Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Загальні збори громадян Літина
Літинська селещна рада
18 лютого 2014 року Літинський селищний голова Анатолій Бичок прозвітував про діяльність селищної ради у 2013 році на сході представників територіальної громади. Селищний голова доповів про вжиття заходів Літинською селищною радою щодо виконання місцевого бюджету.

Детальніше...
 
Годинник на храмі Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії

Літинський Храм Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії побудований ще у далекому 1856 році. Із 30-х років минулого століття по 1998 рік костьол пережив важкі часи розорення та спустошення. Настоятель храму отець Василь розповідає:

Детальніше...
 
Про ритуальні послуги

На пленарному засіданні 34 сесії Літинської селищної ради 6 скликання, яке відбулася 12 грудня 2013 року, рішенням № 549 затверджено економічно-обгрунтовані тарифи на ритуальні послуги, що надаються КП “ЖКП “Літинським”. Розрахунок тарифів здійснювався відповідно до Закону України “Про поховання та похоронну справу” № 1102-IV від 10.07.2003 року, “Необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг”, затвердженого наказом Державного комітету України

Детальніше...
 
Плин часу Валентини Балакіної
Валентина Балакіна
“Викопай криницю в собі, щоб потім у дорозі напоїти спраглих”- такий життєвий принцип цієї світлої людини. Із ним Валентина Миколаївна довгі роки трудилася на благо літинчан і жителів району. Саме за її доброту, сердечність, щиру безкорисливість та мудрі вчинки шанують і люблять Валентину Балакіну численні знайомі та близькі люди.

Детальніше...
 
Запрошуємо на загальні збори (сход) громадян смт Літин

18 лютого 2014 року о 14 годині в приміщенні районного будинку культури відбудуться загальні збори (сход) представників територіальної громади з наступним порядком денним:

1. Звіт Літинського селищного голови Бичка А.І. про роботу селищної ради за 2013 рік.

2.Відповіді на питання, пов’язані із забезпеченням життєдіяльності територіальної громади.

3.Презентація будівництва міні-ТЕС на альтернативному відновлювальному паливі ТОВ “Technologies of consulting”.


Детальніше...
 
Прийнято бюджет на 2014 рік селища Літин
Літинська селищна рада
31 січня під головуванням Літинського селищного голови Анатолія Бичка відбулося пленарне засідання 36 сесіїЛітинської селищної ради 6 скликання, на якомубуло затверджено фінансовий звіт за 2013 рік та прийнято бюджет селищної ради на 2014 рік.

Детальніше...
 
У Літині проводиться робота з запобігання правопорушень
Начальник Літинського районного відділу управління МВСУ у Вінницькій області, полковник міліції Олег Будківський повідомив
Начальник Літинського районного відділу управління МВСУ у Вінницькій області, полковник міліції Олег Будківський повідомив, що з метою своєчасного реагування на порушення громадського порядку та правил дорожнього руху, а також задля попередження скоєння правопорушень, у Літині встановлено камери зовнішнього відеоспостереження.

Детальніше...
 
Збережи ялинку!

Перед зимовими святами у Літинській СЗШ І-ІІІ ст. №2 пройшов конкурс малюнків на новорічну тематику серед учнів молодших класів. Виставка робіт, у якій діти взяли активну участь, вабила око та кликала всіх, хто у ці дні відвідував школу, бодай на мить поринути у дитячий світ, у казку.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня51525354555657585960НаступнаКінець»

Сторінка 52 з 62

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури