Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

День скорботи

Сумна дата, 81 річниця голодомору, припала цього року на 22 листопада. Біля пам’ятних знаків, у церквах, навчальних закладах, в оселях українці запалили Cвічу скорботи. Вшановали пам’ять про закатованих голодом і у Літині. Так, 21 листопада у Літинському районному будинку культури відбувся мітинг-реквієм, у якому взяли участь керівники району та селища, працівники підприємств, установ та організацій району, учні райцентрівських шкіл, громадськість. Під час заходу до пам’ятного знака жертвам голодомору та політичних репресій було покладено квіти.


Детальніше...
 
Катерина Ковальова

Активний член Літературно-мистецького об’єднання “Дзвінкова криниця”, літинчанка Катерина Ковальова змалку закохана у народну пісню. І колоритна українська пісня лунає у Катерини Семенівни не лише вдома. На сцені районного будинку культури виконавиця почувається цілком вільно, адже тут її улюблений фольклорний ансамбль “Вербиченька” (керівник Олена Киреєва) - повноправний господар. Скільки радості дорослим та юним шанувальникам народної творчості приносять пісні про маму, лебедиків та більш сучасні, наприклад “Лісапет”, у виконанні ансамблю!


Детальніше...
 
Звичайний герой

У біографії літинчанина Володимира Смикалюка немає нічого надзвичайного: народився у сім’ї подільських трударів, вчився, відслужив у Армії. Потім – весілля, плани на майбутнє, праця на підприємстві, розлучення, виклик до військкомату, мобілізація. І, мабуть, з цього моменту старший сержант починає писати нову сторінку свого життя. За його плечима – Україна, любий батько, брат, діти. Поруч – Донецький аеропорт і бойові друзі-побратими. Не здригнеться Володимирова рука, коли він захищає рідну землю!


Детальніше...
 
Наша підтримка і допомога

Для старшокласників Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2 надзвичайно пам’ятною стала зустріч із випускником школи, молодим солдатом Сергієм Сабашуком. Під час відпустки Сергій та його друг Денис відвідали школу, поспілкувалися з учнями, учителями, директором Михайлом Нагорним та колишнім класним керівником Людмилою Слободян. На пропозицію учасників АТО – самостійно сплести білі маскувальні сітки для військових автомобілів - діти відгукнулися з величезним ентузіазмом.


Детальніше...
 
Оголошення

Літинська селищна рада запрошує жителів смт Літин, громадські організації, депутатів, членів виконавчого комітету селищної ради, представників політичних партій взяти участь в громадських слуханнях щодо встановлення на фасаді будівлі Літинської селищної ради меморіальної дошки на честь почесного громадянина смт Літин, колишнього селищного голови 4-5 скликань, депутата Верховної Ради України Герасимчука Михайла Івановича.

Громадські слухання відбудуться 1 грудня 2014 року о 14-00 год. в приміщенні селищної ради.

Літинська селищна рада.


 
Зустріч із 23 річним юнаком, добровольцем батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Вінниця» - Дмитром Затайдухом із с. Садове

13 листопада у читальному залі районної бібліотеки відбулася зустріч із 23 річним юнаком, добровольцем батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Вінниця» - Дмитром Затайдухом із с. Садове.


Детальніше...
 
Допомога пораненим захисникам

31 жовтня 2014 року Літинський селищний голова Анатолій Бичок, Гніванський міський голова Володимир Кулешов та працівники виконавчої дирекції Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України передали до Вінницького Військово-медичного центру Центрального регіону ВПС України апарат імпульсної низькочастотної магнітотерапії “АЛІМП-1”, три комплекти електродів для апарату місцевої дарсонвалізації та ультротональної терапії “Корона – С + У”, та теплі пледи для українських військовослужбовців.


Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 7 з 32

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури