Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Протокол Засідання Комісії з питань Бюджету


 
Екологічне лихо своїми руками

Із настанням пори збору урожаю та листопаду, майже повсякчас із різних куточків нашого селища густими хмарами здіймається димова завіса. В ранковий та у вечірній час, коли вологість повітря підвищується, дим від тліючих вогнищ збирається у токсичний туман і покриває усю територію містечка.
Всі ті, хто запалює купи відходів, виправдовують себе підвищеною хазяйновитістю дбайливого господаря і навіть не задумуються над тим, яку шкоду несуть не тільки оточуючим, а й в першу чергу собі, своїм рідним, а особливо - дітям. При спалюванні будь-яких відходів виділяється чадний газ, який в долі секунд зв'язується з гемоглобіном крові і суттєво блокує постачання кисню до організму. Наслідком систематичного отруєння організму чадними газами може стати не тільки хронічна алергічна реакція, головний біль і астма, але й така біда сучасності як онкозахворювання.
Можливо час схаменутися і перестати наражати на небезпеку себе і оточуючих? Невже не краще прикопати відходи рослинного і тваринного походження і через деякий час отримати натуральне добриво – компост, а ненатуральні просто скласти у мішки і виставити біля свого подвір'я, де його відповідно до графіку заберуть працівники комунальної служби?
Впевненні, що більшість мешканців селища відповідально поставляться до заклику не створювати загрози екологічного характеру своїми власними руками і у нас стрімко поменшає кількість хазяйновитих паліїв. Для тих, хто все ж не дослухається до голосу громадськості і своєї совісті повідомляємо, що працівниками Літинської селищної ради, спільно з працівниками поліції проводитимуться систематичні заходи з виявлення і притягнення до адміністративної відповідальності паліїв відходів. Нагадуємо, що відповідно до статті 152 КУпАП розмір штрафу за таке адміністративне правопорушення на даний час складає для громадян 1360 грн., для підприємств та організацій – 1700 грн.

Літинська селищна рада

 

 

 
Свято першого дзвоника!

dsc 2145

 

 dsc 1938 

dsc 1944 dsc 2009

1 вересня - цей день є визначним і радісним святом, адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, що прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось він — перший. Із нього розпочинається цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Свято у Літинських школах розпочалося для першокласників та одинадцятикласників із привітань від Сергія Івановича Чередника директора навчального закладу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 та Тетяни Володимирівни Катріної директора Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2. На урочистій лінійці відбулося нагородження грамотами учнів даних закладів, які влітку не лише відпочивали, але й відвідували різні змагання.

На шкільні торжества були запрошені представники місцевої влади. Селищний голова Анатолій Бичок звернувся зі словами вітання до учнівського та педагогічного колективу Літинської СЗШ І-ІІІст. № 2.   –« Дорогі учні, пам’ятайте навчання – це таємничий безцінний скарб, це світ знань, це той капітал, який ніколи не знищиться, вантаж, який не обтяжить життєвого шляху, а лише допоможе впевнено йти по життєвій стежині. Вчіться, щоб знати, діяти, жити. Будуйте плани, ставте перед собою цілі та неодмінно досягайте їх.   Упевнений, що здобуті вами знання дадуть добрі сходи у майбутньому. Шановні вчителі! Щедро передаючи свої знання й мудрість молодому поколінню, ви віддаєте вихованцям частину своєї душі, і я впевнений, що вдячність учнів повернеться до вас сторицею».

Детальніше...
 
Відповідно до ст. 45 Закону України

Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави

або місцевого самоврядування

Додаткові заходи здійснення фінансового контролю

Відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

Особи, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані наступного року після припинення діяльності подавати в установленому порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Особа, яка претендує на зайняття посади, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, до призначення або обрання на відповідну посаду подає в установленому Законом України «Про запобігання корупції» порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Детальніше...
 
Святкування 27 – ої річниці Дня Незалежності України.

dsc 20176

24 серпня жителі Літинщини урочисто відзначили 27- річницю Незалежності України та День Державного Прапора України.                                        27 років Україна — незалежна держава.Для історії це невеликий термін, але він був насичений подіями, важливими для становлення молодої країни. Наша держава, незважаючи ні на які перешкоди і труднощі, крокує вперед та розвивається.            Святкування Дня Незалежності розпочалося з покладанням квітів до Стели Героїв Небесної Сотні, меморіальної дошки загиблого учасника Революції Гідності та учасника Антитерористичної операції Пантелеймона Рожанського, Меморіалу Слави і могили воїнів УНР. Участь в урочистому мітингу взяли голова Літинської селищної ради Анатолій Бичок, секретар селищної ради Микола Курочка , керівництво району, учасники АТО, представники організацій та установ, учні загальноосвітніх шкіл, літинчани та гості містечка. Учасники мітинга у святковій вишиванці урочисто пройшлися ходою центральною вулицею містечка, демонструючи свою єдність та національну свідомість.

Детальніше...
 
Забезпечення стабільного функціонування закладів освіти на території смт. Літин.

dsc 06354

 

Заклади дошкільної освіти відіграють важливу роль в розвитку і вихованні дитини. Саме в садочку малюків готують до нового етапу в житті – школи. Вихователі основну увагу звертають на підготовку дошкільнят до навчання в школі, турбуються про те, щоб вони були всебічно і гармонійно розвиненими особистостями, готують дитячі рученята до письма, навчають їх елементарних математичних понять та логічному мисленню, яке відіграє важливу роль у шкільному навчанні.                                                                                                                      

У  нашому містечку функціонує  два заклади дошкільної освіти - «Веселка» та «Віночок».На сьогодні – це сучасні дошкільні заклади, в яких створенні усі необхідні умови для всебічного розвитку дитини.З 1 вересня 2018 року у ЗДО № 1 та №2 будуть здобувати дошкільну освіту 309 дітей. Кількість педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу закладів становить 66 осіб. Вихователі постійно вивчають та використовують у своїй роботі досвід педагогів новаторів, підвищують свій кваліфікаційний рівень, поглиблено працюють над такими напрямками дошкільної  освіти як  патріотичне виховання, фізкультурно-оздоровчі заняття, музичне виховання.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 7 з 49

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури