Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Зміни щодо перерахунку пенсій з 1 квітня 2018 року

По суті змінилося лише одне – перерахунок тепер відбуватиметься в автоматичному режимі, без звернення до управління ПФУ. Це – стандартний перерахунок, який проводився, починаючи з 1 січня 2004 року і був передбачений для працюючих пенсіонерів через кожні два роки. Відмінність у тому, що якщо раніше такий перерахунок здійснювався лише за заявою людини, то тепер проводитиметься автоматично, незалежно від того – звернеться людина чи ні. Перерахунок стосується тих осіб, які станом на 1 березня 2018 року набули додаткового страхового стажу 24 місяці, або на цю дату пройшло не менше двох років після призначення чи попереднього перерахунку пенсії.                  З 1 квітня 2018 року проведено перерахунок пенсійдвом категоріям людей: Одна категорія – це ті, хто пропрацював повних 24 місяці від попереднього перерахунку або призначення пенсії. Ці люди мають право на проведення перерахунку пенсії за стажем і за заробітною платою. Оскільки у деяких працюючих пенсіонерів заробітна плата була невисокою, то спосіб перерахунку обирався такий, що більш вигідний для пенсіонера. Тобто: або розрахунок за стажем і заробітною платою або лише за доданням стажу. 

Детальніше...
 
Великодні подарунки

  dsc 0573   

  dsc 0592   

            Вже стало традицією напередодні Великодніх свят світлого Христового Воскресіння,  що Літинська селищна рада разом з працівниками КЗ       Літинського територіального центру з гостинцями відвідали одиноких, самотніх громадян Літина похилого віку.

 

Свято Великодня вважається одним із найбільш шанованих у православному світі, у ці дні кожному хочеться відчути підтримку оточуючих, зрозуміти, що ти не один у цьому світі.

 

Сьогодні напередодні свята секретар селищної ради Микола Курочка разом із працівниками територіального центру вручили одиноким, непрацездатним людям похилого віку з пасхальні подарунки, до яких входило дві пасхи та кільце ковбаси. Подарункові набори були закуплені за кошти селищної ради та часткової підтримки ТОВ «Бонус У».

 

Розчулені такою увагою старенькі висловлюють щиру вдячністьселищній раді за чуйність та небайдужість, за розуміння чужих проблем, за милосердя і допомогу та побажали всім здоров’я і довгих років життя.

 

 
Христос Воскрес!

123 -

Дорогі літинчани!

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Цей день є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над тьмою, віри над безнадією. Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть мої найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров’я, добробуту!

Сердечно всім бажаю, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжував вас і вашу родину, давав силу, енергію, наснагу для добрих та корисних справ задля процвітання нашої рідної України.

Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на вашому особистому життєвому шляху.

 
Увага!

Уряд схвалив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва згідно постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107.

    Документом затверджено напрями підтримки суб’єктів господарювання агропромислового комплексу — юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також фізичним особам.

    Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

    Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

Детальніше...
 
З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаю!

            0b10d1ee537d0678c33b3fd099789054

 

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляю вас з Воскресінням Христовим.

          Це свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного нас духовно. Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння.

          У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом світлого Христового воскресіння! Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу. Тож нехай Божа милість та благословення освятять ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у Вашій оселі. Зичу Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

 

 
Орден Герою

   

      dsc 04281                   

      DSC 04382                                                                                                                                                 

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку Указом Президента посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня Ярослава Бондаря.

Державну нагороду матері солдата Галині Бондар в приміщенні Літинської селищної ради вручив заступник військового комісара Літинського РВК майор Збройних сил України Володимир Миколайович Гуменний та начальник відділення офіцерів запасу кадрів Літинського РВК капітан Іван Вікторович Пащенко

Під час вручення нагороди голова Літинської селищної ради Анатолій Бичок висловив своє глибоке співчуття матері героя у зв’язку з тяжкою втратою та пообіцяв підтримку зі сторони влади.

Детальніше...
 
Встановлення тарифу на перевезення пасажирів

У К Р А Ї Н А

ЛІТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛІТИНСЬКОГО РАЙОНУ, ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

21 березня 2018 року   № 45

 

 

Про встановлення тарифу на перевезення 1 пасажира на міському пасажирському автобусному маршруті, який працює у режимі маршрутного таксі «+Сосни» – Спорткомплекс – «+Сосни»

Керуючись підпунктом 2 пункту «а» ст. 28, ч. 1 ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про автомобільний транспорт», наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 р. № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», враховуючи звернення СПД Рябішина В.І. від 20.03.2018 р. виконком селищної ради

Детальніше...
 
Призначення тимчасового перевізника на автобусному маршруті

У К Р А Ї Н А

ЛІТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛІТИНСЬКОГО РАЙОНУ, ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21 березня 2018 року   № 44

 

Про призначення тимчасового перевізника на автобусному маршруті загального користування, який працює в режимі маршрутного таксі «+Сосни» – Спорткомплекс – «+Сосни»

В зв’яжу із тим, що «Конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування у смт. Літин» оголошений у відповідності до рішення виконавчого комітету №25 від 21 лютого 2018 року не відбувся, та з метою забезпечення перевезення літинчан на автобусному маршруті загального користування, який працює в режимі маршрутного таксі «+Сосни» – Спорткомплекс – «+Сосни» в смт. Літин, керуючись частиною 1 статті 52, частиною 6 статті 59, частинами 1, 10, 12 пункту «а», частинами 1, 2 пункту «б» статті ЗО Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 6 статті 7, частиною 6 статті 14 Закону України «Про автомобільний транспорт», виконавчий комітет селищної ради

Детальніше...
 
Проведення двомісячника благоустрою

У К Р А Ї Н А

ЛІТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛІТИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

21 березня 2018 року   № 43

Про затвердження заходів щодо проведення

двомісячника з благоустрою на території

смт Літин та організацію їх виконання

        

         Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 року № 777-р «За чисте довкілля», розпорядження голови Літинської райдержадміністрації №60 від 26 лютого 2018 року «Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району», Правил благоустрою смт. Літина, затверджених 10 сесією 6 скликання Літинської селищної ради від 26.05.2011 року №126,   з метою наведення належного благоустрою і санітарного стану території смт. Літина, поліпшення естетичного вигляду вулиць, паркових зон, місць масового відпочинку громадян, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 58

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури