30 липня 2021 року відбулася зустріч для батьків вихователів Вінницького району. Фахівці КУ «Центр надання послуг Літинської селищної ради» організували  даний захід на базі ДБСТ.  Участь взяли батьки-вихователі   трьох  дитячих будинків сімейного типу Нетребський Павло Миколайович та Нетребська Анастасія Євгеніївна, Верещак Тетяна Петрівна, Лубчинський Анатолій Адамович та Лубчинська Інна Михайлівна.   В першій частині заходу  розглядались питання  функціонування   зазначених ДБСТ, проживання  та виховання    в них 17 дітей-сиріт та дітей позбавлених  батьківського піклування.

View the embedded image gallery online at:
https://lityn-selrada.com.ua/news-lityn#sigProIdfe7a7676db

Щороку 30 липня, починаючи з 2014 року, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.
Проблема торгівлі людьми та співпраці громадських організацій і державних установ щодо реінтеграції осіб, постраждалих від торгівлі людьми ця проблема надзвичайно актуальна, адже торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини.
Незважаючи на здійснення певних зусиль з боку держави в напрямку протидії торгівлі людьми – ця проблема залишається актуальною і має стійкі тенденції до поширення.
Злочин «торгівля людьми», зазвичай, прихований. Його жертви не хочуть згадувати й переповідати пережиті ними жахіття. І все-таки, постраждалим жінкам психологічно дещо простіше, ніж чоловікам, розповісти, що з ними сталося. А постраждалих чоловіків стає дедалі більше, проте вони соромляться звертатися до спеціальних служб. Серед постраждалих не лише молодь. Тут немає вікових обмежень. У жебракування, втягують як дітей, так і літніх людей.
Поняття «торгівля людьми» набуває нового змісту. Якщо раніше йшлося здебільшого про сексуальне рабство, то сьогодні воно увібрало в себе широкий спектр форм: від трудової експлуатації до нелегальної трансплантації органів.
Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво» у Вінницькій області набирає обертів.
@Сергій Борзов Голова Вінницької ОДА інформував про завершення робіт на ділянці автошляху Т-02-02, яка поєднує Могилів-Подільський, Ямпіль й Умань..
Сергій Борзов також зазначив, що на шляхопроводі Т-02-40, який фактично є продовженням Р-08 («дороги президентів») до мосту Ямпіль-Косеуць, «встановлено нові електроопори зі світлодіодними світильниками, наразі облаштовують узбіччя та супутню інфраструктуру». #Великебудівництво_Вінниччина #Вінницький_район

https://youtu.be/AgRI1OEBngM 

 
У 2022 році почнеться «Велике будівництво» обласних лікарень.
Наступного року за програмою президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» стартує програма оновлення обласних лікарень.
З державного бюджету планується витратити орієнтовно 20 млрд гривень на реконструкцію обласних лікарень для дітей і дорослих.
Про це повідомив @Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА, посилаючись на виступ заступника керівника Офісу президента Кирила Тимошенка під час форуму «Україна 30. Децентралізація».
«Цього року в 36 лікарнях відбуваються різні реконструкції, ми це вже робимо. Але далі найголовніше – новий проєкт обласних лікарень, який зараз проходить проєктно-кошторисну документацію і почнеться наступного року.
Наше конкретне завдання: реконструювати відділення і корпуси однієї дитячої і однієї дорослої обласної лікарні в кожному обласному центрі», - розповів Тимошенко, який координує президентську програму «Велике будівництво».
За його словами, в обласних лікарнях реконструюватимуть фасади, будівлі, за необхідності – будуватимуть хірургічні відділення, вертолітні майданчики тощо.
Усі лікарні також оснастять новою медичною технікою.
Паралельно у рамках програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» триває модернізація приймальних відділень у лікарнях.
Наразі завершено 118 відділень, ще 83 – на фінальній стадії робіт.

Сергій Борзов: В рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво» вже цієї осені в регіоні розпочнеться здача об'єктів інфраструктури
В Україні восени цього року розпочнеться сезон здачі об'єктів інфраструктури у всіх регіонах. Загалом у роботі зараз перебувають близько 1000 таких об’єктів, які реалізовуються у рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» та інших програм. Про це повідомляє @Сергій Борзов голова Вінницької ОДА, посилаючись на заяву заступника керівника Офісу Президента, координатора програми «Велике будівництво» Кирила Тимошенка в ході форуму «Україна 30. Децентралізація».
За його словами, така велика кількість інфраструктурних проєктів стала можливою в тому числі завдяки децентралізації. Більшість об'єктів фінансуються спільно з державного бюджету та коштом місцевих громад, які завдяки децентралізації отримали більші фінансові можливості.
«І ми не кажемо тільки про дороги. Тому що близько 100 садочків, 100 шкіл, 100 спортивних об'єктів реалізовуються у громадах. Громади хочуть реалізовувати такі проєкти. Дійсно, держава допомагає своїм бюджетом, але це проєкти співфінансування, які фінансують і міста, і селища, і об'єднані територіальні громади», - зауважив заступник голови ОП.
За рахунок збільшення коштів, які в результаті децентралізації стали отримувати місцеві бюджети, між територіальними громадами вже намітилася конкуренція за отримання додаткового фінансування з держбюджету на реалізацію проєктів соціальної інфраструктури.

Версія для людей з вадами зору

uknlendepl

Оголошення