Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Право на призначення пільгових пенсій за роботу в шкідливих виробництвах збережено

Зміни щодо умов призначення пенсій за віком на пільго­вих умовах не відбулися. Як і раніше, на пільгову пенсію бу­дуть виходити:

  • особи, які працювали на роботах з особливо шкідли­вими й особливо важкими умовами праці за Списком №1 та на Інших роботах із шкідливими І важкими умовами пра­ці за Списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і по­казників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, таза результатами атестації робочих місць; 
Детальніше...
 
Звіт Літинського селищного голови за 2017 рік

                                                                       

 

 

 

       1 лютого 2018 року  в приміщенні районного будинку культури  відбулися загальні збори представників територіальної громади Літина.  На даній     

 зустрічі голова Літинської селищної ради  Бичок А.І.  прозвітував   про роботу селищної ради та її виконавчого комітету за  2017 рік. 

       На збори були запрошені представники Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України з метою роз’яснення створення об’єднаної              територіальної громади. Виконавчий директор ВР АМУ  Філатов В.О. спільно з представниками  Лісовською О. та Вернигор І. розповіли та           презентували досягнення об’єднаних територіальних громад Вінницької області.  

 

   

 


 
Зміни у законодавстві щодо звільнення деяких категорій платників від сплати ЄСВ

      Законом України від 03 жовтня 2017 року № 2148-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсії” внесено зміни до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (далі – Закон № 2464), а саме, викладено в новій редакції частину четверту статті 4 Закону № 2464, згідно з якою від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування звільняються фізичні особи – підприємці, в тому числі ті, що обрали спрощену систему оподаткування, та члени фермерського господарства, віднесені до платників єдиного внеску, які:

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ

 


 
День Соборності України

       dsc 07Кожного року українці відзначають День Соборності України. 22 січня 1919 року було проголошено Акт возз’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки та став важливим днем в історії української нації, днем єднанням та підвищенням духовної сили народу. Перше офіційне відзначення свята Соборності на державному рівні відбулося 22 січня 1939 року в столиці Карпатської України у м. Хусті.

    22 січня 2018 року з метою вшанування пам’яті тих, хто боровся за демократію, волю і свободу України, не шкодуючи власного життя, керівниками району відбулось покладання квітів до підніжжя Стели Героїв Небесної Сотні та до могили захисників УНР. 


 

Детальніше...
 
Конкурс на створення логотипу смт. Літин


 
Положення та зразок заяви про відкритий творчий конкурс на визначення логотипу смт Літин


 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 42

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури