Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

День Гідності та Свободи

 

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, яке назавжди змінило історію українського сьогодення. Минуло вже майже 4 роки, як події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній, незалежній Україні. Сьогодні в скорботі з великою вдячністю згадуємо Героїв Небесної Сотні, їх велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, незалежність духу та стійкість.

Біля стели Героїв Небесної Сотні та меморіальної дошки Пантелеймона Рожанського, відбувся урочистий захід з  вшануванням подвигу громадян та тих хто і тепер віддає своє життя в зоні проведення АТО, з покладанням квітів представниками місцевої влади.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

 

Детальніше...
 
Перерахунок пенсій

з 1 жовтня 2017 року

в рамках пенсійної реформи

Верховна Рада України 3 жовтня 2017 р. ухвалила Закон України № 2148-УІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Спробуємо розібратися, кого стосуються ці зміни, на який розмір підви­щення пенсії слід сподіватися пенсіонерам, які вийшли на пенсію до 2009 р., та коли пенсіонери одержать перерахований розмір пенсії, а також які зміни внесено цим Законом щодо призначення пенсій у подальшому, що потрібно знати молоді вже сьогодні для того, щоб не втратити права на пенсію.

Осучаснення пенсій

У жовтні п. р. пенсіонери одержать підвищений розмір пенсії. Це відбу­вається у зв’язку з ухваленням Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підви­щення пенсій» (далі — Закон № 2148).

Перерахунок пенсій проведено з кількох аспектів, а саме:

— із зміною показника середньої заробіт­ної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка враховується для об­числення пенсій (осучаснення пенсій);

використанням нового розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

переглядом відсотків зменшення розміру пенсій за достроковий вихід на пенсію жінок у 55-річному віці;

виплати пенсій працюючим пенсіо­нерам незалежно від факту роботи.

 

Детальніше...
 
Вічна память герою

 

26 жовтня 2017 року в смт. Літин в останню путь провели  нашого  земляка, захисника України, молодого бійця батальйону «Айдар» Бондаря Ярослава, який загинув під час бойових дій на сході України.

Літинська територіальна громада на чолі з Анатолієм Бичком, виконавчим комітетом та депутатським корпусом  висловлюють глибокі слова співчуття родині та близьким військовослужбовця.

Вічна пам'ять і вічна слава героєві.

Детальніше...
 
Шановні літинчани!

 

 

Вітаємо Вас з чудовим святом - Днем захисника України. Цей день уособлює мужність, силу, честь і обов'язок!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів і процвітання. Нехай у Вашому домі панують довіра і мир, а в роботі - стабільність!

 

Детальніше...
 
Оголошення

 

Літинська селищна рада оголошує про початок розробки виготовлення містобудівної документації – детального плану території смт. Літин в границях.
Заявник: Виконавчий комітет Літинської селищної ради.
Виконавець: ТОВ «Златограф-проект».

Підстава розроблення: рішення 15 сесії 7 скликання Літинської селищної ради № 339 від 13 червня 2017 року.


 

 
День людей похилого віку

Першого жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого міста і держави.

Літинською селищною радою було закуплено 53 подарункові набори, які спільно із КУ "Територіальним центром соціального обслуговування" вручено людям похилого віку, які проживають на території            смт. Літин.

 
ПРО ДЕТІНІЗАЦІЮ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Коли мова йде про Пенсійний фонд, це відразу асоціюється з людьми похилого віку та виплатою пенсій. Дійсно, Хмільницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області як і усі органи Пенсійного фонду України, виконують важливу соціальну функцію – забезпечують своєчасну виплату пенсій та допомог  29797 громадянам Хмільницького та Літинського районів.

Детальніше...
 
Щодо підвищення пенсій з 1 жовтня 2017 року.

Вже другу осінь поспіль пенсіонери очікують на анонсоване Урядом осучаснення своїх пенсійних виплат. У минулому році розраховували на наповнення бюджету Пенсійного фонду України коштами від легалізації заробітних плат. Однак, суттєве зниження ставки єдиного соціального внеску не дало такого ефекту.

Підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень та інші зміни до законодавства вже з травня місяця поточного року показали наявність певного ресурсу, адже головним джерелом наповнення бюджету ПФУ є внески від фонду оплати праці. Так, за січень - серпень 2017 року, сума власних надходжень від сплати єдиного соціального внеску по Літинському району зросла до аналогічного періоду минулого року на 14,2 млн грн і склала 33,7 млн грн, до бюджету ПФУ у Вінницькій області зросла майже на мільярд, у порівнянні з минулим роком, і склала 2 605,3 млн. грн. По Україні власні надходження зросли на 27,6 млрд. грн. Тож кошти на таке омріяне підвищення в державі є. Ще на початку літа Уряд подав законопроект №6614 про пенсійну реформу до Верховної Ради, який 13 липня було прийнято у першому читанні.

Детальніше...
 
Шановні літинчани!

Шановні літинчани!

У зв’язку із надзвичайною ситуацією в Калинівському районі, яка сталася  26 вересня 2017 року, Літинська селищна рада просить долучитись до надання допомоги постраждалим.

Контактні телефони спеціалістів селищної ради (097)331-86-68 Ткачук Інна та (067)495-88-18 Лучинська Тетяна.

 

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 54

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури