Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Відомий 72-річний мандрівник Фредерік Барнет відвідує Літин


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Відомий 72-річний мандрівник Фредерік Барнет відвідує Літин

Відважний мандрівник-велосипедист Фредерік Сальвадорович Барнет-Маллера родом із іспанської провінції. Закінчив початкову школу при домініканському монастирі, середню -  при єзуїтському, та 2 роки навчався у гімназії. Спочатку  Фредерік Барнет працював коком на генуезькому судні, потім у Брюсселі відкрив свій перший ресторан.

9 років тому Фредерік захворів на рак шлунку, а після операції вирішив подивитися на світ.

- Я думав: «Люди розповідають, що десь побували, щось побачили. Може, й мені подивитися, чи насправді воно все так?».

Фредерік написав план подорожі і два роки тому із Копенгагена вирушив у навколосвітню мандрівку на велосипеді. Та незабаром зрозумів, що запланувати тисячі й тисячі рішень, які весь час доводилося приймати в дорозі, просто неможливо. У дорозі траплялося різне: і велосипед викрадали, і в аварію потрапляв, і руки ламав… Проте відбити охоту до подорожі це не змогло.

Фредерік Барнет щодня долає в середньому 70 км.  За цей час проїхав відстань у 42 795 км. Фредерік розрахував, що подорож буде тривати 10-12 років. У щоденнику він описує свої враження, та й  нових знайомих просить залишати кілька слів на згадку. Усі журнали мандрівника дбайливо зберігають люблячі дружина з синами, які залишилися у Барселоні.

На ніч 2 серпня Фредерік Барнет зупинився у Літині, завітавши до гостинної родини Романа й Людмили Щербів. Роман Миколайович та Людмила Анатоліївна створили дитячий будинок сімейного типу, а їхня повна щасливим дитячим щебетом домівка розташована поруч із церквою.

Ось так, за звичкою зупиняючись на ніч біля церков та костьолів, Фредерік Барнет і потрапив до їхньої господи на вечерю.

Глава сім’ї Роман Щерба легко порозумівся з відомим мандрівником, бо обидва знають італійську.

Фредерік розповідав про свої мандри, показував карту, на якій позначив свій маршрут, журнал та нагороду, яку отримав у Рівному  з рук президента Всеукраїнської Академії Культурної Спадщини Українсього Козацтва. Фредеріку Барнету надали чин козацького полковника. Справді ж бо, не кожний 72-річний український козак здолає стільки доріг!

Фредерік пригостив господарів італійською стравою власного приготування і розповів, що його подорож – це пошук істини. А шукати її потрібно все життя.

 

Нині Фредерік Барнет прямує до Польщі та Прибалтики. А коли не буде так спекотно, відвідає Крим. Про свою подорож мандрівник хоче написати книгу під назвою «Фредерік. Наступна глава». Тож нехай його подорож буде багатою на добрих людей, незабутні враження і завершиться щасливим поверненням.
 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури