Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Відкриття меморіальної дошки на честь Михайла Герасимчука

20 листопада 2014 року у Літині відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь непересічної особистості, Почесного громадянина смт Літин, колишнього селищного голови 4-5 скликань, депутата Верховної Ради України Михайла Герасимчука.


Детальніше...
 
З подарунками від Святого Миколая

19 грудня на площі коло Літинської селищної ради Дідусь Мороз та Снігуронька привітали маленьких літинчан з днем Святого Миколая та Новим Роком. На казкову зустріч завітали маленькі вихованці дитячого садочка №2, учні молодших класів райцентрівських шкіл, дорослі й малі жителі Літина.


Детальніше...
 
Ми пам’ятаємо цей подвиг

Щороку, 14 грудня, Україна відзначає День ліквідатора аварії на ЧАЕС. У цей день українці низько вклоняються всім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які 28 років тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в тридцяти-кілометровій зоні радіаційного лиха, щоб якомога швидше зупинити розбурхану стихію некерованої ядерної реакції.


Детальніше...
 
Відлуння 1986-го

Подвиг в ім’я людства, на який ішли ліквідатори аварії на ЧАЕС, не зменшить свого значення ніколи. Тоді невидима смерть із четвертого енергоблоку рушила світом, не рахуючись із границями держав. І за 28 років не призупиняється рахунок жертв її страшного подиху.


Детальніше...
 
Найстаріший храм Літина

Літинський Костел Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії постав у 1856 році на місці попереднього дерев’яного, 1748 року будови. Серед культових споруд нашого містечка саме костел нараховує найбільше літ.


Детальніше...
 
СНІД – рана людства

Чумою XX-го століття у світі визнано синдром набутого імунодефіциту – СНІД. Хвороба, яка продовжує вражати мільйони людей не залежно від віку, статі, положення у суспільстві на усіх континентах планети Земля. І кожна людина сьогодні повинна розуміти, що ця проблема є дуже серйозною і набагато ближчою чим нам здається, а знання про СНІД , способи зараження, про правильний здоровий спосіб життя зможуть набагато зменшити ризики зараження цією страшною хворобою.


Детальніше...
 
43 сесія селищної ради 6 скликання відбудеться 12 грудня

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 36

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури