Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

74-річниця визволення Літинщини від нацистських загарбників

           

dsc 1124

dsc 22758dsc 055556

20 березня 2018 року минає 74 річниця визволення Літинщини від фашистських загарбників, саме сьогодні на літинську землю прийшла радість перемоги над нацизмом.

До Меморіалу Слави, братських могил військовополонених та могил жертв фашизму відбулося урочисте покладання квітів,вінківта вшанування пам’яті тих, хто віддав власне життя на партизанській стежині. У даному заході взяли участь голова Літинської селищної ради Анатолій Бичок, секретар селищної ради Микола Курочка, керуючий справами (секретар) виконавчого комітета Олександр Носов, заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, голова районної організації ради ветеранів Володимир Попівнюк, керівники підприємств, установ та організацій району.


 
У Літині вшанували загиблих 19 березня 1919року

  dsc 0468  

  dsc 0479                                                                                                                                           

  19 березня 2018 року виповнюється 99 літ від того кривавого дня, коли російсько-більшовицькі загарбники вперше окупували повітовий Літин Подільської губернії. У нерівному бою з двома полками червоної кінноти полягли майже всі козаки Армії Української Народної Республіки, а також молоді юнаки, щойно мобілізовані до українського війська Директорією, це були студенти і гімназисти, робітники і селяни з Літинського та Бердичівського повітів, які стали на захист України в трагічному 1919 році.

Детальніше...
 
Комунальники відзначають професійне свято

dsc 047177

День працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності населених пунктів та надання різних послуг по благоустрою. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб наше життя було комфортним, зручним та безпечним.

Детальніше...
 
Новації в порядку проведення перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам

Частиною 4 ст. 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” № 1058 було встановлено поря­док проведення перерахунку пенсій, якщо особа після призначення (перерахунку) пенсій продовжує працювати. Через кожні два роки пенсіонери особисто зверталися до територіальних управлінь з відповідною заявою.

 

Детальніше...
 
Розпорядження селищного голови

УКРАЇНА

ЛІТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛІТИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 
                                               РОЗПОРЯДЖЕННЯ

        13 березня 2018 року   смт. Літин     № 11                 

                                       

Про скликання чергової  

21 сесії 7 скликання

Літинської селищної ради

           

Відповідно до ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” :

  1. Скликати чергову 21 сесію Літинської селищної ради 7 скликання 27 березня 2018 року в приміщенні Літинської селищної ради о 14.00 годині.
  2. На розгляд сесії винести наступні питання:
Детальніше...
 
Увага

Літинська селищна рада повідомляє, що з 1 січня 2018 розпочалася чергова обов’язкова деклараційна кампанія. Згідно зі ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» певні категорії осіб у строк до 1 квітня 2018 року мають подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік (далі – е-декларація).

З актуальними питаннями щодо подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік можна ознайомитися за цією  електроною адресою                                                https://nazk.gov.ua/sites/default/files/docs/2018/rozyasnennya_02.02.2018.pdf .

 
Дорогі жінки!

wo34

 

 

 Від усієї душі, щиро та сердечно вітаю усіх вас із першим весняним святом –  Днем 8 Березня , святом любові та краси!   

Це свято є символом усього, що є в світі найсвітлішого – добра, кохання, радості та тепла. Адже  жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Нехай же у Ваших будинках оселиться благополуччя, у родинах неодмінно панує безхмарна погода, а в душі завжди квітнуть сади! Хай ваші діти і найдорожчі вам люди завжди будуть прихильні до вас і серцем, і душею, даруючи   свою увагу, тепло і турботу не тільки в день 8 Березня, а щодня, щохвилини і щосекунди.

Хай завжди живе весна у  щасливих посмішках. Щасливої Вам долі,  моря квітів, Віри, Надії й Любові.

 
Шановні літинчани

                                

У зв’язку із введенням кризового стану у нафтогазовій сфері України, звертаємось до Вас із проханням зменшити температурний режим в оселях та обмежити споживання природного газу у домогосподарствах.

Вчора  російський  Газпром знизив на 20% тиск у газопроводах на своєму боці системи і звів до мінімуму продаж газу іншим клієнтам. Тож  закликаємо свідомих громадян економити газ 3-4  найближчі  холодних дні.

Власників газових котлів просимо зменшити температуру в приміщеннях на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі.Це дозволить знизити потребу в газі на 8-9%,  і цього буде достатньо, щоб російський шантаж не вдався.

 
Оголошення конкурсу

У К Р А Ї Н А

ЛІТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛІТИНСЬКОГО РАЙОНУ, ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

                                  Р І Ш Е Н Н Я

            21 лютого 2018 року   № 25

Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування у смт. Літин

Керуючись підпунктом 12 пункту «а» ст. 30, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 43, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008_року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», з метою відбору юридичних або фізичних осіб-підприємців, які забезпечуватимуть потрібні обсяги та якість пасажирських перевезень, виконком селищної ради:

                 ВИРІШИВ:

1. Оголосити конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування у смт. Літин з опублікуванням оголошення в газеті «Літинський вісник» та веб-сайт http://lityn-selrada.com.ua/ (далі Конкурс) - 27 березня 2018 року.

2. Затвердити:

- об’єкт Конкурсу згідно з додатком 1;

- кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням Конкурсу для перевізника-претендента, згідно з додатком 2.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Носова_О.Т.

Селищний голова                                                       А.І.Бичок

Керуючий справами                                                                

(секретар)виконавчого комітету                               О.Т.Носов

 


 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 58

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури