Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Звіт начальника Літинського відділення поліції Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Олександра Конєва з 1.01. 2018 по 31.08. 2018р.


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Звіт начальника Літинського відділення поліції Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Олександра Конєва з 1.01. 2018 по 31.08. 2018р.

dsc 2006  

Як зазначено в Конституції України, людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в нашій країні найвищою соціальною цінністю, а утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.
Керівництвом Національної поліції України визначено основним девізом, якого повинен дотримуватись кожен поліцейський - ‘чесність, порядність, самовідданість’.
Відповідно до цього положення на правоохоронних органих лежить велика відповідальність забезпечити та підтримати порядок у кожному населеному пункті, розкриття кримінальних правопорушень на пріоритетних напрямках та направлення їх до суду. 
Літинським ВП забезпечено безумовне виконання поліцейських функцій і завдань , вжито ряд додаткових заходів спрямованих на стабілізацію ситуації на території обслуговування, посилення протидії злочинним проявам, належне забезпечення публічної безпеки і порядку .
Олександр Володимирович зазначив, що упродовж звітного періоду підрозділом забезпечено реагування на 3106 (в минулому році - 3185) заяв і повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події (у розрахунку на 10 тис. населення зареєстровано 843 заяви та повідомлення, в м.р. - 864), з них 210 (м.р.- 277) з ознаками кримінального правопорушення ( на 10 тис. населення – 57 заяв (м.р.- 75)). Тобто кількість звернень громадян до поліції зменшилась у порівнянні з минулим роком на 2,5%, одночасно на 24,2% зменшилась кількість звернень кримінального характеру. Завдяки вжиттю ефективних заходів спрямованих на забезпечення якісного та швидкого реагування на заяви та повідомлення громадян, проведення всебічного та повного їх розгляду, зменшено кількість повторних заяв від громадян за одним і тим же фактом майже на 28 % в порівнянні з минулим роком.
ДО єдиного реєстру досудових розслідувань унесено інформацію по 229 заявах і повідомленнях громадян. 4 кримінальних провадження передано до інших підрозділів та 5 кримінальних провадження прийнято з інших органів. 
Загалом динаміка злочинності у порівняні з минулим роком зменшилась 24,7% .

Для збільшення довіри населення до поліції створено одну поліцейську станцію в с. Уладівка для обслуговування території Уладівської та Журавненської сільських рад де цілодобово перебувають поліцейські Літинського ВП.
О.В.Конєв наголосив що й надалі Літинського ВП і надалі будуть вживатися дієві заходи щодо забезпечення безумовного дотримання законності при реєстрації, реагуванні та розгляді заяв і повідомлень, своєчасному та об’єктивному прийнятті рішень, а також недопущення випадків безпідставного закриття кримінальних проваджень, посилення організаційних і практичних заходів з протидії незаконному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових речовин, якісному проведенні слідчих дій, спрямованих на розкриття та розслідування кримінальних правопорушень та адміністративних проступків

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури