З 5 жовтня 2021 року оголошено конкурс  Вінницької обласної  Ради  «Комфортні громади у 2021-2022 роках». (далі – Конкурс)

       Конкурс буде проходити у два етапи. Перший етап – подання проєктів жителями територіальної громади до Літинської селищної ради. Проєкти, які набрали найбільшу кількість голосів за результатами І етапу Конкурсу, будуть подані на ІІ етап Конкурсу селищною  радою до 17 грудня 2021 року.

         Прийом проєктів у 2021 році проводиться з 15 жовтня по 15 листопада у паперовому вигляді відповідно до затвердженої Форми проєкту (Додається) та листом з попередньою підтримкою не менше 25 осіб – громадян України віком від 18 років, які є жителями громади і підтримують проєкт шляхом  підпису в Додатку до Форми  проєкту.

         Бюджет проєкту не більше 1млн.грн.

Пріоритетні напрями конкурсу:

  • «Безпечна та доступна громада» - впровадження сучасних цифрових технологій та рішень для підвищення рівня безпеки та добробуту жителів громади
  • «Здоров’я жителів громади» - здійснення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я (первинного та вторинного рівня) задля забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення області.
  • «Сучасна громада» - розвиток культурної, спортивної та туристичної інфраструктури, благоустрій територій і зон відпочинку, інше.
  • «Спроможна громада» - економічний розвиток громад, розвиток малого підприємництва.

         Подавати проєкти можуть фізичні особи віком від 18 років, які є громадянами України та проживають та/або зареєстровані у Літинській селищній територіальній громаді.

        Голосування за проєкти відбувається з 25 листопада по 5 грудня 2021 року  (15 днів). Автори проєктів самостійно організовують інформаційні заходи щодо власних проєктів з метою отримання якомога більшої підтримки жителів громади.

       Одна людина може проголосувати один раз за один проєкт.

       Голосування за проєкти здійснюється шляхом заповнення бланку для голосування в пунктах голосування.

      

 

Версія для людей з вадами зору

uknlendepl

Оголошення