Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Свято Мами

Напередодні 8 Березня любих матусь, бабусь та сестричок вітали вихованці літинських дошкільних навчальних закладів “Віночок” та “Веселка”.
У ДНЗ №1 святкові ранки відбулися 6 та 7 березня. Дорогих гостей зі святом від імені адміністрації вітала завідувачка ДНЗ №1 Ганна Семенюк. Щоб порадувати своїх найрідніших людей, малюки вивчили вірші, пісні та власноруч виготовили подарунки.

Детальніше...
 
Народна трибуна - альманах “Русалка Дністрова”

5 березня у Подільському народному університеті культури відбулася зустріч із членом Національної спілки письменників України та головним редактором часопису “Русалка Дністрова” Михайлом Каменюком.

Детальніше...
 
ЗВЕРНЕННЯ Літинського селищного голови Анатолія Бичка до жителів громади Літина

У цей непростий для країни час військово-морські сили України стоять на захисті територіальної цілісності та суверенності нашої держави, свято дотримуючись присяги українському народові. Серед них і корвет, названий на честь нашого обласного центру - “Вінниця”.

Детальніше...
 
Чемпіони області з міні-футболу

За сприяння Вінницького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 1-2 березня на базі Літинського спорткомплексу відбулися змагання з міні-футболу Першості ДЮСШ Вінницької області серед юнаків 1999-2000 р.р. н.

Детальніше...
 
Тарас Шевченко співець української слави і волі

Цього року виповнюється 200 років з дня народження великого українського поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка, який в 1840 році видав книгу своїх поезій, якими «огненно заговорив» до свого поневоленого і приспаного ворогом народу. Слово Тараса Шевченка «пламенем взялось», воно «розтопило» українцям серця і понеслось по всій українській землі і несеться по ній і досі.

Детальніше...
 
ПРЕЗЕНТАЦІЯ Будівництва теплоелектростанції “BioPower 9” на альтернативному відновлювальному біологічному паливі у смт Літин

Детальніше...
 
Загальні збори громадян Літина
Літинська селещна рада
18 лютого 2014 року Літинський селищний голова Анатолій Бичок прозвітував про діяльність селищної ради у 2013 році на сході представників територіальної громади. Селищний голова доповів про вжиття заходів Літинською селищною радою щодо виконання місцевого бюджету.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 38 з 52

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури