Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Офтальмологи з Літина - наша гордість


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Офтальмологи з Літина - наша гордість

 

Марія Гардига - офтальмолог вищої категорії Літинської центральної районної лікарні. Щодня Марія Володимирівна лікує і оглядає десятки, а інколи - сотні пацієнтів різного віку, що звертаються до улюбленого лікаря за допомогою, та консультує пацієнтів, що перебувають на стаціонарному лікуванні у відділеннях. До Марії Володимирівни можна звернутися і після закінчення прийому у робочі дні, і у вихідні – вона нікому не відмовить у допомозі.

-Двері лікаря мають бути завжди відчиненими, - вважає Марія Гардига.

Вдячні люди приводять на прийом до Марії Володимирівни своїх дітей та рідних, будучи впевненими у професійності свого офтальмолога.

Марія Володимирівна працює за покликанням із 1967 року. Одразу після інституту трудилася на Хмельниччині, а згодом із сім’єю переїхала до Літина. Та й досі пацієнти із Хмельницької області приїздять на консультації до Марії Гардиги.

І цю любов та уважне ставлення до людей Марія Володимирівна зуміла передати своїм синам Василеві та Дмитру, які за добрим прикладом матері теж обрали фах офтальмологів. Обидва закінчили Вінницький національний медичний університет з відзнакою, стали кандидатами медичних наук. Василь Гардига працює в офтальмологічному відділенні Вінницької обласної лікарні ім. Пірогова, а Дмитро Гардига – у київському Центрі мікрохірургії ока.

-Ми з ними часто спілкуємося на професійні теми. Мої діти – мої колеги, - посміхається Марія Гардига.

Своїм пацієнтам лікар-офтальмолог радить:

-Своєчасно звертайтеся за допомогою, не занедбуйте своє здоров’я! Намагайтеся регулярно приводити на огляд дітей та обов’язково дотримуйтеся усіх рекомендацій лікаря.

У день професійного свята бажаємо Марії Володимирівні незмінного успіху у лікуванні пацієнтів, наснаги та міцного здоров’я, а її синам – прославляти наше містечко своєю працею за прикладом матері.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури