Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Благодійна акція

Дорогі  земляки!


Літинська селищна рада ініціює благодійний збір коштів на допомогу мобілізованим із Літина. Для надання адресної допомоги звертатися в селищну раду за тел.: (04347) 2-15-63 або ел. адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Ваша допомога  -  неоціненний вклад для громади та для України в цілому!

Детальніше...
 
Дорогі земляки!

Від імені Літинської селищної ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас із Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності! Нехай ці свята, такі близькі серцю кожного патріота, стануть ще одним підтвердженням єдності духу нашої нації та втіленням її прагнення до високих ідеалів добра, справедливості та гуманізму.

 


Детальніше...
 
Під жовто-блакитним стягом

21 серпня у Літині відбулися урочистості з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України. Під звуки Державного гімну у височінь злетіло жовто-блакитне знамено. Керівники району та селища, представники організацій, установ і підприємств, громадськість Літина та району хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто в різний час відстоював право неньки-України бути вільною. Честь покласти квіти до місць поховань героїв, які полягли за суверенність нашої держави, була надана кращим учням Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2.


Детальніше...
 
Цінуймо зроблене!

В рамках оголошеного Літинського селищною радою місячника благоустрою, 8 серпня за ініціативи та підтримки Літинської районної державної адміністрації та районної ради, а також участі бюджетних установ, підприємств та організацій містечка відбувся загальномістечковий суботник. У результаті організовано проведених робіт покращали центральна вулиця містечка, міський парк, сквери, центральний стадіон і спортплощадка, прибудинкові території та площа Злагоди.


Детальніше...
 
Шановні літинчани!

За словами міністра культури України Євгена Нищука, у нинішніх українських реаліях велике святкування Дня Незалежності є недоречним. Тому презентація документального фільму “Літинський спадок” переноситься до слушного часу, імовірно на осінь.

Ми висловлюємо вдячність за допомогу у зйомках керівництву та колективам літинських підприємств, організацій, установ та жителям нашого містечка.

Літинська селищна рада.

Детальніше...
 
Оголошення

Згідно Указу Президента України Петра Порошенка Про часткову мобілізацію№ 607/2014 від 21.07.2014 року, затвердженого Законом           № 1595-VII від 22.07.2014 року,  місцеві органи виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування та із залученням підприємств, установ та організацій усіх форм власності уповноважуються організувати та забезпечити в установленому порядку:

1) своєчасне оповіщення і прибуття громадян, які призиваються на військову службу, прибуття техніки на збірні пункти та у військові частини;

2) виділення тимчасово будівель, споруд, земельних ділянок, транспортних та інших матеріально-технічних засобів, надання послуг Збройним Силам України, Національній гвардії України, іншим військовим формуванням України відповідно до мобілізаційних планів.

На прохання Військового комісара Хмільницького ОРВК підполковника Арустамян А.Е. висловленого у листі за №726 від 28 липня 2014 року до голови Літинської районної державної адміністрації Мельничука І.І.,  у районі ведеться робота щодо виявлення вільних залишків військовозобов’язаних осіб чоловічої статі до 60 років, а також осіб, які не перебувають за місцем реєстрації з метою звіряння та уточнення даних.

У листі зазначено наступне: “Зважаючи на часткову мобілізацію і ситуацію, яка склалася в Україні та призовом на військову службу військовозобовязаних з числа запасу, а також відновленням обліку осіб, яким на даний час виповнилося 40 і більше років, Хмільницьким ОРВК проводиться відбір кандидатів на проходження військової служби в осередках охорони, які будуть здійснювати оборону від ймовірного ворога на місцях.

Просимо з розумінням поставитися до роботи працівників селищної ради.

 

Літинська селищна рада.

Детальніше...
 
Відкриті зустрічі з талановитими земляками

Багатостраждальну історію має Костел Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, зведений в Літині у 1956 році. У 30-х роках минулого століття було розстріляно святого отця-настоятеля, а храм - спустошено. Зникли олтар та фрески, а високе склепіння костелу сховали за перекриттям. Здавалося, що навіть сама згадка про Божий Дім перестала існувати.


Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 32

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури