Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Виставка полотен Володимира Тимощука

Володимир Тимощук - вчитель образотворчого мистецтва та креслення у Літинській СЗШ І-ІІІ ст. №2, неодноразово нагороджений грамотами райвно, облвно та Міністерства народної освіти України, учитель вищої категорії, здобув почесне звання «Відмінник народної освіти». Проте ці офіційні дані не розкривають суті цієї закоханої у свою справу людини.

Детальніше...
 
Толока напередодні державних свят
У результаті проведеної 21 серпня толоки, у якій були задіяні працівники Літинської РДА, районної та селищної рад, підприємств, установ та організацій Літина, містечко прибрало невпізнаного вигляду. На територіях загального користування (парк, сквери, пам’ятники, стадіон тощо), які закріплені за органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, організаціями, підприємствами та установами, нині немає жодного папірця. Усе розчистили та підмели, а працівники ЖКП «КП «Літинське» потурбувалися за своєчасний вивіз сміття.

Детальніше...
 
Староста Вольштинського повіту Ришард Курп та польські освітяни приїхали з дружнім візитом до Літина
14 серпня з дводенним візитом до Літина завітала польська делегація на чолі зі старостою Вольштинського повіту Ришардом Курпом. У складі делегації прибули повітовий інспектор освіти Едвард Лясковський, учителі Шімон Птак, Анджей Лішетський та працівник зі староства Пшебислав Лясковський.

Детальніше...
 
Читачі Літинської районної бібліотеки через «Бібліоміст» ідуть до успіху
14 серпня у рамках прес-туру регіональних ЗМІ до Літинської районної бібліотеки завітали головний редактор журналу “Вінничанка”, журналісти із ВДТ, обласного радіо “Хвиля”, вінницького радіо “Місто над Бугом” та газети “Вінницька газета”.

Детальніше...
 
Свято Маковія у Літині

За церковним календарем на 14 серпня припадає свято Маковія, яке у народі називають Першим Спасом чи Медовим Спасом. Офіційна його назва – день семи мучеників Маккавеїв. З цього дня розпочинається Успенський піст, який передує одному з найбільших релігійних свят - Успінню Пресвятої Богородиці. Оскільки початок посту припадає на Спас, сам піст нерідко називають Спасівкою.

Детальніше...
 
Чуйність і доброта – обов’язкові якості лікаря ветеринарної медицини
За кожним успішним чоловіком стоїть жінка. Підприємець Віктор Твердий переконаний, що своїй матері він завдячує не лише життям, адже вічні людські цінності - доброту, родинні стосунки, щиросердя - з дитинства плекала у дітях Марія Іванівна Тверда.

Детальніше...
 
День будівельника святкує Літинський цегельний завод
ТОВ «Літинський цегельний завод» впевнено тримає пальму першості серед цегельних заводів об’єднання «Вінницяоблагробуд». Напередодні професійного свята директора Миколу Остапчука та інженера-механіка Анатолія Рибака привітали, а також вручили почесні відзнаки заступник голови Вінницької облдержадміністрації Роман Аксельрод та заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв. Микола Володимирович, маючи за плечима 19-річний досвід керування, переконаний, що головний секрет успіху полягає у спаяному спільною працею колективі.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня41424344454647484950НаступнаКінець»

Сторінка 48 з 52

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури