Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Запрошуємо на загальні збори (сход) громадян смт Літин

18 лютого 2014 року о 14 годині в приміщенні районного будинку культури відбудуться загальні збори (сход) представників територіальної громади з наступним порядком денним:

1. Звіт Літинського селищного голови Бичка А.І. про роботу селищної ради за 2013 рік.

2.Відповіді на питання, пов’язані із забезпеченням життєдіяльності територіальної громади.

3.Презентація будівництва міні-ТЕС на альтернативному відновлювальному паливі ТОВ “Technologies of consulting”.


Детальніше...
 
Прийнято бюджет на 2014 рік селища Літин
Літинська селищна рада
31 січня під головуванням Літинського селищного голови Анатолія Бичка відбулося пленарне засідання 36 сесіїЛітинської селищної ради 6 скликання, на якомубуло затверджено фінансовий звіт за 2013 рік та прийнято бюджет селищної ради на 2014 рік.

Детальніше...
 
У Літині проводиться робота з запобігання правопорушень
Начальник Літинського районного відділу управління МВСУ у Вінницькій області, полковник міліції Олег Будківський повідомив
Начальник Літинського районного відділу управління МВСУ у Вінницькій області, полковник міліції Олег Будківський повідомив, що з метою своєчасного реагування на порушення громадського порядку та правил дорожнього руху, а також задля попередження скоєння правопорушень, у Літині встановлено камери зовнішнього відеоспостереження.

Детальніше...
 
Збережи ялинку!

Перед зимовими святами у Літинській СЗШ І-ІІІ ст. №2 пройшов конкурс малюнків на новорічну тематику серед учнів молодших класів. Виставка робіт, у якій діти взяли активну участь, вабила око та кликала всіх, хто у ці дні відвідував школу, бодай на мить поринути у дитячий світ, у казку.

Детальніше...
 
Панахида у церкві Св. Миколая смт Літин

22 січня 2014 року, у зв'язку з поглибленням суспільно-політичної кризи та протистоянням, Священний Синод Української Православної Церкви Київського Патріархату благословив у всіх храмах звершувати посилені молитви за мир в Україні. За благословення Єпископа Вінницького і Брацлавського Михаїла настоятель церкви Святого Миколая УПЦ КП о. Андрій на днях здійснив заупокійне богослужіння за жертвами протистояння.

Детальніше...
 
Україна Соборна

Визначна дата 22 січня 1919 року навіки увійшла в історію нашої держави золотою сторінкою її біографії та започаткувала нову епоху життя нашого народу. З нагоди 95-ї річниці Дня Соборності та Свободи України у районному будинку культури відбулися урочистості, на яких буди присутні голова Літинської райдержадміністрації Олег Новіцький, голова районної ради Віталій Мельник, секретар Літинської селищної ради Наталя Миколасюк, начальник відділу культури і туризму Оксана Гвоздінська, інші представники владних структур.

Детальніше...
 
Літин. Соціально-економічний розвиток в 2013 році

20 січня в рамках нового формату роботи, впровадженого головою обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном у 2013 році, перед обласним керівництвом та громадою району звітував про соціально-економічний розвиток територіальних громад Літинського району та пріоритети на 2014 рікголова Літинської райдержадміністрації Олег Новіцький.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 35 з 47

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури