Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

У Батумі аплодували літинчанам

28 листопада із далекого портового міста Батумі до рідного Літина повернувся дитячий танцювальний колектив “Шанс”. Там, на східному узбережжі Чорного моря впродовж 5-днів, діти брали участь у фестивалі “Дні України в Грузії”, організованому за підтримки міністерства культури Грузії та сприяння Міжнародної благодійної асоціації творчої молоді та Союзу розвитку фольклору і туризму Грузії.

Детальніше...
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ Про скликання чергової 33 сесії 6 скликання Літинської селищної ради
Літинський селищний голова Бичок Анатолій Іванович

Відповідно до ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” :

1. Скликати чергову 33 сесію Літинської селищної ради 6 скликання 12 грудня 2013 року в приміщенні Літинської селищної ради о 14.00 годині.

2. На розгляд сесії винести наступні питання :


Детальніше...
 
Пікетування райдержадміністрації представниками КПУ

27 листопада перед приміщенням райдержадміністрації відбувся пікет на тему: “Всеукраїнський референдум”, організований Літинським районним комітетом Комуністичної партії України. Учасники пікету, розгорнувши червоні прапори, висловили своє бажання розглядати питання угоди про Асоціацію з ЄС лише шляхом всенародного голосуванання.

Детальніше...
 
Ювілей Літинської середньої загально-освітньої школи №2

До свята, яке відбулося 16 листопада у приміщенні районного будинку культури, готувалися усі учні та вчителі Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2. Адже цьогоріч другій райцентрівській школі виповнилося 80 років! Тому колишні випускники, вчителі-пенсіонери, учні та їхні батьки, педагоги, працівники районного відділу освіти та гості, серед яких – представники від райдержадміністрації, районної та селищної рад, прийшли привітати ювілярів та розділити з ними цю радість.

Детальніше...
 
Свято Осені

Осінь – не тільки дивовижна пора, що чарує своєю красою. Осінь – це підведення підсумків уславлення Матінки-Землі, людей, які живуть і працюють на ній. Осінь це свято Урожаю. На україні вона припадає на Різдво Богородиці. Адже саме вона є покровителькою родючості та материнства.

Детальніше...
 
7 листопада не стало народного депутата України Михайла Герасимчука

9 листопада Літин прощався з народним депутатом України Михайлом Герасимчуком. Перший та другий секретарі ЦК КПУ, керівники району та селища, однопартійці, тисячі земляків провели депутата в останню путь. Непоправна втрата жалобною стрічкою оповила селище.

Детальніше...
 
Благоустрій Літина – це наша спільна справа

З метою дотримання територій загального користування у належному санітарному стані в смт Літин регулярно проводяться суботники й толоки. Приємно відзначити, що більшість підприємств, організацій, установ та суб’єктів підприємницької діяльності долучаються до загального прибирання.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня41424344454647484950НаступнаКінець»

Сторінка 43 з 52

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури