Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Вічна память герою

 

26 жовтня 2017 року в смт. Літин в останню путь провели  нашого  земляка, захисника України, молодого бійця батальйону «Айдар» Бондаря Ярослава, який загинув під час бойових дій на сході України.

Літинська територіальна громада на чолі з Анатолієм Бичком, виконавчим комітетом та депутатським корпусом  висловлюють глибокі слова співчуття родині та близьким військовослужбовця.

Вічна пам'ять і вічна слава героєві.

Детальніше...
 
Шановні літинчани!

 

 

Вітаємо Вас з чудовим святом - Днем захисника України. Цей день уособлює мужність, силу, честь і обов'язок!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів і процвітання. Нехай у Вашому домі панують довіра і мир, а в роботі - стабільність!

 

Детальніше...
 
День людей похилого віку

Першого жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого міста і держави.

Літинською селищною радою було закуплено 53 подарункові набори, які спільно із КУ "Територіальним центром соціального обслуговування" вручено людям похилого віку, які проживають на території            смт. Літин.

 
ПРО ДЕТІНІЗАЦІЮ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Коли мова йде про Пенсійний фонд, це відразу асоціюється з людьми похилого віку та виплатою пенсій. Дійсно, Хмільницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області як і усі органи Пенсійного фонду України, виконують важливу соціальну функцію – забезпечують своєчасну виплату пенсій та допомог  29797 громадянам Хмільницького та Літинського районів.

Детальніше...
 
Щодо підвищення пенсій з 1 жовтня 2017 року.

Вже другу осінь поспіль пенсіонери очікують на анонсоване Урядом осучаснення своїх пенсійних виплат. У минулому році розраховували на наповнення бюджету Пенсійного фонду України коштами від легалізації заробітних плат. Однак, суттєве зниження ставки єдиного соціального внеску не дало такого ефекту.

Підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень та інші зміни до законодавства вже з травня місяця поточного року показали наявність певного ресурсу, адже головним джерелом наповнення бюджету ПФУ є внески від фонду оплати праці. Так, за січень - серпень 2017 року, сума власних надходжень від сплати єдиного соціального внеску по Літинському району зросла до аналогічного періоду минулого року на 14,2 млн грн і склала 33,7 млн грн, до бюджету ПФУ у Вінницькій області зросла майже на мільярд, у порівнянні з минулим роком, і склала 2 605,3 млн. грн. По Україні власні надходження зросли на 27,6 млрд. грн. Тож кошти на таке омріяне підвищення в державі є. Ще на початку літа Уряд подав законопроект №6614 про пенсійну реформу до Верховної Ради, який 13 липня було прийнято у першому читанні.

Детальніше...
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ №38

Про  скликання чергової

17 сесії 7 скликання

Літинської селищної ради

Відповідно до ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування  в Україні” :

1. Скликати чергову  17 сесію Літинської селищної ради 7 скликання 22 вересня  2017 року в приміщенні Літинської селищної ради  о 14.00 годині.

2. На розгляд  сесії винести  наступні  питання :

Детальніше...
 
Порадників багато, а помічників немає.
07 вересня 2017рік

Сьогодні піде мова про статтю "Дорогі літинчани" в Літинському віснику №34 від "24" серпня 2017 року, в якій автор намагається дати відповідь на колективне звернення до нього батьків дітей, які відвідують Літинький дитсадок №2


Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 40

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури