Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Допомога літинським військовим

Військовослужбовці з Літина Олександр Столяр, Віталій Фідулєєв та Василь Агарков зараз задіяні у воєнних операціях на сході України. Пліч-о-пліч з іншими військовими вони мужньо стоять на захисті миру та спокою кожного жителя України. Для багатьох, хто їх знає, ці мужні люди стали взірцем духу українського лицаря.

На 39 та 40 сесіях Літинської селищної ради 6 скликання прийняті рішення про надання матеріальної підтримки у розмірі 5000 грн Олександру Володимировичу, Віталію Анатолійовичу та Василю Валерійовичу. Ця допомога – лише невеликий вияв глибокої людської поваги і вдячності до наших військовослужбовців, які стоять на захисті миру в Україні.

До речі, 20 червня 2014 року під час святкування Дня Літина селищний голова Анатолій Бичок за успішне виконання завдань в рамках антитерористичної операції на сході нашої держави особисто вручив пам’ятну відзнаку номінту премії „Людина року”, старшому лейтенанту Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України Василю Агаркову.

Нещодавно на допомогу нашим військовим землякам, задіяним у бойових діях на сході України, за ініціативи Літинського селищного голови було зібрано 8000 грн. У зборі коштів взяли участь депутати, працівники Літинської селищної ради та колективи підпорядкованих підприємств. Ці гроші також будуть передані іншим нашим землякам, які беруть участь у бойових операціях.

Нехай далеко від дому наших земляків оберігає Божа Мати, а наша підтримка додає їм сили! Храни їх, Господи!

Детальніше...
 
Кубок ДЮСШ

Футбол – це справжнє чоловіче захоплення. Його розділяють гуртківці Літинської дитячо-юнацької спортивної школи, які вже 2 рік поспіль займаються під наглядом тренера з футболу Тараса Мальченка.


Детальніше...
 
Хресний Хід у Літині

Традиційно, на день Святих Першоверховних Апостолів Петра і Павла, у Літині відбувається Хресний Хід до новозбудованого храму Святих Петра і Павла. І цьогоріч урочиста процесія на чолі з Благочинним Літинського району о. Олегом Макаром вирушила із церкви Святителя Миколая, щоб у спільній молитві воздати хвалу Святим Апостолам.


Детальніше...
 
Для добробуту громади

-Щоб наше містечко виглядало ошатним і доглянутим та щоб жителям громади жилося комфортно, потрібно докладати всіх зусиль, - переконаний Літинський селищний голова Анатолій Бичок. – Нині, зважаючи на ситуацію в державі, Державне Казначейство обмежує проплати незахищених статей видатків місцевих бюджетів. Тому, як і по всій Україні, благоустрій нашого селища повністю залежить від зусиль місцевої влади.


Детальніше...
 
Історія одного літинського будинку

Цю невигадану історію про свій будинок розповіла літинчанка Лідія Борздих-Ковтун. Ця надзвичайно добра, милосердна і гостинна жінка, прихожанка храму Святого Миколая УПЦ, просто не вміє жити, не цікавлячись минулим свого роду. Лідія Григорівна все життя працювала у Літинській районній бібліотеці, цікавилася історією.


Детальніше...
 
Жити для інших

З дня у день турбуватися про півтори сотні малюків для завідуючої ДНЗ №1 Ганни Павлівни Семенюк стало не лише професійною звичкою, а й душевною потребою. Адже прививати малечі музичний слух, навчати читати й писати, проводити фізкультурно-оздоровчу роботу, розвивати мовленнєві та моторні здібності - це не означає вимагати від підлеглих лише високих кількісних та якісних показників. Це, перш за все, значить брати на себе велику відповідальність та бути постійною учасницею складного процесу виховання дитини.

А брати на себе відповідальність Ганна Павлівна звикла давно. Працювала секретарем райкому комсомолу, 6 років – у райкомі партії, а з 1990 року – член президії районної жіночої ради. З 2008 по 2012 рік Ганна Павлівна очолювала районну жіночу раду.

Детальніше...
 
Побільшала літинська родина митців і поетів

За традицією, в останню п’ятницю місяця у приміщенні Літинської районної бібліотеки для дорослих проходить робоче засідання Літературно-мистецького об’єднання “Дзвінкова криниця ім. Христофора Замоцного».


Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 31

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури