ПРОТОКОЛ  № позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Ви обрали одну з найскладніших професій, покликану боротися із найнебезпечнішою стихією – вогнем. Ваш високий професіоналізм і відданість справі, виявлені під час виконання службових обов'язків, врятували не одне людське життя. Особлива Вам вдячність за сумлінну і довголітню працю, за кожну хвилину Ваших нелегких буднів.
Бажаю усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння рідному краю та народу України. Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а Ваша праця сторицею повертається до Вас.
Хай Ваші серця завжди зігріває тепло людської подяки за підтримку та професійну допомогу у складних життєвих ситуаціях.
З повагою
Літинський селищний голова Анатолій Бичок

Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України від 11 жовтня 2013 року встановлене професійне свято - День пожежної охорони України, яке відзначається щорічно 17 квітня. Людям, які обрали професію пожежника- рятувальника притаманні такі людські якості як самовідданість, постійна готовність прийти на допомогу, здатність до самопожертви та безкорисність. Кожна людина знає, що при надзвичайній ситуації необхідно телефонувати за номером 101 і на виклик приїдуть професіонали, які нададуть допомогу. З нагоди відзначення професійного свята 16 квітня у актовому залі пожежно - рятувальної частини смт Літина відбулося урочисте зібрання.

Відповідно до рішення5 сесії Літинської селищної ради 8 скликання від 09 квітня 2021 року № 210 «Про внесення змін до «Програми соціальної підтримки жителів Літинської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки»учасникамоперації об'єднаних сил (антитерористичної операції) Літинської територіальної громади буде надаватися матеріальна допомога на зубопротезування (за винятком протезування з дороговартісних матеріалів)у розмірі не більше 5,00 тис. грн.

       За детальною інформацією про надання матеріальної допомоги на зубопротезуванняучасникамоперації об'єднаних сил (антитерористичної операції) слід звертатися у відділ соціального захисту та охорони здоров’я Літинської селищної ради (ЦНАП), або за тел. 2 02 00

"Громада безпечного середовища" саме під таким гаслом 14 квітня 2021 р. в приміщенні Літинської селищної ради був проведений семінар обласного рівня.

У актовому залі селищної ради зібралися керівництво територіальних громад Вінницького району, старости, представники пожежно- рятувальних служб, та тредставники силових структур району. Місця в президії зайняли: Бичок Анатолій Іванович - Літинський селищний голова, Вінницький Олег Миколайович - полковник військовий комісар Вінницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Шутак Ігор Анатолійович - голова Вінницької районної ради, Урдзік Віталій Валерійович - голова Вінницької РДА, Шевчук Руслан Богданович - начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області, полковник служби цивільного захисту, Татусяк Сергій Пилипович - голова ГО «Україна-Польща-Німеччин, Каменюк Юлія Вікторівна - помічник начальника Головного управління ДСНС України у Вінницькій області.

Захід розпочався з вступного слова Літинського селищного голови Анатолія Івановича Бичка. Очільник громади розповів про мету зібрання та про напрямки роботи селищної ради у сфері громадської безпеки.

View the embedded image gallery online at:
https://lityn-selrada.com.ua/news-lityn#sigProIda1fc847aac

Версія для людей з вадами зору

uknlendepl

Оголошення