«Бюджет участі» - це можливість для кожного жителя Літинської ОТГ  брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету через створення проєктів для покращення життя ОТГ та голосувати за них. Створити новий громадський простір, зелену зону, встановити дитячий, спортивний майданчик, провести благоустрій території двору, мікрорайону, скверу, парку, модернізувати інфраструктуру, втілити будь-яку іншу інноваційну ідею, спрямовану на розвиток ОТГ, підвищення її комфортності та привабливості.

        Цьогорічна кампанія мала стартувати у квітні. Карантин відтермінував конкурс, але не завадить його проведенню. Прийом заявок (на період карантину) буде проводитись онлайн. З 1 по 29 травня  чекаємо нових ідей від жителів Літинської ОТГ. Найкращі з них, на думку громади, реалізуємо цього ж року. Цьогоріч «бюджет участі» встановлено у розмірі 150000грн.(5 проєктів до 30000 грн.).

         Місце прийому документів: смт. Літин, вул.Соборна,32, Літинська селищна рада. У зв’язку з карантинними заходами, що запроваджені на території України, просимо забезпечити подання проектів лише через послуги поштового зв’язку.

        Одночасно звертаємо увагу на обов’язкове розміщення документів у електронному варіанті (електронна система «Громадський бюджет»  за посиланням: https://lityn-budget.e-dem.in.ua/#/competition/1254).

Версія для людей з вадами зору

uknlendepl

Оголошення