Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.
Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.
У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.  Ви витрачаєте свій вільний час на благо суспільства, присвячуєте йому свій талант, енергію і завзяття. Шановні волонтери! Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю. Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

 

       Пресвятої Богородиці на території Джерела Пресвятої Богородиці відкрито пам'ятний знак на честь захисників України. Пам'ятник - символ вдячності жителів району  захисникам усіх воєн, котрим випало на долю нашої молодої, але вже не по рокам такої мудрої держави. Це і воїни Другої Світової війни,  і воїни-інтернаціоналісти і учасники бойових дій на сході нашої держави, героям, які сьогодні ціною свого життя виборюють наш мир та спокій.    В урочистому відкритті пам'ятного знаку  взяли участь: секретар селищної ради Тетяна Головащенко, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Микола Курочка, учасники АТО/ООС  волонтери, громадськість району.Захід розпочався з виконання Державного Гімну України та урочистого підняття Державного Прапора України.
Почесну місію відкрити пам’ятний знак здійснили Надія Рожанська, мати загиблого учасника Революції Гідності та учасника антитерористичної операції Пантелеймона Рожанського та Олександр Скоропад, учасник АТО/ООС на Сході України.


З нагоди Дня народження від усього колективу Літинської селищної ради прийміть найщиріші поздоровлення!
Нехай завжди Вас супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких. Бажаємо Вам здійснення всіх Ваших задумів та планів!
Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на добрі звістки, радісні події, особисті досягнення і благородні справи. Хай і надалі плідною буде Ваша праця.
Тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів,а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами!
Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи, щоб було міцне здоров’я,
а ВІРА, НАДІЯ та ЛЮБОВ завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день осіб з  інвалідністю, прогресивне людство цим засвідчує небайдуже ставлення до своїх громадян, наголошує на те, що для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до людей з інвалідністю  визначає ступінь цивілізованості суспільства. Не залишилися поза увагою і жителі  нашого селища. Так, нещодавно в приміщенні Літинської районної бібліотеки до Міжнародного для осіб з інвалідністю відбулася година доброти «Може зламатися тіло, але ніколи дух» . Усі присутні на заході мали змогу почути віршовані, пісенні матеріали, відеоролики та казки про добро. До уваги гостей був представлений огляд літератури «З вірою в любов і милосердя». Традиційно до Міжнародного дня людей з інвалідністю за кошти селищного бюджету було закуплено 32 продуктових наборів (крупи, печиво, олія, згущене молоко та ін.) для літинчан.  У приміщенні управління праці та соціального захисту населення Літинської РДА було  презентовано  фото-виставку «Дитинство одне на всіх», яка націлена на адаптацію особливих дітей у суспільстві та серед однолітків,  ініціатором створення якої виступила начальник УПСЗН Світлана Матюк. Кожній родині, яка брала участь у фотозйомці було подаровано фото на згадку. Селищний голова Анатолій Бичок вручив солодкі подарунки дітям, та зазначив, що  одним із головних завдань місцевої  влади є турбота про дітей та людей з інвалідністю не лише в цей день, а й щоденно надаючи їм соціальну допомогу і підтримку. Також створення таких умов перебування в соціумі,  які дадуть змогу відчувати себе в нашому суспільстві дійсно захищеними, рівними та потрібними. Також хочемо подякувати фотографу Анні Бичок за професійну фотозйомку і  Крістіні та Івану Фаб’янчукам за безплатну декорацію фотозони.

View the embedded image gallery online at:
http://lityn-selrada.com.ua/news-lityn#sigProIde842f88bec

Відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки з боку суспільства.
Усунення бар'єрів на шляху до самореалізації осіб з інвалідністю, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики України.
Наша держава взяла на себе і виконує конкретні зобов’язання щодо матеріального забезпечення осіб з інвалідністю, створення для них гідних умов життя - надала ряд пільг, конституційно гарантувала рівні з іншими громадянами можливості для участі в основних сферах життя суспільства.
На Вашу долю випали нелегкі випробування, однак Ви, долаючи труднощі, проявляєте виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Своїми успіхами в різних сферах життя Ви доводите, що завдяки силі духу і цілеспрямованості можна досягти значних висот. Разом з тим, Ви потребуєте підтримки і уваги, бо Ваше життя - це щоденна боротьба.
Тож хочеться побажати Вам витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми. Хай справджуються усі сподівання, а кожен день приносить лише гарні емоції.
З повагою, Літинський селищний голова Анатолій Бичок

Версія для людей з вадами зору

uknlendepl

Оголошення