Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Бібліотека – на крок попереду

Важко уявити будь-яку структуру суспільства, що функціонувала б, не опираючись на бібліотеки. Саме вони обслуговують всі соціально-демографічні верстви нашого українського суспільства – від дошкільнят до пенсіонерів, представників усіх професій і різноманітних інтересів. Про роль бібліотеки у сучасному житті піде мова з директором Літинської районної бібліотеки Людмилою Іщук.

Детальніше...
 
Турбота про старше покоління

Щороку до Дня людей похилого віку селищна рада виділяє кошти на придбання продуктових наборів для одиноких непрацездатних громадян. І цьогоріч37 літинчан найбільш вразливих категорій не оминули увагою. Представники селищної ради разом із працівницею територіального центру зайнятості ВіталієюКондратюк вручили продуктові набори – борошно, гречку, рис, макарони, олію і томатну пасту.

Детальніше...
 
Для комфорту і безпеки дошколяриків Літина

На ігрових майданчиках Літинського ДНЗ №2 завжди охайно прибрано. Малятам подобається гратися у яскраво пофарбованих пісочницях, змагатися із бігу на доріжках, викладених тротуарною плиткою, кататися на гойдалках. А безпека дітей — пріоритетна задача керівництва дошкільного закладу.

Детальніше...
 
Люди похилого віку потребують насамперед уваги

Згадати про людей похилого віку бодай раз на рік – обов’язок кожного, вважає голова районної організації ради ветеранів Володимир Попівнюк. Зазвичай, до Дня людей похилого віку керівники району і територіальних громад відшуковують можливість надати допомогу тим пенсіонерам, хто цього конче потребує. – розповідає Володимир Феоктистович.

Детальніше...
 
Урочисті проводи до війська українських синів

Минулої п’ятниці у великому залі Літинської райдержадміністрації відбулися урочисті проводи юнаків до лав Української армії. 10 мужніх українських лицарів - В’ячеслав Захаревич і Сергій Кієнко (Багринівці), Олександр Коваль (Бруслинів), Олександр Липач та Дмитро Чорний (Теси), Олександр Микичур (Дашківці), Іван Матвійчик (Літинка), Олександр Римарович (Журавне), Сергій Сабашук (Літин) і Роман Тахаєв (Літинка) – вступили на справжній чоловічий шлях, шлях служіння матері-Україні.

Детальніше...
 
Перше місце у спорті серед освітян області

З метою впровадження фізичної культури у повсякденне життя й активізації фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи серед працівників навчальних закладів на стадіоні ім. Я.Кулика Вінницького національного технічного університету 20 та 21 вересня була проведена обласна Спартакіада серед працівників системи загальної середньої освіти.

Детальніше...
 
Пісні війни звучать зі сцени

20 вересня у районному будинку культури відбувся тематичний вечір, присвячений Дню партизанської слави. Учасниками концертної програми «Пісні війни» стали вокальний ансамбль ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці “Ветеран” під керівництвом Георгія Бондаревського та фолькльорний ансамбль “Вербиченька” РБК (керівник Олена Киреєва). На святі були присутні старшокласники СЗШ І-ІІІ ст. с. Селище разом із педагогом Людмилою Пивовар, а також — шанувальники пісень на воєнну тематику та ветерани.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня41424344454647484950НаступнаКінець»

Сторінка 44 з 50

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури