Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Дзвони Чорнобиля
П'ятниця, 25 квітня 2014, 08:01

28 річниця катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції знову змушує нас подумки повертатися до страшних подій весни 1986 року.
За лічені секунди в повітря було викинуто понад сто дев’яносто тонн смертоносного радіоактивного пилу.
Чорнобильська катастрофа набула планетарного масштабу і створила на значній території України радіаційну ситуацію, яка і сьогодні продовжує негативно впливати на здоров`я людей і довкілля.


Детальніше...
 
ПАСХА в Свято-Миколаївському храмі Літина

В ніч на 20 квітня Великодні дзвони скликали більше півтори тисячі православних до Свято-Миколаївського храмув Літині. В урочисто прибраній квітами церкві відбулися святкові пасхальна вечірня та утреня, які звершив Благочинний Літинського району Української Православної Церкви протоієрей Олег Макар у співслужінніпротоієрея Миколая Залєвського.


Детальніше...
 
Писанка власними руками

Напередодні Великодня у ДНЗ №1 та ДНЗ №2 було влаштовано незвичайні виставки писанок. Композиції з писанками, які діти разом з батьками та педагогами гарно оздобили бісером, папером, нитками, стрічками тощо, тепер дарують радість усім вихованцям «Віночка» та «Веселки».Відзначити якусь із писанок було просто неможливо, адже всі вони напрочуд вдалі, виконані з великою старанністю та любов’ю.


Детальніше...
 
"Шанс" - нова перемога

11 квітня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини вперше було проведено Фестиваль хореографічного мистецтва «Квітнева феєрія – 2014». У фестивалі взяли участь близько 600 юних танцівників віком від 6 до 19 років з різних куточків України. Серед переможців і зразковий аматорський колектив спортивно-бального танцю «Шанс» (керівник Роман Терентьєв).


Детальніше...
 
Христос воскрес!

З повагою Літинський селищний голова Анатолій Бичок
Дорогі літинчани! Теплого весняного дня приходить до нас світле свято Великодня. Цей деньобдаровує усіх дзвінким сміхом, кольоровими крашанками та високою паскою. Це свято – невід’ємна часточка культури і традицій українського народу.

 


Детальніше...
 
Христос Воскрес!

Отець Андрій
Сьогодні ми святкуємо найвеличніше свято. Це свято над святами, радість вище за всяку іншу радість. Наші душі переповнені торжественністю цієї святої ночі - Воскресіння Христового.
Ми радіємо, бо переможено смерть. Христос, Якого розп`яли - ожив, Воскрес із мертвих, переміг смерть і тепер ми маємо втішення, бо прийнявши у своє життя Христа ми отримуємо від Нього дар воскресіння та життя вічне. Отже ми зможемо побачити наших рідних яких любимо. Замість смерті нам відкрито небо.

 


Детальніше...
 
Христос Воскрес!

Отець Василь Жинський – настоятель римсько-католицької парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії
Возлюблені брати і сестри! В земному світі немає нічого святішого, радіснішого і трепетнішого як світле Христове Воскресіння. «Христос Воскрес, Воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, смертю смерть подолав, і тим, що в гробах, життя дарував!» Ці слова в усі часи життя людини на землі, виражають тріумф великої Божої Правди і Любові – перемоги Життя над смертю.

 


Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 34 з 51

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури