Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина ЛІТИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОВІДОМЛЯЄ


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

ЛІТИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОВІДОМЛЯЄ

Відповідно до плану основних заходів Національної поліції України на 2018 рік та з метою активiзацiї боротьби з незаконним обiгом вогнепальної зброї, захисту громадян вiд злочинних посягань iз застосуванням вогнепальної зброї та вибухівки, попередження її крадiжок, в перiод з 01.10.2018 року, - в нашій країні стартував мiсячник добровiльної здачi незареєстрованої зброї   боєприпасів до неї, спецзасобів та вибухівки.

        Ця акція проводиться з метою виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів із незаконного обігу. Той хто сам здасть незаконний арсенал до відділення поліції, звільняється від кримінальної та адміністративної відповідальності передбаченої ст. 263 Кримінального кодексу України: «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на певний строк та ст. 190 КУпАП «Порушення громадянами порядку придбання та зберігання вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї».

        Більше того, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здасть до Національної поліції України мисливську вогнепальну, газову зброю та спецзасіб, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

        За більш детальною інформацією звертайтесь до Літинського відділення поліції за тел.: 2-13-05 та 0978607354;


 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури