Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Кубок ДЮСШ

Футбол – це справжнє чоловіче захоплення. Його розділяють гуртківці Літинської дитячо-юнацької спортивної школи, які вже 2 рік поспіль займаються під наглядом тренера з футболу Тараса Мальченка.


Детальніше...
 
Хресний Хід у Літині

Традиційно, на день Святих Першоверховних Апостолів Петра і Павла, у Літині відбувається Хресний Хід до новозбудованого храму Святих Петра і Павла. І цьогоріч урочиста процесія на чолі з Благочинним Літинського району о. Олегом Макаром вирушила із церкви Святителя Миколая, щоб у спільній молитві воздати хвалу Святим Апостолам.


Детальніше...
 
Для добробуту громади

-Щоб наше містечко виглядало ошатним і доглянутим та щоб жителям громади жилося комфортно, потрібно докладати всіх зусиль, - переконаний Літинський селищний голова Анатолій Бичок. – Нині, зважаючи на ситуацію в державі, Державне Казначейство обмежує проплати незахищених статей видатків місцевих бюджетів. Тому, як і по всій Україні, благоустрій нашого селища повністю залежить від зусиль місцевої влади.


Детальніше...
 
Історія одного літинського будинку

Цю невигадану історію про свій будинок розповіла літинчанка Лідія Борздих-Ковтун. Ця надзвичайно добра, милосердна і гостинна жінка, прихожанка храму Святого Миколая УПЦ, просто не вміє жити, не цікавлячись минулим свого роду. Лідія Григорівна все життя працювала у Літинській районній бібліотеці, цікавилася історією.


Детальніше...
 
Жити для інших

З дня у день турбуватися про півтори сотні малюків для завідуючої ДНЗ №1 Ганни Павлівни Семенюк стало не лише професійною звичкою, а й душевною потребою. Адже прививати малечі музичний слух, навчати читати й писати, проводити фізкультурно-оздоровчу роботу, розвивати мовленнєві та моторні здібності - це не означає вимагати від підлеглих лише високих кількісних та якісних показників. Це, перш за все, значить брати на себе велику відповідальність та бути постійною учасницею складного процесу виховання дитини.

А брати на себе відповідальність Ганна Павлівна звикла давно. Працювала секретарем райкому комсомолу, 6 років – у райкомі партії, а з 1990 року – член президії районної жіночої ради. З 2008 по 2012 рік Ганна Павлівна очолювала районну жіночу раду.

Детальніше...
 
Побільшала літинська родина митців і поетів

За традицією, в останню п’ятницю місяця у приміщенні Літинської районної бібліотеки для дорослих проходить робоче засідання Літературно-мистецького об’єднання “Дзвінкова криниця ім. Христофора Замоцного».


Детальніше...
 
Я - українка

Літинчанка Валентина Добжанська – щира патріотка свого краю. Навіть тривала розлука з Україною не змогла пригасити її вогню любові до рідної сторони та знайомих з дитинства людей. І це палке почуття стало поштовхом для творчості, для написання віршів. Нині Валентина Василівна – активний член літературно-мистецького об’єднання «Дзвінкова криниця».


Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 31

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури