Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Люди похилого віку потребують насамперед уваги

Згадати про людей похилого віку бодай раз на рік – обов’язок кожного, вважає голова районної організації ради ветеранів Володимир Попівнюк. Зазвичай, до Дня людей похилого віку керівники району і територіальних громад відшуковують можливість надати допомогу тим пенсіонерам, хто цього конче потребує. – розповідає Володимир Феоктистович.

Детальніше...
 
Урочисті проводи до війська українських синів

Минулої п’ятниці у великому залі Літинської райдержадміністрації відбулися урочисті проводи юнаків до лав Української армії. 10 мужніх українських лицарів - В’ячеслав Захаревич і Сергій Кієнко (Багринівці), Олександр Коваль (Бруслинів), Олександр Липач та Дмитро Чорний (Теси), Олександр Микичур (Дашківці), Іван Матвійчик (Літинка), Олександр Римарович (Журавне), Сергій Сабашук (Літин) і Роман Тахаєв (Літинка) – вступили на справжній чоловічий шлях, шлях служіння матері-Україні.

Детальніше...
 
Перше місце у спорті серед освітян області

З метою впровадження фізичної культури у повсякденне життя й активізації фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи серед працівників навчальних закладів на стадіоні ім. Я.Кулика Вінницького національного технічного університету 20 та 21 вересня була проведена обласна Спартакіада серед працівників системи загальної середньої освіти.

Детальніше...
 
Пісні війни звучать зі сцени

20 вересня у районному будинку культури відбувся тематичний вечір, присвячений Дню партизанської слави. Учасниками концертної програми «Пісні війни» стали вокальний ансамбль ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці “Ветеран” під керівництвом Георгія Бондаревського та фолькльорний ансамбль “Вербиченька” РБК (керівник Олена Киреєва). На святі були присутні старшокласники СЗШ І-ІІІ ст. с. Селище разом із педагогом Людмилою Пивовар, а також — шанувальники пісень на воєнну тематику та ветерани.

Детальніше...
 
Незвичайний урок в районній бібліотеці

Сформувати в учнів інтерес і повагу до історичного минулого України, виховати у них патріотичні почуття та любов до Батьківщини, пошану до ветеранів війни і розширити знання дітей про партизанський рух в Україні та на Літинщині – ось далеко не повний перелік завдань, які ставить перед собою вчитель історії Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2 Тетяна Олійник.

Детальніше...
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ
Літинський селищний голова Бичок Анатолій Іванович
Керуючись ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.Скликати чергову 32 сесію Літинської селищної ради 6 скликання 27 вересня 2013 року в приміщенні Літинської селищної ради о 14.00 годині.

2.На розгляд сесії винести наступні питання :


Детальніше...
 
Свято у 7-й державній пожежно-рятувальній частині

Напередодні Дня рятівника України до 7-ї державної пожежно-рятувальної частинисмт Літин завітали старшокласники СЗШ І-ІІІст. с. Селище. Учні 6-го,7-го та 8-го класів разом із наставницями Людмилою Пивовар та Ларисою Яремчук тепло і щиро привітали працівників служби цивільного захисту із їхнім професійним святом. На зустрічі школярки Тетяна Кіпоренко, Ірина Головащенко та Тетяна Профателюк зачитали рятівникам вірші-привітання,а Дарина Вовк вручила винуватцям свята вітальну листівку.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня41424344454647484950НаступнаКінець»

Сторінка 45 з 51

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури