Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Селище має бути взірцевим
Згідно з програмою соціально - економічного розвитку смт Літин, 17 та 18 липня проводився капітальний ремонт провулку, що з’єднує вулиці Леніна та Фабріціуса. Дорожні робітники вінницької будівельної компанії «Віндор» під керівництвом бригадира Леоніда Нетребського за допомогою сучасної техніки впродовж першого дня проводили підготовчі вимірювальні роботи, а наступного - закладали основу під асфальтне покриття та асфальтували ділянку довжиною 120 м та шириною 3,2 м.

Детальніше...
 
Засідання виконавчого комітету Літинської селищної ради

Під керівництвом Літинського селищного голови 17 липня відбулося засідання виконкому селищної ради, на яке були винесені наступні питання порядку денного:


1.Про роботу Літинської селищної ради щодо забезпечення реалізації громадянами права на звернення до органів місцевого самоврядування.


2.Про створення ініціативної групи з питань охорони навколишнього середовища на території смт Літин.


3.Про стан карт-полів фільтрації.


Детальніше...
 
На суботнику літинчани зробили містечко затишним і ошатним
16 липня за дорученням голови райдержадміністрації Олега Новіцького у Літині проводився суботник. Внаслідок робіт непрохані гості — самосіви і сміття — були повністю знищені, а в містечку запанували чистота й охайність. Райдержадміністрація і селищна рада, установи, організації, підприємства та підприємці селища спільними зусиллями втілили в життя девіз: “Літин — охайне містечко”.

Детальніше...
 
Волонтерів із Польщі гостинно приймає Літин
З 5 по 12 липня до селища у рамках четвертої благодійної акції «Могилу прадіда збережи від забуття» завітали гості із гміниЧерніца, Вроцлавського повіту. Четверо опікунів та десять школярів подолали відстань близько 1000 км, щоб прибрати на могилах літинського старого польського кладовища. Гості оселилися у кафе-готелі «Літа», і щодня, завдяки сонячній погоді, по кілька годин невтомно трудилися, наводячи лад на могилах прадідів.

Детальніше...
 
На святі Конституції України
26 червня Літинський селищний голова Анатолій Бичок привітав зі святом усіх присутніх на урочистому зібранні в районному будинку культури, приуроченому 17-й річниці Конституції України. За вагомий внесок у розбудову незалежної демократичної держави, багаторічну самовіддану працю селищний голова вручив почесні грамоти.

Детальніше...
 
Святкування 622-ї річниці Літина
20 червня з нагоди Дня заснування селища за ініціативи Літинської селищної ради та сприяння керівництва району, а також підприємств, підприємців та організацій Літина, Вінниці, Кременчука й Івано-Франківська було проведено ряд святково-розважальних та спортивних заходів: виставки, майстер класи з народних ремесел, ярмарки сувенірів, дитячі розваги та ігри, шаховий турнір, святковий концерт.

Детальніше...
 
Переможці щорічної премії Літинської селищної ради «Людина року» в 2013 році

В номінації «Лікар року»: · Лічман Галина Вікторівна, завідуюча терапевтичним відділенням Літинської центральної районної лікарні, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та самовідданість лікарській справі; · Романцова Людмила Костянтинівна, лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та самовідданість лікарській справі.


Детальніше...
 
«ПочатокПопередня41424344454647484950НаступнаКінець»

Сторінка 50 з 51

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури