Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

На День працівника соціальної сфери

З нагоди Дня працівника соціальної сфери у районному будинку культури 1 листопада відбувся концерт за участю знаних артистів та аматорів сцени.

Детальніше...
 
Обмін досвідом між освітянами Літина та Вольштину триває

26 жовтня з Польщі повернулися учні та вчителі, запрошені до гміни Вольштин з метою обміну культурним досвідом. Директор Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2 Михайло Нагорний та заступник директора з виховної роботи Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №1 Людмила Гуменюк розповіли, що поїздка по собі залишила позитивні враження.

Детальніше...
 
Свято Дня визволення України

Піднесено й урочисто відзначили у Літині 69-ту річницю визволення України від фашистсько-німецьких загарбників. 28 жовтня у районному будинку культури з нагоди світлої дати визволення відбулися урочистості, у яких взяв участь Літинський селищний голова Анатолій Бичок.

Детальніше...
 
Про опале листя, яке може збільшити ваш урожай

Кожен знає, як приємно сидіти біля вогнища, вслухаючись у тріск гілок та спостерігаючи за пустотливими іскорками. Особливо тепліє на душі, коли вогонь та дим від нього нікому не заважає та не приносить шкоди здоров’ю.

Детальніше...
 
Понад річечку через кладочку

Притока Згару річка Бугер в’юниться мальовничими околицями Літина та перетинає містечко, зокрема такі його вулиці, як Червона, Володарсього та Інтернаціональна. Три вищезазначенівулички мають дерев’яні кладки, якими постійно користуються літинські пішоходи та велосипедисти.

Детальніше...
 
У парку – прибрано і чисто

Внаслідок проведеного 18 жовтня суботника у громадських місцях Літина запанував повний порядок. Райдержадміністрація, районна і селищна ради, установи, організації, підприємства та підприємці селища спільними зусиллями прибрали території загального користування, підмели прилеглі території.

Детальніше...
 
Учні відвідують Польщу

Учні обох райцентрівських шкіл та СЗШ І-ІІІ ст. с. Селище беруть участь в олімпіадах та спортивних змаганняхрізних рівнів, виступають на сценах України та поза її межами, прославляючи рідні школи. І вже не вперше найобдарованіші мають нагоду побувати у дружній Польщі, ближче познайомитися із життям польських гімназистів, побачити чимало незвичного і нового для себе, відвідати музеї, виставки тощо.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня41424344454647484950НаступнаКінець»

Сторінка 43 з 51

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури