18 вересня 2019 року відбулась звітно-виборна конференція Літинської районної організації ветеранів України. У роботі конференції взяли участь голова Літинської районної організації ветеранів України Володимир Попівнюк, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Літинської селищної ради Микола Курочка, голови первинних ветеранських організацій сіл району та ветерани праці Літинщини.
З доповіддю виступив голова Літинської районної організації Попівнюк Володимир Феоктістович, який відзначив, що районна організація активно працює та розвивається та теренах Літинського району. Захищаючи законні інтереси ветеранів, районна організація співпрацює з органами районної влади, органами місцевого самоврядування та більшістю громадських організацій району. Слово для доповіді мали і голови первинок, які розповідали про діяльність організацій у їх громадах та обговорили ряд актуальних питань.

На запрошення Літинської селищної ради, особисто голови Анатолія Бичка, з 9.10 по 12.10.2019 року в нашому містечку перебувала офіційна польська делегація з міста-побратима Вольштин, до складу якої увійшли:  Ярослав Адамчак -  голова ради м. Вольштина, Себастян Сір - представник міського відділу культури, Шимон Птах  - вчитель гімназії м. Вольштин, Віслав Янович –– заступник голови ради повіту, Агнешка Чайка – заступник голови ради гміни Вольштин. Делегацію тепло зустрічав голова селищної ради Анатолій Бичок. Офіційна зустріч очільників і представників двох громад дружніх держав відбулася в кабінеті селищного голови. Під час зустрічі Анатолій Іванович висловив щиру подяку партнерам за проявлену увагу та наголосив на важливості подальшої плідної співпраці для двох сторін. «Сьогодні ми раді вітати наших друзів з Вольштина у Літині . Наше містечко уже багато років активно співпрацює з містом-побратимом Вольштином у різних проектах і за такий тривалий час у нас склалися добрі стосунки та є певні напрацювання, які ми хочемо зберегти надалі», - відзначив очільник Літинської громади. В рамках візиту було проведено кілька робочих зустрічей. У перший день перебування польської делегації у Літині, була організована зустріч із працівниками ЛВК №123  та  працівниками пожежно-рятувальної служби Літинського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області. Уже стало традицією, що польські друзі приїжджають з  цінними подарунками. Так, черговим подарун-ком для літинських рятувальників стали ложементи фірми MSA для апаратів на стисненому повітрі, типу AUER, у кількості 6 одиниць та сигналізатори нерухомого стану FIREFLY у кількості 4 одиниці. Ярослав Адамчак  повідомив, що місцева влада Вольшинського повіту, має можливість подарувати ще один пожежний автомобіль рятувальній службі Літина.

15 жовтня 2019 року в Літинській ДЮСШ  відбувся конкурс «Козацькому роду нема переводу»  приурочене до Дня Українського козацтва, Дня захисника України та Дня створення Української повстанської армії. Українське козацтво, його славні традиції невмирущі! Доказ тому – це проведення різноманітних заходів для учнівської молоді в нашому краї.Яскраві, цікаві заходи якнайкраще ознайомлюють дітей з українською культурою і традиціями, прищеплюють любов та повагу до історичного минулого нашої країни, виховують почуття гідності, якості справжнього громадянина.Під час проведення конкурсу команди району продемонстрували добру фізичну підготовку, увагу, ерудованість загартованість, та витривалість у спортивних змаганнях.

                                    

Прийміть щирі вітання із Днем захисника України, Днем Українського козацтва та зі святом  Покрови Пресвятої Богородиці! Традиційно в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День українського козацтва та державне свято – День захисника України. 
Невипадково в цей день свято набуло особливо важливого змісту, адже упродовж багатьох століть волелюбні козаки та відважні вояки боролися за волю і свободу та зі зброєю в руках боронили рідну землю, вважаючи Божу Матір своєю Небесною Покровителькою та Заступницею.
День захисника України – це свято нескорених, бо незважаючи на всі випробування дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну. Дорогі краяни! Щиро бажаю вам мирного неба та родинного благополуччя, успіхів у всіх ваших справах та починаннях, здійснення планів і виконання поставлених завдань, міцного та надійного тилу! І нехай кожен день несе Вам тільки радість. Та нехай в Україні запанує довгоочікуваний мир!
Слава Україні! Героям Слава!

З повагою

Літинський селищний голова        Анатолій Бичок

Версія для людей з вадами зору

uknlendepl

Оголошення