Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

В області заслухали звіт про діяльність Літинської районної жіночої ради

Нещодавно у Вінниці відбулася звітно-виборча конференція обласної ради жінок України. Спільно із заступником голови облдержадміністрації Любов’ю Спірідоновою обговорювали питання розвитку, становлення, здобутків і перспективи жіночого руху на Вінниччині голови районних жіночих рад та громадські активістки.

Детальніше...
 
У Літині вшанували героїв – ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
Літинська селищна рада Бичок Анатолій Іванович
Опалені смертоносним атомом, вони захистили Україну і світ. Завдяки самопожертві цих героїв, 14 грудня 1996 року було завершено будівництво саркофагу над 4-м енергоблоком Чорнобильської АЕС. На честь річниці цієї пам'ятної дати у приміщенні Літинської районної бібліотеки відбулася урочиста зустріч керівництва району та селища, представників громадськості, учнів Літинської СЗШ №1 з героями-ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...
 
Солодка Калита завітала до Літина Калита у дошкільному навчальному закладі «Веселка»

Свято Андрія 13 грудня у ДНЗ №1, в групі «Веселі розумники», минуло із веселими жартами, піснями і танцями. Вихователь-методист Тетяна Дячук та її дітки зуміли перетворити народне свято у веселу гру і подарувати усім присутнім незабутню атмосферу радості та втіхи.

Детальніше...
 
Професійне свято органів місцевого самоврядування

6 грудня у великій залі Літинської райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, на яких були присутні представники органів місцевого самоврядування району, депутати обласної, районної, селищної та сільських рад, ветерани органів місцевого самоврядування району, представники ЗМІ.

Детальніше...
 
Вшанування пам`яті народного депутата України Михайла Герасимчука

5 грудня у приміщенні Літинської селищної ради відбулися громадські слухання на тему “Вшанування пам`яті М.І. Герасимчука”. До обговорення долучилися представники від Літинської РДА, районної ради, депутати різних рівнів, представники від організацій та підприємств смт Літин, жителі вулиці Паркова, громадськість.

Детальніше...
 
Інваліди – наша постійна турбота

3 грудня в Україні відзначили Міжнародний День інвалідів. Цього дня Літинський селищний голова Анатолій Бичок разом із депутатом селищної ради Дмитром Іванцем завітали до інвалідів І та ІІ груп загального захворювання

Детальніше...
 
Звернення щодо подій в ніч з 29 на 30 листопада та з 30 листопада на 01 грудня 2013 року у м. Києві

У зв’язку з брутальним і цинічним порушенням громадянських прав під час жорстокої і кривавої розправи спецпідрозділу «Беркут» над мирним «Євромайданом» у Києві, враховуючи висновки постійної депутатської комісії селищної ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики, депутатський корпус та члени виконавчого комітету Літинської селищної ради на позачерговій 33 сесії 6 скликання вирішили відкрито звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, працівників правоохоронних органів, засобів масової інформації:

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня41424344454647484950НаступнаКінець»

Сторінка 42 з 52

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури