Українська мова Polski Белорусский Русский
England Deutschland française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Про призначення тимчасового перевізника на автобусному маршруті

У К Р А Ї Н А

ЛІТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛІТИНСЬКОГО РАЙОНУ, ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

19 грудня 2018 року № 210

Про призначення тимчасового перевізника на автобусному маршруті загального користування, який працює в режимі маршрутного таксі «Калинова – Соборна – Кармелюка»

З метою вивчення попиту на перевезення на автобусному маршруті загального користування, який працює в режимі маршрутного таксі «Калинова – Соборна – Кармелюка» в смт. Літин, керуючись частиною 1 статті 52, частиною 6 статті 59, частинами 1, 10, 12 пункту «а», частинами 1, 2 пункту «б» статті ЗО Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 6 статті 7, частиною 6 статті 14 Закону України «Про автомобільний транспорт», виконавчий комітет Літинської селищної ради

ВИРІШИВ:

 1. Призначити тимчасового автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування, який працює в режимі маршрутного таксі «Калинова – Соборна – Кармелюка» в смт. Літин терміном на три місяці Суб'єкта підприємницької діяльності Рябішина Василя Івановича.
 2. Дане рішення набирає чинності з 20 грудня 2018 року.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Носова О.Т.
  1. Встановити для тимчасового перевізника Суб'єкта підприємницької діяльності Рябішина Василя Івановича тариф на: перевезення 1 пасажира у міському автобусі, який працює в режимі таксі в розмірі 5,00 грн., а для дітей шкільного віку в розмірі 3,00 грн.
  2. Дане рішення набирає чинності з 20 грудня 2018 року.
  3. Висвітлити дане рішення через газету «Літинський вісник» або на вебсайті селищної ради за адресою www.Lityn-selrada.сom.ua.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Носова О.Т.

    

     Селищний голова                                               А.І. Бичок

      

            Керуючий справами

(секретар) виконкому

селищної ради                                                     О.Т. Носов

У К Р А Ї Н А

ЛІТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛІТИНСЬКОГО РАЙОНУ, ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

19 грудня 2018 року № 211  

Про встановлення тарифу на перевезення 1 пасажира на міському пасажирському автобусному маршруті, який працює у режимі маршрутного таксі «Калинова – Соборна – Кармелюка»

Керуючись підпунктом 2 пункту «а» ст. 28, ч. 1 ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про автомобільний транспорт», наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 р. № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», враховуючи звернення СПД Рябішина В.І. від 17.12.2018 р. виконавчий комітет Літинської селищної ради

ВИРІШИВ:

     Селищний голова                                               А.І. Бичок

      

            Керуючий справами

(секретар) виконкому

селищної ради                                                     О.Т. Носов

 
Розпорядження №54 від 12.12.2018 року


 
Увага! Порядок дій населення у надзвичайних ситуаціях

Якщо ви знаходитесь в приміщенні:
- почувши сигнал «Увага всім!», увімкніть радіо, телевізор;
- уважно слухайте інформацію про обстановку, ре-комендації про порядок дій у даній НС;
- не користуйтеся без потреби телефоном, щоб не пропустити важливі повідомлення;

- зберігайте спокій, уникайте паніки, при необхідності надайте допомогу інвалідам, дітям, людям похилого віку;

- зачиніть вікна та відійдіть від них подалі;
- вимкніть електропостачання та газопостачання;
- зберіть документи, одяг, необхідні речі, медика-менти, продукти харчування, питну воду;
- перейдіть у безпечне місце, увімкніть приймач , щоб прослухати інформацію щодо подальшого порядку дій.

Якщо лихо застало вас на вулиці:
- почувши сигнал «Увага всім!», прямуйте до найближчої установи чи закладу, де є радіо, телевізор;
- важно прослухайте інформацію про обстановку та рекомендації про порядок дій у даній НС;
- зберігайте спокій, уникайте паніки, дійте, відповідно до отриманих рекомендацій.

 
Перерахунок пенсій з 1 грудня 2018 року

Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» від 07.12.2017 № 2246 – VІІІ встановлено, що з 1 грудня 2018 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, буде підвищено з 1435,00 грн. і становитиме 1497,00 грн. В зв’язку з цим, органами Пенсійного фонду України  буде проведено перерахунок пенсій, а також надбавок і підвищень до неї, розміри яких визначаються від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Будуть також перераховані  мінімальні та максимальні  розміри пенсій.

            Отже, перерахунку підлягатимуть, зокрема:

 • мінімальні та максимальні розміри пенсій;
 • доплати за понаднормативний стаж, передбачені статтею 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»;
 • пенсії за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною»;
 • підвищення відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань»;
 • щомісячна державна адресна допомога інвалідам війни та учасникам бойових дій;
 • мінімальна пенсійна виплата особам з інвалідністю, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою та інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;
 • державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни;
Детальніше...
 
Інформація про прийняття відповідного розпорядчого документа

На позачерговій 27 сесії Літинської селищної ради 7 сесії № 572  від 16.11.2018 року було прийнято рішення «Про зняття з балансу КП «Комунсервіс» об’єктів комунальної власності - багатоквартирні будинки, які розташовані на території смт. Літин», на підставі звернення комунального підприємства «Комунсервіс» про списання з балансу багатоквартирних будинків та з метою забезпечення реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» та Постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

На даний час власниками квартир і співвласниками нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках на території смт. Літин є фізичні та юридичні особи, а тому багатоквартирні будинки не можуть перебувати на балансі КП «Комунсервіс».

        Згідно закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» №417-VIIIд 14.05.2015 року, співвласникам надається право управління багатоквартирним будинком, вони можуть вибрати одну з форм управління багатоквартирним будинком встановлених ст. 9 даного Закону, а саме:

а) самими власниками ( визначення управителя);

б) ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку);

в) управляючими компаніями.

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», було створено комісію по списанню багатоквартирних будинків з балансу з працівників КП «Комунсервіс». До роботи в даній комісії на період обстеження будинку та підписання акту, також будуть залучатись уповноважені особи від співвласників багатоквартирного будинку, тому всіх співвласників багатоквартирних будинків, які розташовані на території                смт. Літин просимо визначити та делегувати до КП «Комунсервіс» осіб, які будуть уповноважені представляти інтереси в роботі даної комісії до 31.12.2018 року.

За більш детальною інформацією чи консультацією звертатись до КП «Комунсервіс» за адресою: вул. Кармелюка, 32 смт. Літин, тел. 2-10-07.

                                         Виконавчий комітет Літинської селищної ради.

 
З турботою про людей з особливими потребами.

dsc 2524  

             3 грудня – день, який нагадує всім  нам, що серед нас є люди, котрі потребують особливої уваги і турботи, це -  Міжнародний День людей з інвалідністю. Саме цей день  покликаний привернути увагу громадськості до проблем, яких набагато більше в людей з особливими потребами, і на які потрібно насамперед звертати увагу. Тому, відзначення цього дня – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Особи з інвалідністю – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре.Сьогодні особливого вшанування і відзначення заслуговують ті люди, які не впали в розпач, не замкнулись у собі, а в силу власних можливостей працюють, беруть активну участь в громадському житті та володіють морально-вольовими якостями і живуть повноцінним життям, ставлять перед собою певні цілі та досягають їх.  Літинська селищна рада на чолі з селищним головою Антолієм Бичком не залишається осторонь проблем літинчан з особливими потребами. «Ми шукаємо можливості для підтримкивашого життя та реалізації ваших задумів. Ми завжди готові допомогти вам у будь яких починаннях, адже це обов’язок кожного свідомого громадянина не бути байдужим до тих хто це потребує» – такого гасла дотримується селищний голова Анатолій Іванович.  Традиційно до Міжнародного Дня людей з інвалідністю за кошти місцевого бюджету було закуплено 28 продуктових наборів (до складу входило: крупи різних видів, печиво, олія, згущене молоко та багато іншого) для літинчан - візочників. Підгаєць Килина Іванівна отримала такий набір для свого онука Кушніра Іллі та щиро подякувала керівництву селищної ради за посильну допомогу.

 
Пам’яті жертв голодомору.

dsc 2527

Тема історичної пам’яті із кривавими сторінками надзвичайно болюча для усіх нас. ХХ століття стало для українців важким випробуванням. Український народ тричі переживав роки голодоморів, які забрали життя мільйонів.

Результатом Голодоморів стали не лише мільйони вбитих та опустілі українські домівки, але й спустошені душі тих, хто пережив роки геноциду.

Про це складно говорити, це страшно слухати. Але, знаючи правду про наше минуле, ми краще пізнаємо себе, глибше зрозуміємо нинішні проблеми і запам’ятаємо уроки історії, які не повинні повторитися знову.

Тож, з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів, сьогодні у Літині відбулося заупокійне богослужіння і покладання квітів до пам’ятного знаку жертв голодоморів і політичних репресій.

Хвилиною мовчання та горінням свічок згадали закатованих голодом жертв геноциду Українського народу жителі Літина. На заході були присутні: секретар селищної ради Микола Курочка, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Носов, працівники установ й організацій, громадські активісти.

У виконанні учнів Літинської СЗШ І – ІІІ ступенів №1 звучали тематичні композиції, про тяжкі нелюдські випробування, які випали на долю українців.

Заупокійну Молитву очолили священнослужителі УПЦ КП прот. Андрій Грабар та о. Василій Буйницький.

Поминальні заходи цього дня прикрасив зворушливим співом церковний хор церкви Святого Миколая.

24 листопада о 16:00 год просимо усіх долучитися до загальноукраїнської акції «Засвіти свічку».

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 5 з 52

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури