Рекомендації населенню щодо отримання житлово - комунальних послуг

КОНСУЛЬТАЦІЯ ГРОМАДЯН У ЛІТИНСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДА ПРОВОДИТЬСЯ В ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ (2 13 63, 2 15 63, 096 368 79 94). ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ ЗА ВКАЗАНИМИ ТЕЛЕФОННИМИ НОМЕРАМИ.

Прийміть найщиріші вітання із величним святом Різдва Христового!

Крізь тисячоліття Світло Різдва зігріває серця людей і вказує шлях любові, довіри, взаємоповаги і правди. Його промені несуть щастя у кожну сім’ю, у кожну домівку, у кожний куточок нашого краю.
Відзначаючи Різдво Христове, ми надаємо особливого змісту цьому святу, бо воно наповнене радощами й теплом родинного кола. Цей день об’єднує, гуртує і робить нас міцнішими. Вважається, що усі сказані цього дня слова обов’язково збудяться.
Тож, щиро бажаю, щоб свято Різдва Христового завітало до Вас колядками та щедрівками, зігріло душевним теплом, добротою і любов’ю вашої родини.
Пам’ятаймо і про тисячі українських героїв, які в ці дні гідно захищають наш спокій. Нехай їхня міць та мужність надихають кожного з нас!
Миру Вам і впевненості в завтрашньому дні, сімейного добробуту та міцного здоров’я!
Нехай Різдвяні дзвони завжди повідомляють Вам лише приємні новини.
Веселих і радісних свят!
З повагою
Літинський селищний голова
Анатолій Бичок

єМалятко — комплексна послуга для батьків новонароджених. За однією заявою, поданою онлайн, можна зареєструвати народження дитини та отримати до 9-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні дитини. 

 Замовляйте комплексну послугу єМалятко онлайн

Реєстрація народження за допомогою єМалятко — це: зручно. За допомогою єМалятко можна замовити усі потрібні послуги для немовляти у зручний час та у зручному місці. До електронної заяви потрібно лише внести дані про маму, тата і дитину, а навпроти — послуги, які хочете отримати, поставити галочку. Сучасно. Заяву єМалятко можна подати онлайн на порталі Дія. Більше не потрібно десятки різних заяв, робити ксерокопії документів та стояти у чергах. Швидко. Орієнтовний час заповнення заяви єМалятко — 20-30 хв, реєстрація народження відбувається протягом 1 робочого дня.  Безпечно. Подана онлайн заява єМалятко допомагає не тільки заощадити час, а й не піддавати ризику своє здоров'я та здоров'я родини у час поширення  Covid-19.

Версія для людей з вадами зору

uknlendepl

Оголошення