Є багато див на Землі, створених природою і зроблених людиною. Та чи не найбільше диво з див – книга. У ній весь неосяжний світ. Тому зовсім не випадково, у рік тисячоліття літописання і книгодрукування (1998) Президент України своїм указом проголосив 30 вересня Всеукраїнським днем бібліотек, відзначення якого свідчить про глибоку повагу народу до скарбниць духовних надбань людства, зібрання інтелектуальних і культурних цінностей української нації, підкреслює історичну роль друкованого слова в житті суспільства.
Бібліотека – це древня і вічно юна оселя людського розуму. Це місце, в якому існує особливий порядок, виробляються правила, забезпечується вільний доступ до інформації та складається повага до книги, як цінності.
30 вересня у КЗ "Публічна бібліотека" Літинської селищної ради відбулося театралізоване дійство «Книжково - Картопляна фантазія», присвячене Всесвітньому Дню бібліотек. Участь у заході взяли бібліотечні колективи Літинської територіальної громади, вони представили свої святкові куточки, додавши до них артистизму, креативності, професіоналізму та винахідливості.
З вітальним словом до усіх присутніх звернувся Літинський селищний голова – Анатолій Іванович Бичок-: «Бажаю вам завжди відчувати гордість за свою професію, переконаність у суспільній значущості своєї діяльності, подальших творчих успіхів у благородній справі інформування та освіти нинішніх і майбутніх поколінь, здоров'я і благополуччя!». Також Анатолій Іванович привітав з ювілеєм поетесу, голову літературно-мистецького об'єднання ім. Х.Т. Замоцного "Дзвінкова криниця", громадську діячку, волонтерку -Зінаїду Василівну Сидорчук
До поздоровлень бібліотечним працівникам приєдналися заступник селищного голови з питань виконавчих органів Віталій Борисович Мельник та начальник відділу освіти, молоді та спорту Надія Володимирівна Липкань
Вітала із професійним святом своїх колег і Людмила Сергіївна Іщук – директор КЗ "Публічна бібліотека". Побажала всім міцного здоров’я творчої наснаги та реалізації усіх планів.
Діяльність бібліотек нашого містечка– багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка, складна і надзвичайно потрібна. Скромні, віддані своїй професії працівники, спонукають кожного з нас полюбити книгу, а вона, в свою чергу, ще змалечку вчить всьому доброму і вічному.

Версія для людей з вадами зору

uknlendepl

Оголошення