22 січня 1919 року Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися й утворили Україну. Проголошення Акту Злуки увійшло в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день став символом об’єднання України. Особливого значення ця історична дата набула після проголошення незалежності України в 1991 році. Тож відзначення Дня Соборності символізує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації.
Історичний досвід постійно нагадує – головною, незаперечною, неперехідною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава. Лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі. Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила.
Впевнений, що не зважаючи на всі труднощі, які випали на долю нашої країни, лише в єдності наших спільних дій та соборності душ вдасться досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної, істинно незалежної європейської держави, якою пишатимуться нащадки.
Тож, щиро зичу всім нам на цьому шляху здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів, нових здобутків виключно у мирній праці, оптимiстичного погляду у майбутнє і непереможної віри у краще прийдешнє нашого рідного краю та України!
З повагою,
Літинський селищний голова Анатолій Бичок

Серед багатьох традицій та свят у нас є ще одне – прощання з новорічною ялинкою, яке є гарним приводом поспілкуватися та повеселитися.
17 січня 2020 року на площі біля райдержадміністрації на завершення новорічних та різдвяних свят, відбулось закриття районної новорічної ялинки. Під час урочистого закриття було проведено веселі ігри, танці, вікторини, які створювали святковий настрій. Діти на святі отримали заряд позитивної енергії та яскраві враження від побаченого, а також попрощалися з новорічною красунею до наступного року.

View the embedded image gallery online at:
http://lityn-selrada.com.ua/news-lityn#sigProIdcff11962b6


Першим у 2020 році в нашому містечку народився хлопчик. Маленького богатиря вагою 4 кг та зростом 57 см назвали Даниїлом. Він народився 1січня 3.30 год.  у сім'ї Залєвської Ольги Миколаївни та Чумака Олександра Миколайовича. З найкращими побажання та подарунками для новонародженого Даниїла до щасливих батьків сьогодні, 8 січня завітав селищний голова Анатолій Бичок, секретар селищної ради Тетяна Головащенко та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Микола Курочка.
Щасливі батьки називають себе жартівливо «першовідкривачами» в новому році. Тож побажаємо їм міцного здоров’я, щасливої долі та світлого майбутнього.

 


Гарними новорічними піснями та колядками творчі та аматорські колективи району вітали селищного голову Анатолія Бичка та працівників апарату селищної ради. У свою чергу селищний голова Анатолій Іванович щиро подякував за вітання та привітав колективи із Новорічними і Різдвяними святами, побажав щоб рік Новий виправдав усі їх надії та сподівання й був успішнішим ніж попередній. На знак подяки дарував учасникам колективів солодощі та подарунки.

View the embedded image gallery online at:
http://lityn-selrada.com.ua/news-lityn#sigProIdfd189f716a

У ці зимові дні, осяяні Віфлеємською зіркою і зігріті душевним теплом, добротою та любов’ю наших сердець, зі щирістю і радістю вітаю всіх вас зі святом, яке дарує надію і сподівання на краще майбутнє, несе світло добра і любові до кожної оселі – з Різдвом Христовим!
Українці вірять, що у день Різдва Христового збуваються мрії та сподівання. Чи не найбільше бажання нашого народу - мир, спокій та єднання. Сьогодні надзвичайно важливо, аби ця віра була в серці кожного з нас, а всі наші справи- спрямовані на добро. Лише тоді відбудуться позитивні зрушення у родинах, суспільстві та державі.
Хай незгасаюче світло Різдвяної зірки, світло любові, примирення стануть для нас, дорогі земляки, джерелом життєвої наснаги, оптимізму, впевненості в усіх починаннях.
Святкуючи Різдво Христове, бажаю вам і вашим родинам щастя, міцного здоров’я, нехай перед вами відкриються нові перспективи, і ви з легкістю зможете здійснити давно задумане. Нехай тепло родинного вогнища зігріває ваші душі і серця, у домівку прийдуть святковий настрій, достаток, мир і злагода, віра в завтрашній день. Нехай ангел-охоронець оберігає вашу сім’ю від всіх бід, а в душі запанують віра, спокій і благодать.

З Різдвом Христовим!
Світлих та веселих свят!
З повагою
Літинський селищний голова Анатолій Бичок

Версія для людей з вадами зору

uknlendepl

Оголошення