Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Цей дивосвіт - бібліотека

Щорічно 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Впродовж тисячоліть змінювалися і продовжують змінюватися обличчя цих закладів, але їхня суть залишається такою ж, як і колись: дбайливо зберігати духовну спадщину націй та надавати доступ до інформації відвідувачам. Як приємно бібліотекареві бачити, коли бабуся приводить за руку маленького онука і вибирає з ним першу книжечку!


Детальніше...
 
Справа нашої громади

Минулого тижня близько 4 тон продуктів (картоплі, моркви, буряків, цибулі, крупів, муки, макаронів, консервів тощо) передали на передову літинчани. Крім продуктів, зібрали й передали теплий одяг бійцям жителі вулиць Калініна, 9 Січня, Жовтнева, К.Маркса, Некрасова, Суверенна, Пушкіна, Польова.


Детальніше...
 
Оголошення.

В зв’язку з припиненням постачання Україні природного газу Російською Федерацією, для забезпечення теплопостачання власних домогосподарств в умовах підготовки до опалювального періоду 2014-2015 років, власникам приватних домоволодінь необхідно економно використовувати природній газ та вирішувати питання про можливий перехід на альтернативні джерела палива.

Адміністрація Літинської селищної ради.

Детальніше...
 
Незабутній урок

Наші патріоти приносять на олтар свободи і незалежності власні життя. Чи нам є, чим віддячити чи допомогти їм та їхнім рідним? На першому уроці у день Знань це питання звучало в кожному класі Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2. Вчителі та учні разом міркували, чим допомогти фронтовикам, як їх підтримати там, на полі бою, під градом вогню? .


Детальніше...
 
Благодійна акція

Дорогі  земляки!


Літинська селищна рада ініціює благодійний збір коштів на допомогу мобілізованим із Літина. Для надання адресної допомоги звертатися в селищну раду за тел.: (04347) 2-15-63 або ел. адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Ваша допомога  -  неоціненний вклад для громади та для України в цілому!

Детальніше...
 
Дорогі земляки!

Від імені Літинської селищної ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас із Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності! Нехай ці свята, такі близькі серцю кожного патріота, стануть ще одним підтвердженням єдності духу нашої нації та втіленням її прагнення до високих ідеалів добра, справедливості та гуманізму.

 


Детальніше...
 
Під жовто-блакитним стягом

21 серпня у Літині відбулися урочистості з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України. Під звуки Державного гімну у височінь злетіло жовто-блакитне знамено. Керівники району та селища, представники організацій, установ і підприємств, громадськість Літина та району хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто в різний час відстоював право неньки-України бути вільною. Честь покласти квіти до місць поховань героїв, які полягли за суверенність нашої держави, була надана кращим учням Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2.


Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 8 з 31

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури