Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

День Гідності та свободи.

dsc 2512.00jpg

        21 листопада ми разом з усією країною відзначатимемо день Гідності та Свободи, який увібрав у себе доленосні події новітньої історії України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави це 2004 рік - Помаранчева революція та 2013 рік Революція Гідності.

        Саме 21 листопада 2013-го року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

         Цей день зібрав український народ на київському Майдані Незалежності – де Україна продемонструвала всьому світу, що втомилася страждати. Від тоді почався відлік часу від українського повстання за рівноправність і справедливість, який і досі ще не завершився. Це був надзвичайно важкий іспит, коли українці продемонстрували прагнення жити достойно і будувати своє життя на основі європейських демократичних цінностей. У перших лавах борців за нашу свободу були представники молоді. Українська молодь вийшла на Майдан, щоб віднайти своє місце у колисці європейської цивілізації.

Детальніше...
 
До уваги літинчан!

16 листопада 2018 року відбулося пленарне засідання двадцять сьомої сесії селищної ради 7 скликання, яке провів селищний голова Анатолій Бичок. Передувало сесії засідання постійних комісій, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.Спочатку депутати заслухали звіт селищного голови Анатолія Івановича про результати роботи виконавчих органів ради за 10 місяців діяльності виконання селищною радою  державної регуляторної політики на території Літина . Під час доповіді очільник селища зупинився на основних заходах та виконаних завданнях, окреслив основні положення дохідної та видаткової частин селищного бюджету, поділився планами на майбутнє.                                                                                                             

Детальніше...
 
Вчимося сортувати сміття.

dsc 2336

      Не потрібно мікроскопа, аби побачити, скільки кожного дня на вулицях нашого містечка назбирується сміття. Безперечно, що таке накопичення різних побутових відходів становить велику загрозу не лише довкіллю, а, в першу чергу, нашому здоров’ю. На сьогоднішній день, більшу частину ТПВ захоронюють на звалищах, які переповнені та займають величезні площі. Внаслідок чого ми свідомо руйнуємо нашу природу. Тому настав час змінювати своє ставлення до того що відбувається навкруги. Відсортовуючи пластик, скло, макулатуру для переробки ми можемо зберегти природні ресурси та покращити екологію. І зробимо це не лише тому, що з законодавство України забороняє захоронення несортованого сміття, а давно прийшов час, щоб переглянути культуру поводження зі сміттям — якщо ми справді прагнемо бути цивілізованою, європейською спільнотою. І здавалося б, Літин невелике містечко, але за підрахунками КП «Комунсервіс» кожного дня одна людина викидає близько 1 кг сміття. Тобто якщо у нас 6700 мешканців помножити на 1кг відходів дорівнює 6700 кг - ось яка кількість відходів щодня потрапляє на звалище. А ми навіть не замислюємося, як пошкоджуємо навколишнє природне середовище. Загроза, яку наносить сміття довкіллю, змушує нас подумати про необхідність сортування ТПВ та підготувати до цього населення, розповідаючи їм про економічну та екологічну переваги , внаслідок чого буде отримано сировину, яку можна в подальшому реалізовувати на переробні підприємства, що, як показує практика розвинених країн, є економічно вигідно.                                                                                                                             

Детальніше...
 
Для безпеки громадян нашого містечка

dsc 2460.99jpg

Напрямок забезпечення безпеки громадян традиційно вважається одним з головних завдань місцевої влади. При цьому нові засоби та методи посилення безпеки мають відповідати основним вимогам сьогодення, працювати з дотриманням принципів надійності, стійкості та безперебійності роботи в цілодобовому режимі. Одним з механізмів, що дає змогу реалізувати ці принципи, є система зовнішнього відеоспостереження. З метою здійснення заходів, спрямованих на посилення безпеки населення, забезпечення громадського порядку та підвищення безпеки дорожнього руху, Програмою соціально-економічного розвитку Літинської селищної ради передбачено ряд заходів по зовнішньому відкритому відеоспостереженню в смт. Літин. На сьогодні, на центральних вулицях селища встановлено дев'ять камер відеоспостереження. Камери працюють цілодобово та фіксують події, що відбуваються на вулицях та у місцях масового скупчення людей. Монітори спостереження та сервери для збереження запису з відео камер встановлені в приміщенні селищної ради та нещодавно з метою своєчасного попередження правопорушеннь та з метою ретельного та прозорого контролю через інтернет - ресурси під'єднанні до чергової частини Літинського відділу поліції. За ситуацією у Літині, яку фіксують камери зовнішнього відеоспостереження, цілодобово спостерігають поліцейські. В разі потреби черговий може швидко зреагувати на правопорушення та негайно направити на місце події слідчо-оперативну групу. Необхідно також зазначити, що відео з камер відеоспостереження може стати цінним доказом при розслідуванні розгляді адміністративних або кримінальних правопорушень. Роботи в цьому напрямку плануються продовжувати, щоб охопити ще більше території містечка системою відеонагляду.


 
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

09-pratsivnykiv-kultury-ta-majstriv-narodnogo-mystetstva

       З нагоди вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання!

     Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність і первозданну чистоту. Завдяки цьому вона зайняла гідне місце в світовій культурі . Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Збереження культурного спадку і шанування своїх традицій стало для Літинчан  запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.     

      Щира вдячність усім працівникам культурно-мистецьких установ і закладів, музикантам і художникам, професіоналам і аматорам сцени, академічним колективам і народним майстрам, які своєю самовідданою творчою працею вносять колоритну частку в духовну скарбницю України, плекають неповторну культуру Літинського краю, гідно репрезентують мистецтво району за межами області і держави.

     Ваша діяльність – благородна справа. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожної душі, формуєте в людині почуття прекрасного, надаєте яскраві хвилини спілкування з багатогранним мистецтвом нашого народу і надбанням світової культури.Ви робите навколишній світ кращим і добрішим. Бажаю вам вдячних цінителів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Нехай ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишатимуться непоміченими!

 

З повагою

Літинський селищний голова                                         Анатолій Бичок


 
Літинська районна бібліотека отримала нові видання

dsc 24341

            Під час 25 сесії 7 скликання Літинської селищної ради для бібліотеки на поповнення бібліотечних фондів виділено кошти в сумі 14,0 тис. грн, за рахунок яких придбано 192 примірника видань нової літератури. Наразі у районній бібліотеці проводиться виставка нових книг: у читальному залі - «Осінні новинки», в абонементі обслуговування дорослих та юнацтва - «Бюро літературних новинок», та у відділ обслуговування дітей  «Літературний калейдоскоп». Для користувачів представлені цікаві, пізнавальні книги, література для дозвілля, твори сучасних письменників, книги для дітей. Усі читачі: дорослі і діти зможуть насолоджуватися читанням, адже надійшли нові захоплюючі та змістовні книги, серед яких, доречі, твори сучасних українських авторів.


 
Для вас маленькі дошколярики

dsc 24191

На балансі Літинської селищної ради перебуває два дитячих садочки – «Веселка» та «Віночок» в яких виховується 320 дітей та працює 66 працівників, включаючи педагогічний колектив та обслуговуючий персонал. А турбота про найменших жителів нашої громади це одне з пріорітетних завдань для селищної ради. Після завершення поточних ремонтів у закладах дошкільної освіти, за кошти місцевого бюджету для обох садочків було придбано комплекти спальної білизни, наматрацники, рушнички та для садочка «Веселка» закуплено дитячі шерстяні ковдри.


 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 6 з 52

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури