В зв’язку з посиленням заходів щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції,  на території Літинської ОТГ проводяться дезінфекції під’їздів багатоквартирних будинків, громадських зупинок, дитячих та спортивних майданчиків. Окрім того комунальними службами містечка за допомогою спеціальної техніки здійснюється санітарна обробка вулиць та тротуарів населених пунктів об’єднаної територіальної громади.  Прохання до всіх жителів ОТГ дотримуватись вимог карантину та простих правил особистої гігієни!                                                                                                                                                             Будьте здорові!

View the embedded image gallery online at:
http://lityn-selrada.com.ua/news-lityn#sigProIdf5f559eeec

В рамках заходів, пов’язаних з попередженням поширення коронавірусної інфекції, відповідна інформація щодо необхідності дотримання карантину (відеоролики та матеріали для друку) міститься за наступними посиланнями:

https://fex.net/ru/s/selm1yf 

https://fex.net/ru/s/poypa3m

https://covid19.com.ua

https://nszu.gov.ua

За цими посиланнями розміщені відповіді на основні запитання про COVID-19, викликане коронавірусом та як убезпечити себе від захворювання.

Будьте здорові!

     Повідомляємо, що з метою запобігання поширенню на території населених пунктів Літинської об’єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19, Літинською селищною радою вжито ряд невідкладних заходів.

Зокрема, рішенням 8 сесії 7 скликання Літинської селищної ради №200 з місцевого бюджету виділені кошти у сумі 150 тис. грн. на створення резервного фонду для забезпечення невідкладних витрат з запобігання та ліквідації можливих наслідків поширення COVID-19, придбання засобів індивідуального захисту, виробів медичного призначення, дезинфікаторів.

Крім того, депутатами ради прийняте рішення щодо виділення районним закладам охорони здоров’я 112 тис. грн. на закупівлю засобів індивідуального захисту:

  • Комунальному некомерційному підприємству «Літинська центральна районна лікарня Літинської районної ради» - 22 тис. грн.;
  • Комунальному некомерційному підприємству «Літинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Літинської районної ради» - 60 тис. грн.;
  • Літинському відділенню екстреної медичної допомоги – 30 тис. грн.

Також, 64 тис. грн. перераховано КП «Комунсервіс» на обслуговування спецтехніки та придбання захисного одягу для працівників, залучених до робіт під час карантину.

       За зверненням селищного голови Бичка А.І., суттєву матеріальну допомогу у боротьбі з вірусом надали місцеві підприємства.

  Дороги, їх стан, є мабуть однією із найактуальніших тем для обговорення на рівні держави, регіонів, органів місцевого самоврядування, в засобах масової інформації та в побуті. І це зрозуміло, адже дороги - це не тільки зручність, комфортність але й  безпека для всіх учасників  дорожнього руху. А турбота про мешканців громади та безпечність їх руху -  чи не одне із пріоритетних завдань селищної ради.  У грудні 2019 року під час проведення 6 сесії 7 скликання була ухвалена Програма соціально- економічного розвитку Літинської  ОТГ, згідно якої затверджено перелік доріг комунальної власності, де буде проведено капітальний ремонт.  Завдяки сприятливим погоднім умовам та наповненню місцевого бюджету уже в першому кварталі 2020 року нове дорожнє покриття отримали жителі вулиць Лесі Українки, Подільська (9 січня) та поточний ремонт здійснено на вулиці Варави. Підрядна організація  ТОВ «Хмільницька будівельна компанія» із застосуванням сучасних технологій, новітнього обладнання швидко та якісно здійснила асфальтування даних доріг.  Сподіваємось, що започаткована  нами робота щодо оновлення дорожньої інфраструктури буде продовжена і ми зможемо задовольнити більшість  побажань мешканців громади.  Нині вулиці стали невпізнаними, комфортними. Особливо тішаться діти, адже тепер можна безпечно ганяти по них на велосипедах, роликових ковзанах , скейтбордах. Багато радості   й у дорослих. Жителі вулиці Лесі Українки, Подільської та Варави сердечно дякують Літинському селищному голові, виконавчому комітету та депутатському корпусу Літинської селищної ради за велику турботу про них, розуміння і підтримку.

 

View the embedded image gallery online at:
http://lityn-selrada.com.ua/news-lityn#sigProId7eaa3adfbe

Версія для людей з вадами зору

uknlendepl

Оголошення