Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Інформація про прийняття відповідного розпорядчого документа

На позачерговій 27 сесії Літинської селищної ради 7 сесії № 572  від 16.11.2018 року було прийнято рішення «Про зняття з балансу КП «Комунсервіс» об’єктів комунальної власності - багатоквартирні будинки, які розташовані на території смт. Літин», на підставі звернення комунального підприємства «Комунсервіс» про списання з балансу багатоквартирних будинків та з метою забезпечення реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» та Постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

На даний час власниками квартир і співвласниками нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках на території смт. Літин є фізичні та юридичні особи, а тому багатоквартирні будинки не можуть перебувати на балансі КП «Комунсервіс».

        Згідно закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» №417-VIIIд 14.05.2015 року, співвласникам надається право управління багатоквартирним будинком, вони можуть вибрати одну з форм управління багатоквартирним будинком встановлених ст. 9 даного Закону, а саме:

а) самими власниками ( визначення управителя);

б) ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку);

в) управляючими компаніями.

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», було створено комісію по списанню багатоквартирних будинків з балансу з працівників КП «Комунсервіс». До роботи в даній комісії на період обстеження будинку та підписання акту, також будуть залучатись уповноважені особи від співвласників багатоквартирного будинку, тому всіх співвласників багатоквартирних будинків, які розташовані на території                смт. Літин просимо визначити та делегувати до КП «Комунсервіс» осіб, які будуть уповноважені представляти інтереси в роботі даної комісії до 31.12.2018 року.

За більш детальною інформацією чи консультацією звертатись до КП «Комунсервіс» за адресою: вул. Кармелюка, 32 смт. Літин, тел. 2-10-07.

                                         Виконавчий комітет Літинської селищної ради.

 
З турботою про людей з особливими потребами.

dsc 2524  

             3 грудня – день, який нагадує всім  нам, що серед нас є люди, котрі потребують особливої уваги і турботи, це -  Міжнародний День людей з інвалідністю. Саме цей день  покликаний привернути увагу громадськості до проблем, яких набагато більше в людей з особливими потребами, і на які потрібно насамперед звертати увагу. Тому, відзначення цього дня – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Особи з інвалідністю – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре.Сьогодні особливого вшанування і відзначення заслуговують ті люди, які не впали в розпач, не замкнулись у собі, а в силу власних можливостей працюють, беруть активну участь в громадському житті та володіють морально-вольовими якостями і живуть повноцінним життям, ставлять перед собою певні цілі та досягають їх.  Літинська селищна рада на чолі з селищним головою Антолієм Бичком не залишається осторонь проблем літинчан з особливими потребами. «Ми шукаємо можливості для підтримкивашого життя та реалізації ваших задумів. Ми завжди готові допомогти вам у будь яких починаннях, адже це обов’язок кожного свідомого громадянина не бути байдужим до тих хто це потребує» – такого гасла дотримується селищний голова Анатолій Іванович.  Традиційно до Міжнародного Дня людей з інвалідністю за кошти місцевого бюджету було закуплено 28 продуктових наборів (до складу входило: крупи різних видів, печиво, олія, згущене молоко та багато іншого) для літинчан - візочників. Підгаєць Килина Іванівна отримала такий набір для свого онука Кушніра Іллі та щиро подякувала керівництву селищної ради за посильну допомогу.

 
Пам’яті жертв голодомору.

dsc 2527

Тема історичної пам’яті із кривавими сторінками надзвичайно болюча для усіх нас. ХХ століття стало для українців важким випробуванням. Український народ тричі переживав роки голодоморів, які забрали життя мільйонів.

Результатом Голодоморів стали не лише мільйони вбитих та опустілі українські домівки, але й спустошені душі тих, хто пережив роки геноциду.

Про це складно говорити, це страшно слухати. Але, знаючи правду про наше минуле, ми краще пізнаємо себе, глибше зрозуміємо нинішні проблеми і запам’ятаємо уроки історії, які не повинні повторитися знову.

Тож, з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів, сьогодні у Літині відбулося заупокійне богослужіння і покладання квітів до пам’ятного знаку жертв голодоморів і політичних репресій.

Хвилиною мовчання та горінням свічок згадали закатованих голодом жертв геноциду Українського народу жителі Літина. На заході були присутні: секретар селищної ради Микола Курочка, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Носов, працівники установ й організацій, громадські активісти.

У виконанні учнів Літинської СЗШ І – ІІІ ступенів №1 звучали тематичні композиції, про тяжкі нелюдські випробування, які випали на долю українців.

Заупокійну Молитву очолили священнослужителі УПЦ КП прот. Андрій Грабар та о. Василій Буйницький.

Поминальні заходи цього дня прикрасив зворушливим співом церковний хор церкви Святого Миколая.

24 листопада о 16:00 год просимо усіх долучитися до загальноукраїнської акції «Засвіти свічку».

 
День Гідності та свободи.

dsc 2512.00jpg

        21 листопада ми разом з усією країною відзначатимемо день Гідності та Свободи, який увібрав у себе доленосні події новітньої історії України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави це 2004 рік - Помаранчева революція та 2013 рік Революція Гідності.

        Саме 21 листопада 2013-го року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

         Цей день зібрав український народ на київському Майдані Незалежності – де Україна продемонструвала всьому світу, що втомилася страждати. Від тоді почався відлік часу від українського повстання за рівноправність і справедливість, який і досі ще не завершився. Це був надзвичайно важкий іспит, коли українці продемонстрували прагнення жити достойно і будувати своє життя на основі європейських демократичних цінностей. У перших лавах борців за нашу свободу були представники молоді. Українська молодь вийшла на Майдан, щоб віднайти своє місце у колисці європейської цивілізації.

Детальніше...
 
До уваги літинчан!

16 листопада 2018 року відбулося пленарне засідання двадцять сьомої сесії селищної ради 7 скликання, яке провів селищний голова Анатолій Бичок. Передувало сесії засідання постійних комісій, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.Спочатку депутати заслухали звіт селищного голови Анатолія Івановича про результати роботи виконавчих органів ради за 10 місяців діяльності виконання селищною радою  державної регуляторної політики на території Літина . Під час доповіді очільник селища зупинився на основних заходах та виконаних завданнях, окреслив основні положення дохідної та видаткової частин селищного бюджету, поділився планами на майбутнє.                                                                                                             

Детальніше...
 
Вчимося сортувати сміття.

dsc 2336

      Не потрібно мікроскопа, аби побачити, скільки кожного дня на вулицях нашого містечка назбирується сміття. Безперечно, що таке накопичення різних побутових відходів становить велику загрозу не лише довкіллю, а, в першу чергу, нашому здоров’ю. На сьогоднішній день, більшу частину ТПВ захоронюють на звалищах, які переповнені та займають величезні площі. Внаслідок чого ми свідомо руйнуємо нашу природу. Тому настав час змінювати своє ставлення до того що відбувається навкруги. Відсортовуючи пластик, скло, макулатуру для переробки ми можемо зберегти природні ресурси та покращити екологію. І зробимо це не лише тому, що з законодавство України забороняє захоронення несортованого сміття, а давно прийшов час, щоб переглянути культуру поводження зі сміттям — якщо ми справді прагнемо бути цивілізованою, європейською спільнотою. І здавалося б, Літин невелике містечко, але за підрахунками КП «Комунсервіс» кожного дня одна людина викидає близько 1 кг сміття. Тобто якщо у нас 6700 мешканців помножити на 1кг відходів дорівнює 6700 кг - ось яка кількість відходів щодня потрапляє на звалище. А ми навіть не замислюємося, як пошкоджуємо навколишнє природне середовище. Загроза, яку наносить сміття довкіллю, змушує нас подумати про необхідність сортування ТПВ та підготувати до цього населення, розповідаючи їм про економічну та екологічну переваги , внаслідок чого буде отримано сировину, яку можна в подальшому реалізовувати на переробні підприємства, що, як показує практика розвинених країн, є економічно вигідно.                                                                                                                             

Детальніше...
 
Для безпеки громадян нашого містечка

dsc 2460.99jpg

Напрямок забезпечення безпеки громадян традиційно вважається одним з головних завдань місцевої влади. При цьому нові засоби та методи посилення безпеки мають відповідати основним вимогам сьогодення, працювати з дотриманням принципів надійності, стійкості та безперебійності роботи в цілодобовому режимі. Одним з механізмів, що дає змогу реалізувати ці принципи, є система зовнішнього відеоспостереження. З метою здійснення заходів, спрямованих на посилення безпеки населення, забезпечення громадського порядку та підвищення безпеки дорожнього руху, Програмою соціально-економічного розвитку Літинської селищної ради передбачено ряд заходів по зовнішньому відкритому відеоспостереженню в смт. Літин. На сьогодні, на центральних вулицях селища встановлено дев'ять камер відеоспостереження. Камери працюють цілодобово та фіксують події, що відбуваються на вулицях та у місцях масового скупчення людей. Монітори спостереження та сервери для збереження запису з відео камер встановлені в приміщенні селищної ради та нещодавно з метою своєчасного попередження правопорушеннь та з метою ретельного та прозорого контролю через інтернет - ресурси під'єднанні до чергової частини Літинського відділу поліції. За ситуацією у Літині, яку фіксують камери зовнішнього відеоспостереження, цілодобово спостерігають поліцейські. В разі потреби черговий може швидко зреагувати на правопорушення та негайно направити на місце події слідчо-оперативну групу. Необхідно також зазначити, що відео з камер відеоспостереження може стати цінним доказом при розслідуванні розгляді адміністративних або кримінальних правопорушень. Роботи в цьому напрямку плануються продовжувати, щоб охопити ще більше території містечка системою відеонагляду.


 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 2 з 48

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури