Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

День української писемності та мови

9 листопада 1997 року був виданий Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови». Дату було обрано вельми слушно, адже 9 листопада (27 жовтня старого стилю) за православним календарем – день ушанування пам’яті преподобного Нестора Літописця. Відтоді маємо подвійне свято нашої духовності, історії та культури.


Детальніше...
 
Моє село - окраса України

7 листопада 2014 року у Селищенській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ст. відбувся круглий стіл, на тему “Моє село – окраса України”, приурочений до храмового свята села.


Детальніше...
 
Благоустрій містечка

Реалізовуючи Програму соціально-економічного розвитку смт Літин на 2014 рік, Літинська селищна рада продовжує виконувати взяті на себе зобов’язання. З метою розвитку дорожнього господарства селища та підвищення безпеки руху, проводяться капітальний та поточний ремонти доріг комунальної власності, вуличного освітлення тощо. При цьому залучаються кошти як з місцевого, обласного, так і державного бюджетів.


Детальніше...
 
Гасіння торфовищ на Літинщині

15.10.2014 р. на пункт зв’язку ДПР-7 надійшло повідомлення про загоряння сухої трави та сміття в районі центру сміттєзвалища. На місце події було відправлено чергових вартових, які встановили, що на площі орієнтовно 200 м2 на території Селищенської сільської ради горить торфовище. Дане загоряння силами і засобами підрозділу ліквідували.


Детальніше...
 
Благодійна допомога

 

Шановні жителі нашої громади!

 

 

Щиро дякуємо всім, хто долучився до благодійній акції та надав посильну допомогу учасникам АТО із Літина.

За період 28 серпня – 31 жовтня 2014 року учасники акції (депутати селищної ради, керівники та колективи літинських підприємств, організацій та установ, приватні підприємці, волонтери та жителі громади) зібрали кошти в сумі 28 288 грн, які й були передані сім’ям мобілізованих, що звернулися за допомогою.

Із зібраної суми 14 тис. грн. виділено на закупівлю термобілизни та бушлатів.

Тільки за вищевказаний період грошову та матеріальну допомогу отримали військовослужбовці:

Бельдій Андрій Вікторович = 1500 грн., 1 комплект термобілизни;

Булгаков Олександр Миколайович = 1500 грн., 2 комплекти термобілизни;

Гуменний Володимир Миколайович = 500 грн., 2 комплекти термобілизни;

Глазков Олексій Олександрович = 1 комплект термобілизни;

Джумський Олег Анатолійович = 790 грн., 2 комплекти термобілизни, 1 бушлат;

Дикий Микола Борисович = 2 комплекти термобілизни;

Дикий Андрій Петрович = 3000 грн.;

Рябчук Олександр Миколайович = 1000 грн., 2 комплекти термобілизни;

Смикалюк Володимир Анатолійович =2 комплекти термобілизни; 1 бушлат;

Солодовнік Євген Ігорович = 3 120 грн., 1 комплект термобілизни;

Столяр Олександр Володимирович = 2 комплекти термобілизни; 1 бушлат;

Стороженко Олександр Валерійович = 1500 грн., 1 комплект термобілизни;

Ткачук Сергій Федорович = 716 грн.;

Токар Вячеслав Миколайович = 780 грн., 2 комплекти термобілизни; 1 бушлат;

Лещенко Андрій Вікторович = 1 комплект термобілизни; 1 бушлат;

Пересенчук Руслан Анатолійович= 1 комплект термобілизни;

Нікітюк Юрій Миколайович=1 комплект термобілизни;

Нікітюк Петро Миколайович=1 комплект термобілизни;

За серпень-жовтень на 9 батальйон територіальної оборони Вінницької області від нашої громади передано більше 4 тон продуктів. Чимало організацій, установ, підприємств, а також окремі громадяни, волонтери, підприємці надають посильну допомогу пораненим, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі ВПС України, передають теплі речі, медикаменти, продукти учасникам АТО.

На даний час Літинська селищна рада спільно із комунальним підприємством “ЖКП “Літинське” виділяє безкоштовні паливні дрова сім’ям учасників АТО із Літина.

Завдяки Вашій участі в благодійній акції військовослужбовці та їхні родини відчувають підтримку і тепло. Найщиріші слова вдячності передають наші захисники кожному, хто долучається до збору коштів на допомогу Українській Армії.

До слів подяки приєднується й Літинська селищна рада. Ми пишаємося нашими щиросердними громадянами, що у важкі для держави часи не опускають руки та допомагають військовим вистояти.

Нещодавно депутати Літинської селищної ради ініціювали збір коштів на бушлати для ще восьми мобілізованих літинчан. Вартість бушлату, пошитого за європейським зразком, 550 грн. Просимо долучитися до акції!

Допомогу можна надати через особу, відповідальну за збір благодійної допомоги на території смт Літин, - Гуменюк Лілію Миколаївну (тел.: 097-472-09-09), або безпосередньо мобілізованим через їхніх рідних та близьких. (Номери контактних телефонів рідних можна отримати у селищній раді або за електронною поштою: lityn-selrada1@ukr.net.)

 

 
Дзвiнкова криницяДетальніше...
 
Літин пам’ятає...

28 жовтня, з нагоди 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, відбулося урочисте покладання вінків та квітів до Меморіалу Слави. У заході взяли участь керівники району та селища, депутати різних рівнів, представники політичних партій, підприємств, установ та організацій


Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 8 з 32

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури