Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Літинській ОТГ бути

dsc 2313

    12 жовтня 2018 року відбулися сесії в смт Літин та с.Селище. На них депутати одноголосно заявили про своє рішення – створити об'єднану територіальну громаду.

Безперечно, це могло б відбутися значно раніше, адже 22 сесія Літинської селищної ради 16 травня і Селищенської сільської ради 17 травня ц.р. заявили про свою готовність добровільно об'єднатися в одну територіальну громаду. Жителі обидвох громад щиро вірили в позитивне вирішення цього питання в обласній державній адміністрації. Але насправді вийшло все інакше. Керівники району та Вінницької ОДА шукалися різні причини, мовляв, недотримані належні конституційні вимоги, і  процес об'єднання Літинської і Селищенської громад зайшов у глухий кут, бо позитивний висновок від ОДА так і не надійшов.

      Жителі Літина та Селища не заспокоїлися. Вони рішуче за справедливістю звернулися до суду про задоволення вимог щодо протиправних дій. Суд, розглянувши такі позовні вимоги, прийшов до висновку: що дії Вінницької ОДА є протиправними і суперечать Конституції та Законам України та зобовязав своїм рішенням їх підготувати висновок про відповідність Конституції та Законам України на подані Літинською селищною радою проекти рішень щодо об’єднання територіальних громад.

         1 жовтня 2018 р. обласна державна адміністрація за підписом голови видала розпорядження №756 «Про затвердження висновків щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень Літинської селищної ради та Селищенської сільської ради Літинського району щодо добровільного об'єднання територіальних громад».

            Літинський селищний голова Анатолій Бичок висловив впевненість: - «Я вірю в те що створення Літинської об'єднаної територіальної принесе жителям нові можливості та потужний розвиток у забезпеченні якісних і доступних адміністративних послуг, які не будуть нижчими ніж до добровільного об’єднання, у сфері освіти, культури, медицини, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури, а також, що до Літинської ОТГ незабаром зможуть приєднуватися й інші громади.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури