Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Свято першого дзвоника!

 

Анатолій Іванович вручив Почесну Грамоту та грошову винагороду учениці 9 – б класу Аліні Саранчі, за активну участь у обласних та республіканських музичних конкурсах, перемогу в конкурсах «На хвилях Згару», «Осіння Мелодія» та за участь в  Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни» 2017.

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Носов завітав у Літинську СЗШ І-ІІІ ст. №1. У своєму виступі він зазначив: - «Для учнів 1 вересня знаменує початок досягнення нових знань і підкорення нових шкільних вершин. Ми вчимося все життя, розвиваючи таланти і безцінний досвід, а міцним фундаментом цих знань служать основи, закладені у школі».

Цього року шкільний поріг переступили 135 першокласників. Для кожного учня селищна рада закупила набори шкільного приладдя, вартість яких становить 28, 620 тис. грн.

Слід зазначити що ключовою реформою Міністерства освіти і науки у 2018 році стала програма «Нова українська школа», головна мета якоїстворити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

Тож побажаємо усім і школярам і педагогічним працівникам міцного здоров'я, натхнення, наснаги, вдачі і терпіння. Незабутніх вам миттєвостей життя, справжніх відкриттів та наукових перемог!

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури