Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Літин пам’ятає...

28 жовтня, з нагоди 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, відбулося урочисте покладання вінків та квітів до Меморіалу Слави. У заході взяли участь керівники району та селища, депутати різних рівнів, представники політичних партій, підприємств, установ та організацій


Детальніше...
 
Діти – за мир!

Які стурбовані личка робляться в учнів 3-Б класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2, коли класний керівник Антоніна Іванівна Глазкова розповідає їм про наших захисників, учасників АТО. Дітки добре розуміють, що саме зараз вирішується доля щасливого майбутнього для України. Наші воїни терплять холод і труднощі війни, страждають від ран і віддають своє життя заради того, щоб дитинство залишалося країною радості, а не смутку.


Детальніше...
 
Спасибі, дорогі земляки!

Літинська селищна рада висловлює подяку керівникам та колективам літинських підприємств, організацій та установ, приватним підприємцям, волонтерам, дорослим та юним жителям громади, а також – нашим депутатам, за небайдужість та допомогу в організації передачі військового спорядження, коштів, продуктів та листів учасникам АТО. Дорогі земляки! Завдяки вашій участі 18-ти військовослужбовцям із Літина та їхнім родинам у серпні-вересні поточного року надано допомогу на суму більше 25 тис. грн. Наші хлопці переказують слова подяки кожному, хто допоміг і допомагає їм вистояти на полі бою. Ми пишаємося співпрацею з вами!

З повагою

Літинський селищний голова

Анатолій Бичок

Детальніше...
 
Спільна справа

Щодня, щогодини в зоні АТО наші земляки, знайомі, рідні люди захищають матір-Україну, а ми молимося, щоб вони живими і здоровими повернулися до рідних домівок. Але не одними щирими молитвами жителі нашого району підтримують захисників. Начальник управління агропромислового розвитку РДА Сергій Маліцький розповів про роботу, яку ведуть у районі наші земляки, допомагаючи військовим:


Детальніше...
 
Цей дивосвіт - бібліотека

Щорічно 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Впродовж тисячоліть змінювалися і продовжують змінюватися обличчя цих закладів, але їхня суть залишається такою ж, як і колись: дбайливо зберігати духовну спадщину націй та надавати доступ до інформації відвідувачам. Як приємно бібліотекареві бачити, коли бабуся приводить за руку маленького онука і вибирає з ним першу книжечку!


Детальніше...
 
Справа нашої громади

Минулого тижня близько 4 тон продуктів (картоплі, моркви, буряків, цибулі, крупів, муки, макаронів, консервів тощо) передали на передову літинчани. Крім продуктів, зібрали й передали теплий одяг бійцям жителі вулиць Калініна, 9 Січня, Жовтнева, К.Маркса, Некрасова, Суверенна, Пушкіна, Польова.


Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 8 з 31

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури