Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Урок на все життя

До Шевченківських днів у 6-Б класі Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2 готувалися заздалегідь. Під керівництвом вчителя – методиста Надії Іванівної Тимчишиної учні розучували вірші та пісні на слова Т.Г.Шевченка, готували сценки й тематичні відеокомпозиції. Скільки енергії й сил було вкладено, щоб 20 березня на відкритому уроці позакласного читання “Кольори Шевченкової долі” присутні занурилися в атмосферу українського села часів кріпацтва!


Детальніше...
 
День визволення Літинщини

20 березня коло Меморіалу Слави на мітинг-реквієм з нагоди 70-ї річниці визволення Літинщини зійшлися керівники району та селища, представники політичних партій та громадських організацій, керівники установ, підприємств та організацій, громадськість та почесні гості - ветерани Великої Вітчизняної війни


Детальніше...
 
ЗВЕРНЕННЯ Літинського селищного голови Анатолія Бичка до жителів громади Літина

Шановні Літинчани! Наші військовослужбовці стійко та з гідністю переносять усі труднощі військової служби. Не секрет, що вони опинилися в складних обставинах, і їм потрібна моральна та фінансова допомога. Чимало наших земляків приєдналися до всеукраїнської акції збору коштів на користь Армії України. Від себе особисто дякую усім небайдужим літинчанам, які надали фінансову підтримку нашим військовим частинам.


Детальніше...
 
До уваги організацій, установ та суб’єктів підприємницької діяльності!

Керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Правилами благоустрою та утримання територій селища Літин, затвердженими рішенням №126 позачергової 10 сесії Літинської селищної ради 6 скликання від 26.05.2011рокута договорами оренди і благоустрою земельних ділянок,Літинська селищна рада звертається до організацій, установ та суб’єктів підприємницької діяльності


Детальніше...
 
У працівників комунальних підприємств – професійне свято

16 березня колективи комунальних підприємств «Комунсервіс» та «ЖКП «Літинське» відсвяткували День працівників житлово-комунального господарства. За доброю традицією, напередодні їхнього професійного свята Літинський селищний голова Анатолій Бичок привітав колектив ЖКГ

Детальніше...
 
Прем’єра у Літинській районній бібліотеці

З 1 по 15 березня у Літинській районній бібліотеці проводилися заходи з нагоди 200-річчя від дня народження українського генія – Тараса Шевченка. Спеціально для читачів бібліотеки та користувачів Інтернет-центру “Бібліоміст” працівники бібліотеки на чолі з директором Людмилою Іщук організували мультимедійні презентації, виставку книг “Кобзар української долі”, літературні читання та літературно-музичний вечір “З іменем безсмертного Тараса”.

Детальніше...
 
Свято Мами

Напередодні 8 Березня любих матусь, бабусь та сестричок вітали вихованці літинських дошкільних навчальних закладів “Віночок” та “Веселка”.
У ДНЗ №1 святкові ранки відбулися 6 та 7 березня. Дорогих гостей зі святом від імені адміністрації вітала завідувачка ДНЗ №1 Ганна Семенюк. Щоб порадувати своїх найрідніших людей, малюки вивчили вірші, пісні та власноруч виготовили подарунки.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 36 з 51

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури