Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Оголошення

Згідно Указу Президента України Петра Порошенка Про часткову мобілізацію№ 607/2014 від 21.07.2014 року, затвердженого Законом           № 1595-VII від 22.07.2014 року,  місцеві органи виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування та із залученням підприємств, установ та організацій усіх форм власності уповноважуються організувати та забезпечити в установленому порядку:

1) своєчасне оповіщення і прибуття громадян, які призиваються на військову службу, прибуття техніки на збірні пункти та у військові частини;

2) виділення тимчасово будівель, споруд, земельних ділянок, транспортних та інших матеріально-технічних засобів, надання послуг Збройним Силам України, Національній гвардії України, іншим військовим формуванням України відповідно до мобілізаційних планів.

На прохання Військового комісара Хмільницького ОРВК підполковника Арустамян А.Е. висловленого у листі за №726 від 28 липня 2014 року до голови Літинської районної державної адміністрації Мельничука І.І.,  у районі ведеться робота щодо виявлення вільних залишків військовозобов’язаних осіб чоловічої статі до 60 років, а також осіб, які не перебувають за місцем реєстрації з метою звіряння та уточнення даних.

У листі зазначено наступне: “Зважаючи на часткову мобілізацію і ситуацію, яка склалася в Україні та призовом на військову службу військовозобовязаних з числа запасу, а також відновленням обліку осіб, яким на даний час виповнилося 40 і більше років, Хмільницьким ОРВК проводиться відбір кандидатів на проходження військової служби в осередках охорони, які будуть здійснювати оборону від ймовірного ворога на місцях.

Просимо з розумінням поставитися до роботи працівників селищної ради.

 

Літинська селищна рада.

Детальніше...
 
Відкриті зустрічі з талановитими земляками

Багатостраждальну історію має Костел Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, зведений в Літині у 1956 році. У 30-х роках минулого століття було розстріляно святого отця-настоятеля, а храм - спустошено. Зникли олтар та фрески, а високе склепіння костелу сховали за перекриттям. Здавалося, що навіть сама згадка про Божий Дім перестала існувати.


Детальніше...
 
Літинський спадок

Багатостраждальну історію має Костел Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, зведений в Літині у 1956 році. У 30-х роках минулого століття було розстріляно святого отця-настоятеля, а храм - спустошено. Зникли олтар та фрески, а високе склепіння костелу сховали за перекриттям. Здавалося, що навіть сама згадка про Божий Дім перестала існувати.


Детальніше...
 
Спільно допоможемо нашій армії!

У Військово-медичному клінічному центрі ВПС України, що в місті Вінниці, зараз перебувають поранені. Герої отримують необхідну медичну допомогу та догляд, а на їхнє лікування не припиняється збір коштів. Посильну допомогу надають колективи установ, підприємств та організацій, окремі громадяни Вінниці. За підтримки Літинської селищної ради до цієї акції долучилися волонтери з Літина: Любов Чекотун, Людмила Осадчук, Ольга Головащенко, Вікторія Солодовник, Зінаїда Сидорчук, Галина Сергійчук та інші.


Детальніше...
 
Я врятую Україну!

За ініціативи Народного майдану Вінничини 20 липня у Літинському районному будинку культури відбувся благодійний концерт за участю вінницьких та літинських аматорів сцени.


Детальніше...
 
Допомога літинським військовим

Військовослужбовці з Літина Олександр Столяр, Віталій Фідулєєв та Василь Агарков зараз задіяні у воєнних операціях на сході України. Пліч-о-пліч з іншими військовими вони мужньо стоять на захисті миру та спокою кожного жителя України. Для багатьох, хто їх знає, ці мужні люди стали взірцем духу українського лицаря.

На 39 та 40 сесіях Літинської селищної ради 6 скликання прийняті рішення про надання матеріальної підтримки у розмірі 5000 грн Олександру Володимировичу, Віталію Анатолійовичу та Василю Валерійовичу. Ця допомога – лише невеликий вияв глибокої людської поваги і вдячності до наших військовослужбовців, які стоять на захисті миру в Україні.

До речі, 20 червня 2014 року під час святкування Дня Літина селищний голова Анатолій Бичок за успішне виконання завдань в рамках антитерористичної операції на сході нашої держави особисто вручив пам’ятну відзнаку номінту премії „Людина року”, старшому лейтенанту Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України Василю Агаркову.

Нещодавно на допомогу нашим військовим землякам, задіяним у бойових діях на сході України, за ініціативи Літинського селищного голови було зібрано 8000 грн. У зборі коштів взяли участь депутати, працівники Літинської селищної ради та колективи підпорядкованих підприємств. Ці гроші також будуть передані іншим нашим землякам, які беруть участь у бойових операціях.

Нехай далеко від дому наших земляків оберігає Божа Мати, а наша підтримка додає їм сили! Храни їх, Господи!

Детальніше...
 
Кубок ДЮСШ

Футбол – це справжнє чоловіче захоплення. Його розділяють гуртківці Літинської дитячо-юнацької спортивної школи, які вже 2 рік поспіль займаються під наглядом тренера з футболу Тараса Мальченка.


Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 31

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури