Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Панахида у церкві Св. Миколая смт Літин

22 січня 2014 року, у зв'язку з поглибленням суспільно-політичної кризи та протистоянням, Священний Синод Української Православної Церкви Київського Патріархату благословив у всіх храмах звершувати посилені молитви за мир в Україні. За благословення Єпископа Вінницького і Брацлавського Михаїла настоятель церкви Святого Миколая УПЦ КП о. Андрій на днях здійснив заупокійне богослужіння за жертвами протистояння.

Детальніше...
 
Україна Соборна

Визначна дата 22 січня 1919 року навіки увійшла в історію нашої держави золотою сторінкою її біографії та започаткувала нову епоху життя нашого народу. З нагоди 95-ї річниці Дня Соборності та Свободи України у районному будинку культури відбулися урочистості, на яких буди присутні голова Літинської райдержадміністрації Олег Новіцький, голова районної ради Віталій Мельник, секретар Літинської селищної ради Наталя Миколасюк, начальник відділу культури і туризму Оксана Гвоздінська, інші представники владних структур.

Детальніше...
 
Літин. Соціально-економічний розвиток в 2013 році

20 січня в рамках нового формату роботи, впровадженого головою обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном у 2013 році, перед обласним керівництвом та громадою району звітував про соціально-економічний розвиток територіальних громад Літинського району та пріоритети на 2014 рікголова Літинської райдержадміністрації Олег Новіцький.

Детальніше...
 
Святкування Водохреща у Літині

19 січня Українська Православна Церква відзначає свято Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, яке має ще одну назву – Богоявлення. В літинському храмі Святого Миколая в цей день відбулася Божественна літургія, яку очолив благочиннийЛітинського району Олег Макар. Наприкінці літургії благочинний з пастирським словом звернувсядо парафіян. Після цього було звершено чин великого освячення водив храмі та на річці Згар, де зібралося близько двохсот літинчан.

Детальніше...
 
Новий рік святкує Літинська районна бібліотека

У стінах Літинської районної бібліотеки царює особлива атмосфера творчості. Часто саме тут відбуваються цікаві культурно-масові заходи, виставки, зустрічі з цікавими людьми, засідання, а вчителі мають змогу провести відкриті уроки. Під керівництвом директора бібліотеки Людмили Іщук - жінки, закоханої у свою справу - працюють особливі, творчо обдаровані особистості.

Детальніше...
 
Благодійна архієрейська коляда

16 січня у Свято-Миколаївському храмі Літина відбулася традиційна благодійна архієрейська коляда. На чолі з митрополитом Вінницьким та Барським Симеономхор священиків та матушок м. Вінниці виконав для парафіян та духовенства Літинського району колядки, щедрівки та різдвяні пісні. У храмі були присутні благочинний Літинського району протоієрей Олег Макар, духовенство району, голова Літинської райдержадміністрації Олег Новіцький, голова районної ради Віталій Мельник, Літинський селищний голова Анатолій Бичок, інші представники місцевої влади,прихожани церквита жителі району.

Детальніше...
 
Привітали колядкою

Піснями та колядками з Різдвяними святами на Новим Роком працівників селищної ради на чолі з Літинським селищним головою Анатолієм Бичком вітали хор «Ветеран» (керівник Георгій Бондаревський), ансамбль «Ладодзвін» (керівник Шуберт І.М.), творчий колектив районного будинку культури, колективи ДНЗ №1 та №2, Українська Православна Церква та Українська Православна Церква Київського Патріархату.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 32 з 44

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури