Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Палка молитва за Україну

9 червня 2014 року Українська Православна Церква відзначає день Святого Духа - свято на честь сходження Святого Духа на апостолів і разом з тим свято на честь Святої Трійці. Вранці цього дня благочинний отець Андрій Грабар (смт Літин, хр. Миколая Чудотворця) у співслужінні духовенства району звершив урочистий Молебень та освячення води коло кринички біля кулизького містка. До Милосердного Бога лилася щира молитва за нашу Україну, її Президента, Уряд та військо, за мир та об’єднання церков.


Детальніше...
 
У Літині розпочалася благодійна акція “Могилу прадіда вбережи від забуття”

5 червня у рамках п’ятої благодійної акції “Могилу прадіда вбережи від забуття” до Літина приїхали польські волонтери - працівники служб державної пожежної охорони із Вроцлава, Олесніци та Олави. На літинській землі гостей привітали Генеральний консул Республіки Польща у Вінниц...


Детальніше...
 
Ювілейний випуск

29 травня у Літинському Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся урочистий випуск вихованців старшої групи Літинського ДНЗ №1 “Веселка”. На святково прибраній сцені перед адміністрацією закладу, батьками та рідними виступали вихованці групи “Веселі розумники”. Вихователь Тетяна Дячук, помічник вихователя Наталя Матійчук та музичний керівник Тетяна Носова хвилювалися не менше, ніж майбутні школярі. Скільки пісень та віршів було вивчено разом із малюками для святкової концертної програми!


Детальніше...
 
Допомога дітям

Сприяти всебічному розвитку молоді, заохочувати дітей до розумової та фізичної праці, прищеплювати любов до спорту, підтримувати інтерес до творчості – ось пріоритетні цілі сучасного українського суспільства. У цьому переконаний Літинський селищний голова Анатолій Бичок.


Детальніше...
 
Дзвенить, дзвенить дзвінок...

Дзвенить, дзвенить дзвінок... 30 травня срібна хвиля Останніх дзвоників прокотилася Літином. Маленька школярка Вероніка Кирильчук та кращі учні 11-х класів із Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2 продзвонили в шкільний дзвінок, скликаючи усіх на святкову лінійку та провіщаючи близький початок літніх канікул.


Детальніше...
 
Проводи до армії

У червні близько чотирьох десятків юнаків з Літинського району вступлять до лав Української Армії. Урочисті проводи, присвячені цій святковій і водночас трохи сумній події, відбулися 30 травня у великій залі районної державної адміністрації. З теплими словами до призовників та їхніх рідних звернулися заступник голови районної державної адміністрації Олег Стукан, голова районної ради Віталій Мельник, Літинський селищний голова Анатолій Бичок та представники територіальних громад.


Детальніше...
 
Свято музеїв

Яке свято в Україні обходиться без гарної пісні? На днях віршоване слово та українська народна пісня звучали у краєзнавчому музеї ім. У.Кармалюка та в літературно-меморіальному музеї М. П. Стельмаха. Обидва музеї підготували цікаві програми для відвідувачів.


Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 32 з 51

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури