Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Сьогодні – Міжнародний день миру

dsc 1871

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже  нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам.

Саме тому  існує цей день – Міжнародний день миру

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню.

До 2001 року цей день відзначали кожен третій вівторок вересня, у день відкриття чергової сесії ООН. Проте в резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою з 2002 року святкування «Міжнародного дня миру» має проходити кожен рік в одну і ту ж дату – 21 вересня.

У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити проливати кров. Тільки мирні переговори та вирішення наявних проблем шляхом діалогу і компромісних рішень можуть дати дійсно відчутні результати і користь для всього людства

Детальніше...
 
Шановні працівники служби цивільного захисту!

unnamed

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята –Дня рятівника!

У житті ви обрали одну з найблагородніших професій – захищати й рятувати людей, матеріальні цінності, природні багатства від проявів стихії і техногенних катастроф.

Це ви - рятувальники, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких пригод. Кожен ваш робочий день це випробування на стійкість та професіоналізм, кожна приборкана пожежа, ліквідована аварія – це врятовані людські життя.

«Запобігти! Врятувати! Допомогти!» — ці слова є девізом вашої служби, який засвідчує гуманність та жертовність вашої професії. Тож нехай ваша відданість справі, готовність захищати здоров’я і життя людей, ніколи не вичерпуються і надихають вас на нові досягнення.

І приємно, що не зважаючи на складнощі професії, ви впевнено та сміливо рухаєтесь уперед, адже розумієте свою надзвичайну відповідальність за покладені на вас завдання.

Тож, прийміть слова сердечної вдячності і поваги за вашу відповідальну, мужню працю.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, здійснення мрій та бажань і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.

З повагою,

Літинський селищний голова   Анатолій Бичок.

 
Розпорядження про скликання чергової 25 сесії 7 скликання Літинської селищної ради

 

                                               РОЗПОРЯДЖЕННЯ

10 вересня 2018 року                       смт. Літин                                         № 41

Про скликання чергової  

25 сесії 7 скликання

Літинської селищної ради

     Відповідно до ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати чергову 25 сесію Літинської селищної ради 7 скликання      19 вересня 2018 року в приміщенні Літинської селищної ради о                14:00 годині.

2. На розгляд сесії винести наступні питання:

1.  Про звіт керівника комунального підприємства «Комунсервіс» за період 2018 року.

2. Про звіт керівника комунального підприємства «Муніципальний ринок» за період 2018 року.

3. Про затвердження фінансового звіту за І півріччя 2018 року.

4.Про внесення змін до рішення 19 сесії 7 скликання від 20 грудня 2017 року   № 441 «Про затвердження Програми соціально – економічного розвитку           смт. Літин на 2018 рік».

5. Про виділення коштів на поповнення статутного фонду КП «Комунсервіс».

6. Про внесення змін до рішення 19 сесії 7 скликання від 20 грудня 2017 року, №443 «Про затвердження   Програми фінансової підтримки комунальних     підприємств смт. Літин   на 2018 рік».

8. Про виділення коштів на співфінансування реалізації   проекту  

   «Парк сімейного дозвілля».

9. Про виділення коштів на співфінансування реалізації   проекту  

   «Хто з вірою в серці до Бога нап’ється води з джерела…».

10. Про розгляд листа директора ДЮСШ відділу освіти Літинської РДА

     Гуренка М.І..

11. Про розгляд листа начальника відділу культури Літинської РДА

Лівчук Т.І..

12. Про розгляд листа директора Літинської СЗШ І-ІІІ ст.№1 Чередника С.І..

13. Про розгляд листа директора Літинської СЗШ І-ІІІ ст.№2 Катріної Т.В..

14. Про виконання Державного Гімну України в середніх учбових закладах

     смт. Літина.

15. Про затвердження «Положення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади смт. Літин».

16. Про делегування повноважень щодо організації конкурсу з визначення

     виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів у смт. Літин.

17. Про згоду на участь в конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку та схвалення проекту договору про співробітництво.

18. Про внесення змін в рішення 19 сесії 7 скликання від 20 грудня 2017 року

     №452 «Про бюджет Літинської селищної ради на 2018 рік».

19. Про затвердження розпоряджень селищного голови та рішень виконавчого комітету селищної ради.

20. Земельні питання.

21. Різне.

   3. На сесію запрошуються депутати Літинської селищної ради, члени виконавчого комітету, представники засобів масової інформації

 4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря селищної ради Курочку М.В.

Селищний голова                                   А.І. Бичок

 
Перелік громадських проектів 2018 року, які стали переможцями Конкурсу


 
Протокол Засідання Комісії з питань Бюджету


 
Екологічне лихо своїми руками

Із настанням пори збору урожаю та листопаду, майже повсякчас із різних куточків нашого селища густими хмарами здіймається димова завіса. В ранковий та у вечірній час, коли вологість повітря підвищується, дим від тліючих вогнищ збирається у токсичний туман і покриває усю територію містечка.
Всі ті, хто запалює купи відходів, виправдовують себе підвищеною хазяйновитістю дбайливого господаря і навіть не задумуються над тим, яку шкоду несуть не тільки оточуючим, а й в першу чергу собі, своїм рідним, а особливо - дітям. При спалюванні будь-яких відходів виділяється чадний газ, який в долі секунд зв'язується з гемоглобіном крові і суттєво блокує постачання кисню до організму. Наслідком систематичного отруєння організму чадними газами може стати не тільки хронічна алергічна реакція, головний біль і астма, але й така біда сучасності як онкозахворювання.
Можливо час схаменутися і перестати наражати на небезпеку себе і оточуючих? Невже не краще прикопати відходи рослинного і тваринного походження і через деякий час отримати натуральне добриво – компост, а ненатуральні просто скласти у мішки і виставити біля свого подвір'я, де його відповідно до графіку заберуть працівники комунальної служби?
Впевненні, що більшість мешканців селища відповідально поставляться до заклику не створювати загрози екологічного характеру своїми власними руками і у нас стрімко поменшає кількість хазяйновитих паліїв. Для тих, хто все ж не дослухається до голосу громадськості і своєї совісті повідомляємо, що працівниками Літинської селищної ради, спільно з працівниками поліції проводитимуться систематичні заходи з виявлення і притягнення до адміністративної відповідальності паліїв відходів. Нагадуємо, що відповідно до статті 152 КУпАП розмір штрафу за таке адміністративне правопорушення на даний час складає для громадян 1360 грн., для підприємств та організацій – 1700 грн.

Літинська селищна рада

 

 

 
Свято першого дзвоника!

dsc 2145

 

 dsc 1938 

dsc 1944 dsc 2009

1 вересня - цей день є визначним і радісним святом, адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, що прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось він — перший. Із нього розпочинається цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Свято у Літинських школах розпочалося для першокласників та одинадцятикласників із привітань від Сергія Івановича Чередника директора навчального закладу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 та Тетяни Володимирівни Катріної директора Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2. На урочистій лінійці відбулося нагородження грамотами учнів даних закладів, які влітку не лише відпочивали, але й відвідували різні змагання.

На шкільні торжества були запрошені представники місцевої влади. Селищний голова Анатолій Бичок звернувся зі словами вітання до учнівського та педагогічного колективу Літинської СЗШ І-ІІІст. № 2.   –« Дорогі учні, пам’ятайте навчання – це таємничий безцінний скарб, це світ знань, це той капітал, який ніколи не знищиться, вантаж, який не обтяжить життєвого шляху, а лише допоможе впевнено йти по життєвій стежині. Вчіться, щоб знати, діяти, жити. Будуйте плани, ставте перед собою цілі та неодмінно досягайте їх.   Упевнений, що здобуті вами знання дадуть добрі сходи у майбутньому. Шановні вчителі! Щедро передаючи свої знання й мудрість молодому поколінню, ви віддаєте вихованцям частину своєї душі, і я впевнений, що вдячність учнів повернеться до вас сторицею».

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 44

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури