Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України

 

dsc 0805

   04 липня 2018 року у Літині відбулися святкові заходи з нагоди відзначення 3-ї річниці створення Національної поліції України.Раніше святкування відбувались щорічно 4 серпня, проте згідно Указу Президента України від 04 квітня 2018 року №97 це свято перенесли на 4 липня.                           

Привітати поліцейських та працівників поліції завітали Літинський селищний голова Анатолій Бичок,   голова районної ради Віталій Мельник, перший заступник голови РДА Лариса Кримковська, заступник голови РДА Валентина Захаревич, начальник Літинського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області Григорій Горбачук, перший заступник начальника Державної установи «Літинська виправна колонія № 123» Сергій Журба та працівники Літинського ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області                                                                     Голова селищної ради Анатолій Бичок, вітаючи працівників Літинського відділення поліції з річницею створення Національної поліції України, подякував їм за високий професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов’язку. Саме на поліцейських покладено відповідальне і благородне завдання – захист життя та здоров’я людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю та охорона громадського порядку.    

За сумлінне виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у забезпечення правопорядку  працівників Національної поліції України було нагороджено Почесними Грамотами Літинської селищної ради.   Святковий настрій на сцені та в залі створювали артисти районногобудинку культури: Олексій Гончарук, Анатолій Бірюков, тріо «Сяйво», ЗАКСБТ «Шанс» та Леся Голдзіцька.

 
Поїхали із виступом - привезли пожежний автомобіль

 mg 0202  mg 0587  mg 0660  mg 0824     

20180626 225708  mg 0869  mg 0921 img 1222 dsc 9043 dsc 9025     

Такою особливістю ознаменувалася цьогорічна поїздка до Польщі, для участі у VIIфольклорному фестивалі, який Літинщина не пропускає вже втретє. Найпотужнішим художнім колективам району ­– ансамблю спортивно-бального танцю «Шанс» (керівник - Роман Терентьєв) та фольклорному ансамблю «Горлиця» (керівник – Олена Киреєва) випала честь презентувати українську культуру на просторах міста-партнера Вольштин та, навіть, за межами польського кордону.

На час дводенного фестивалю, що тривав у період з 23 по 24 червня, національні костюми стали повсягденним вбранням літинських артистів, як і колективів із Польщі, Сербії, Румунії та Угорщини. Та попри щільний концертний графік, літинчани встигали знайомитися, фотографуватися, обмінюватись подарунками з закордоном на згадку.

Свято фольклору стартувало у суботу. На теренах містечка Нова Вєшь Збонска народні пісні й танці лунали для місцевих жителів у виконанні усіх учасників фестивалю. Згодом творчість іноземних артистів бачила гміна Кеблово. Незважаючи на негоду, на глядацькому майданчику не було де і яблукові впасти.

На завершення двох годинного концерту – вручення грамот і подарунків від повітових очільників й на додаток приємний сюрприз – святковий феєрверк.

Натхненні враженнями від вечірнього дійства, набували нових під час недільної служби у костелі. Під звуки органу священні пісні лунали сербською, угорською, румунською, українською та польською мовами.

Фестиваль звершився виступами фольклорних колективів на центральній площі у Вольштині.

Разом із артистами приємне із корисним поєднувала футбольна команда ДЮСШ Літин на чолі з керівником Тарасом Мальченко. У турнірі за кубок старости повіту Вольштинського 12 юнаків з нашого району змагалися із трьома командами-суперниками з Вольштина, Нового Томишля та Одри.

Почесне друге місце дісталося літинчанам. Кубком кращого захисника турніру нагородили Назара Кулика з нашої команди.

Спортсмени боролися за гол, артисти – за місце у серцях глядачів. І все вдалося. Аудиторія плакала, не розуміючи тексту, продовжувала оплесками мелодію, що за технічних обставин зупинилася під час танцю.

Так підтримували наші колективи цього разу не тільки поляки. На запрошення бурмістра міста Любен Ларса Колана українську культуру пізнала й Німеччина.

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ

Літинська селищна рада повідомляє, що з 2 липня 2018 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів. За новими реквізитами будуть відкриті рахунки на балансі  Державної казначейської  служби України (МФО 899998). Зарахування на нові рахунки розпочнеться з 2 липня 2018 року.
Звертаємо увагу на те, що громадянам,  які в 2018 році вже отримали платіжні повідомлення - рішення про сплату  сум плати за землю, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку  та не сплатили їх до зміни рахунків (до 1 липня 2018р.), необхідно звернутись до органів фіскальної служби за місцем проживання та отримати нові реквізити рахунків для сплати платежів.
Отримати нові  реквізити рахунків для сплати податків, зборів та обов’язкових платежів до державного та місцевих бюджетів юридичні особи, фізичні особи – підприємці, громадяни можуть в Центрах обслуговування платників за місцем реєстрації та проживання.

 
ДЕНЬ МІСТЕЧКА

Найбільше щастя на землі – коли тебе шанує й пам’ятає рідний край. Тож і кожен з нас, незалежно від професії та статків, має бути вдячний тому окрайчику рідної землі, в який вросло коріння його роду і залишиться у спадок дітям.

20 червня 2018 року славний давньоукраїнський край, наш древній та вічно юний Літин відзначив 627 річницю з дня свого існування.

Щорічно Літин відзначає свою річницю новими здобутками, новими звершеннями. Все це є великою заслугою як влади, так і самих літинчан, тих, хто щодня своєю працею творить історію рідного містечка, хто дбає про його благоустрій та про розвиток інфраструктури, тих, чия небайдужість є запорукою стабільності та впевненості у завтрашньому дні.

Серед мешканців нашого містечка багато талановитих людей, колективів, які прославляють рідну землю не тільки в Літині, а й далеко за його межами.

Наше містечко очолює мудрий, сильний духом селищний голова Анатолій Бичок, який із розумінням ставиться до людей, йде їм завжди назустріч та підтримує як може. Тому духовно творча планка Літина завжди на належному рівні, що наближає нас до сьогодення, до зміцнення загальнолюдських цінностей.

Детальніше...
 
Святкова програма

11 90821c80

 
Святкова програма

 

                                                                         11

                                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

90821c80  

 
Святкування 627 - ї річниці Літина

627

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 49

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури