Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Вшанування пам`яті народного депутата України Михайла Герасимчука

5 грудня у приміщенні Літинської селищної ради відбулися громадські слухання на тему “Вшанування пам`яті М.І. Герасимчука”. До обговорення долучилися представники від Літинської РДА, районної ради, депутати різних рівнів, представники від організацій та підприємств смт Літин, жителі вулиці Паркова, громадськість.

Детальніше...
 
Інваліди – наша постійна турбота

3 грудня в Україні відзначили Міжнародний День інвалідів. Цього дня Літинський селищний голова Анатолій Бичок разом із депутатом селищної ради Дмитром Іванцем завітали до інвалідів І та ІІ груп загального захворювання

Детальніше...
 
Звернення щодо подій в ніч з 29 на 30 листопада та з 30 листопада на 01 грудня 2013 року у м. Києві

У зв’язку з брутальним і цинічним порушенням громадянських прав під час жорстокої і кривавої розправи спецпідрозділу «Беркут» над мирним «Євромайданом» у Києві, враховуючи висновки постійної депутатської комісії селищної ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики, депутатський корпус та члени виконавчого комітету Літинської селищної ради на позачерговій 33 сесії 6 скликання вирішили відкрито звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, працівників правоохоронних органів, засобів масової інформації:

Детальніше...
 
У Батумі аплодували літинчанам

28 листопада із далекого портового міста Батумі до рідного Літина повернувся дитячий танцювальний колектив “Шанс”. Там, на східному узбережжі Чорного моря впродовж 5-днів, діти брали участь у фестивалі “Дні України в Грузії”, організованому за підтримки міністерства культури Грузії та сприяння Міжнародної благодійної асоціації творчої молоді та Союзу розвитку фольклору і туризму Грузії.

Детальніше...
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ Про скликання чергової 33 сесії 6 скликання Літинської селищної ради
Літинський селищний голова Бичок Анатолій Іванович

Відповідно до ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” :

1. Скликати чергову 33 сесію Літинської селищної ради 6 скликання 12 грудня 2013 року в приміщенні Літинської селищної ради о 14.00 годині.

2. На розгляд сесії винести наступні питання :


Детальніше...
 
Пікетування райдержадміністрації представниками КПУ

27 листопада перед приміщенням райдержадміністрації відбувся пікет на тему: “Всеукраїнський референдум”, організований Літинським районним комітетом Комуністичної партії України. Учасники пікету, розгорнувши червоні прапори, висловили своє бажання розглядати питання угоди про Асоціацію з ЄС лише шляхом всенародного голосуванання.

Детальніше...
 
Ювілей Літинської середньої загально-освітньої школи №2

До свята, яке відбулося 16 листопада у приміщенні районного будинку культури, готувалися усі учні та вчителі Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2. Адже цьогоріч другій райцентрівській школі виповнилося 80 років! Тому колишні випускники, вчителі-пенсіонери, учні та їхні батьки, педагоги, працівники районного відділу освіти та гості, серед яких – представники від райдержадміністрації, районної та селищної рад, прийшли привітати ювілярів та розділити з ними цю радість.

Детальніше...
 
Свято Осені

Осінь – не тільки дивовижна пора, що чарує своєю красою. Осінь – це підведення підсумків уславлення Матінки-Землі, людей, які живуть і працюють на ній. Осінь це свято Урожаю. На україні вона припадає на Різдво Богородиці. Адже саме вона є покровителькою родючості та материнства.

Детальніше...
 
7 листопада не стало народного депутата України Михайла Герасимчука

9 листопада Літин прощався з народним депутатом України Михайлом Герасимчуком. Перший та другий секретарі ЦК КПУ, керівники району та селища, однопартійці, тисячі земляків провели депутата в останню путь. Непоправна втрата жалобною стрічкою оповила селище.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня51525354555657585960НаступнаКінець»

Сторінка 55 з 62

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури