Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Незвичайний урок в районній бібліотеці

Сформувати в учнів інтерес і повагу до історичного минулого України, виховати у них патріотичні почуття та любов до Батьківщини, пошану до ветеранів війни і розширити знання дітей про партизанський рух в Україні та на Літинщині – ось далеко не повний перелік завдань, які ставить перед собою вчитель історії Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2 Тетяна Олійник.

Детальніше...
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ
Літинський селищний голова Бичок Анатолій Іванович
Керуючись ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.Скликати чергову 32 сесію Літинської селищної ради 6 скликання 27 вересня 2013 року в приміщенні Літинської селищної ради о 14.00 годині.

2.На розгляд сесії винести наступні питання :


Детальніше...
 
Свято у 7-й державній пожежно-рятувальній частині

Напередодні Дня рятівника України до 7-ї державної пожежно-рятувальної частинисмт Літин завітали старшокласники СЗШ І-ІІІст. с. Селище. Учні 6-го,7-го та 8-го класів разом із наставницями Людмилою Пивовар та Ларисою Яремчук тепло і щиро привітали працівників служби цивільного захисту із їхнім професійним святом. На зустрічі школярки Тетяна Кіпоренко, Ірина Головащенко та Тетяна Профателюк зачитали рятівникам вірші-привітання,а Дарина Вовк вручила винуватцям свята вітальну листівку.

Детальніше...
 
Свято для всіх, кого єднає спорт

Спорт – це воля і витримка, постійний гарт і виснажливі тренування, боротьба із власною слабістю та віра в свої сили, перемога та успіх. Той, хто вибрав своїм покликанням спорт, завжди переможець. І в День фізичної культури та спорту України працівники спортивної галузі, ветерани фізичної культури і спорту, численні шанувальники спорту і спортсмени відчувають себе іменинниками. Адже завдяки їм зберігаються та розвиваються кращі традиції спорту та фізкультурно-оздоровчого руху в Україні, виховується фізично загартоване молоде покоління.

Детальніше...
 
Нове обличчя вулиці Шевченка

Майже щодня вулицею Шевченка курсують вантажні автомашини із відсівом та щебенем, адже у розпалі капітальний ремонт дорожнього покриття, який розпочався 3 вересня. Незабаром 3800 квадратних метрів дороги покриються асфальтом, і місцеві жителі забудуть про калюжі та ями, які досі створювали самі лише незручності. На вулиці запанує чистота, а поки-що сусіди терпляче чекають завершення ремонтних робіт, щоб насолодитися зручностями чистого та рівного шляху шириною 4,5 м.

Детальніше...
 
Районна жіноча рада: готуємо Свято Осені

28 серпня відбулося чергове робоче засідання районної жіночої ради. Головою ради Людмилою Іщук спільно із членами президії було розроблено детальний план роботи на 4 квартал 2013 року.

Детальніше...
 
Школяр Максим Абраменко - рятівник

В останній спекотний день літа четверо школярів зібралися на леваді коло Літинської заготівельної контори, щоб скупатися у ставочку. 12-річний Максим Абраменко, учень 7-А класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №1 виявився серед них найстаршим. Тому розуміння, що в момент небезпеки саме старший має взяти на себе відповідальність, і спонукало хлопця здійснити героїчний вчинок. Коли його троюрідний братик Діма Милий пірнув і пропав під водою, хлопець стривожився. Не гаючи часу поплив, шукаючи малого.

Детальніше...
 
Просвітної дороги свічка чорна

4 вересня у Літинському краєзнавчому музеї ім. У. Кармалюка та кінотеатрі ім. У.Кармалюка відбулися поминальні заходи пам’яті великого українського поета, прозаїка, перекладача та літературознавця Василя Стуса. Палкі шанувальники творчості Василя Семеновича у залі краєзнавчого музею запалили свічу пам’яті та поклали хлібину перед портретом борця за правду.

Детальніше...
 
День Знань у Літинській СЗШ І-ІІІ ст. №1

1 вересня літинські школи гостинно розчинили двері, щоб після довгих літніх канікул школярі та школярки знову здобували знання та зростали вмілими, спортивними і кмітливими. На святковій лінійці коло Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №1 цього ранку вишикувалися учні, вчителі, працівники школи та батьки, завітали шановані гості – голова Літинської районної ради Віталій Мельник та Літинський селищний голова Анатолій Бичок.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня51525354555657585960НаступнаКінець»

Сторінка 57 з 61

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури