Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Екологічне лихо своїми руками


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Екологічне лихо своїми руками

Із настанням пори збору урожаю та листопаду, майже повсякчас із різних куточків нашого селища густими хмарами здіймається димова завіса. В ранковий та у вечірній час, коли вологість повітря підвищується, дим від тліючих вогнищ збирається у токсичний туман і покриває усю територію містечка.
Всі ті, хто запалює купи відходів, виправдовують себе підвищеною хазяйновитістю дбайливого господаря і навіть не задумуються над тим, яку шкоду несуть не тільки оточуючим, а й в першу чергу собі, своїм рідним, а особливо - дітям. При спалюванні будь-яких відходів виділяється чадний газ, який в долі секунд зв'язується з гемоглобіном крові і суттєво блокує постачання кисню до організму. Наслідком систематичного отруєння організму чадними газами може стати не тільки хронічна алергічна реакція, головний біль і астма, але й така біда сучасності як онкозахворювання.
Можливо час схаменутися і перестати наражати на небезпеку себе і оточуючих? Невже не краще прикопати відходи рослинного і тваринного походження і через деякий час отримати натуральне добриво – компост, а ненатуральні просто скласти у мішки і виставити біля свого подвір'я, де його відповідно до графіку заберуть працівники комунальної служби?
Впевненні, що більшість мешканців селища відповідально поставляться до заклику не створювати загрози екологічного характеру своїми власними руками і у нас стрімко поменшає кількість хазяйновитих паліїв. Для тих, хто все ж не дослухається до голосу громадськості і своєї совісті повідомляємо, що працівниками Літинської селищної ради, спільно з працівниками поліції проводитимуться систематичні заходи з виявлення і притягнення до адміністративної відповідальності паліїв відходів. Нагадуємо, що відповідно до статті 152 КУпАП розмір штрафу за таке адміністративне правопорушення на даний час складає для громадян 1360 грн., для підприємств та організацій – 1700 грн.

Літинська селищна рада

 

 

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури