3 липня в Літинському відділенні поліції відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України. Національна поліція України – центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки.
В святкових заходах взяли участь керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Літинської селищної ради Микола Курочка, голова Літинської РДА Михайло Бевз та голова районної ради Віталій Мельник , які вітали працівників відділу поліції з професійним святом.
Першим привітав особовий склад начальник Літинського відділу поліції Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області Констянтин Коробчинський, він відмітив що служба працівників поліції ніколи не буде легкою, адже вона вимагає від кожного зібраності, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, відваги й самопожертви, та побажав своїм колегам чесно виконувати професійні обов’язки, служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, бути завжди готовим прийти на допомогу тим, хто її потребує.
З вітальним словом до присутніх у залі звернувся Микола Курочка, він наголосив на тому, що служба працівників поліції ніколи не буде легкою, адже вона вимагає від кожного зібраності, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, відваги й самопожертви. А також висловив працівникам відділу вдячність за самовіддану працю, за службу, вірність присязі та відданість українському народу. Побажав і надалі мужності, витримки, наснаги, професійних успіхів, міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, довіри та поваги від жителів Літинщини.
За мужність, самовідданість, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Національної поліції України Почесною грамотою Літинської селищної ради нагороджено кращих працівників поліції:
Сергія Бабича – капітана поліції,начальника сектору превенції Літинського ВП;
Христину Ворону – лейтенанта поліції, слідчий слідчого відділення Літинського ВП;
Романа Польгуна – капітана поліції, старшого дільничного офіцера поліції Літинського ВП;
Андрія Пенешка – старшого лейтенанта поліції , старшого інспектора- чергового СРПП № 1 Літинського ВП;
Валентину Пічкур – лейтенанта поліції, оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Літинського ВП;
Андрія Бельдія – майора поліції, інспектора сектору кадрового забезпечення Літинського ВП.

Версія для людей з вадами зору

uknlendepl

Оголошення