Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Оголошення Літинської селищної ради
Оголошуються місячник благоустрою та загальномістечковий суботник

В період з 15 липня по 15 серпня 2014 року з метою поліпшення благоустрою вулиць, площ, паркових зон, пам’ятних місць, прибережних смуг річок, прибудинкових територій, інших місць загального користування, територій підприємств, установ, організацій та власних домоволодінь громадян з метою залучення широких верств населення до благоустрою селища та з нагоди Дня Незалежності України, керуючись статтями 30 та 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням виконавчого комітету від 18.06.2014 р. №111, Літинська селищна рада оголошує про проведення місячника благоустрою на території смт Літин та загальномістечкового суботника 15 серпня 2014 року.

Організація та проведення суботника покладається на керівників установ, підприємств, організацій та власників і користувачів об’єктів нерухомого майна і земельних ділянок.

Спільно зробимо наше містечко кращим!

Літинська селищна рада.

 


 
Увага! Загальномістечковий конкурс благоустрою!

В рамках місячника благоустрою та з нагоди Дня Незалежності України рішенням виконавчого комітету від 18.06.2014 р. №111, Літинська селищна рада оголошує загальномістечковий конкурс за номінаціями:

· Зразкова вулиця;

· Зразкова прибудинкова територія;

· Зразковий двір;

· Зразковий об’єкт соціальної сфери;

· Зразкове підприємство;

· Зразкова організація, установа;

· Зразковий заклад торгівлі та сфери послуг.

Підсумки конкурсу відбудуться 18-19 серпня. 24 серпня під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності України відбудеться нагородження переможців. Чекаємо Ваших заявок!

Літинська селищна рада.


 
Шановні літинчани та гості містечка! Запрошуємо вас 20 червня 2014 року на святкування 623- ї річниці дня заснування Літина.

 
ЗВЕРНЕННЯ Літинського селищного голови Анатолія Бичка до жителів громади Літина
Вівторок, 18 березня 2014, 15:04

Шановні Літинчани! Наші військовослужбовці стійко та з гідністю переносять усі труднощі військової служби. Не секрет, що вони опинилися в складних обставинах, і їм потрібна моральна та фінансова допомога. Чимало наших земляків приєдналися до всеукраїнської акції збору коштів на користь Армії України. Від себе особисто дякую усім небайдужим літинчанам, які надали фінансову підтримку нашим військовим частинам.


Детальніше...
 
До уваги організацій, установ та суб’єктів підприємницької діяльності!
Вівторок, 18 березня 2014, 14:04

Керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Правилами благоустрою та утримання територій селища Літин, затвердженими рішенням №126 позачергової 10 сесії Літинської селищної ради 6 скликання від 26.05.2011рокута договорами оренди і благоустрою земельних ділянок,Літинська селищна рада звертається до організацій, установ та суб’єктів підприємницької діяльності


Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»

Сторінка 2 з 2

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури