови Анатолія Бичка, начальника відділу освіти, культури молоді та спорту Надії Липкань та консультанта з дошкільного виховання центру професійного розвитку педагогічних працівників Ніни Захарової відбулося представлення новопризначеного директора закладу Людмили Гуменюк.
Наказ про призначення Людмили Гуменюк на посаду директора ЗДО №2 зачитала присутнім Надія Липкань та побажала новому керівнику закладу наснаги в роботі, взаєморозуміння з досвідченим колективом, та наголосила на важливості спільної праці заради досягнення високих результатів у справі навчання та виховання дошкільнят.
Зі вітальними словами до нового керівника дитсадка звернувся селищний голова Анатолій Бичок. Анатолій Іванович зичив колективу дошкільного закладу на чолі із Людмилою Гуменюк високих досягнень у професійній діяльності, реалізації всіх поставлених ідей і планів, щоб в педагогічному колективі панували злагода та порозуміння. Разом з тим, селищний голова наголосив на необхідності чути один одного в педагогічному й батьківському колективах та підтримувати усі задуми, які спрямовані на покращання дошкільного виховання наймолодших жителів нашої територіальної громади.
Людмила Володимирівна висловила вдячність за щирі привітання, подякувала за виявлену довіру, надану їй, та пообіцяла, з честю нести високе звання керівника закладу дошкільної освіти.

Версія для людей з вадами зору

uknlendepl

Оголошення