Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Єднання через культуру

З 25 по 29 липня 2018 року польський колектив «Kębłowo» перебував на території України. Для них було організовано виступ 26 та 28 липня у м. Хмільник, а 27 липня їх чекали жителі нашого містечка.                                                                                                                                        27 липня 2018 року в Літинському районному будинку культури відбувся захід за участю творчих колективі Літинщини та гостей з м. Вольштин - фольклорного колективу «Kębłowo». Концертну програму розпочав гурт «Відродження». На сцені актори виступали з низкою українських пісень. Невимушений, чіткий стрій, чудова акторська гра, образність та яскравий народний гумор притаманні виконавцям колективу. Вокальні номери змінюються танцювальними. Висока технічна майстерність, пластика, музичність, неповторний художній образ – все це притаманне нашому танцювальному колективу «Шанс». Кожен з номерів, які вони демонстрували, виконуються ніби як на одному подиху. Заслуговує уваги і колектив «Вербиченька» Літинського районного будинку культури. Майстрині пісні доносили до глядачів усю красу української народної пісні. Своїм вокалом радував зал і Анатолій Бірюков. Та все ж таки найбільшу кількість аплодисментів отримали наші гості. Вперше на сцені будинку культури виступав творчий колектив Zespół Piesni i Tanca «Kębłowo» . з гміни Вольштин, керівник колективу Сільвія Котларська. Яскраві костюми, висока виконавська майстерність, відчуття стилю і характеру твору всі ці риси притаманні колективу «Kębłowo». Колектив має свою багату історії, адже він був створений ще в 1975 році. Концерти за участю даного фольклорного колективу - невід'ємний елемент важливих місцевих свят, невід'ємний атрибут культурного життя польської громади. Часто команда виступає в ролі посла польської культури під час багатьох поїздок за кордон та має велику популярність серед глядачів. Літинчани щирими та гучними оплесками зустрічали та проводжали дорогих костей. Саме під час таких заходів поєдналося немов в єдине ціле дві культури українська та польська.                                                                                                                                

Прекрасні задушевні пісні та танці, висока виконавська майстерність артистів ансамблю підкорили глядачів. Виконуючи важливу духовну місію відродження та розвитку національної культури як польської так і української, художні ансамблі та їх керівники проводять велику неоціненну роботу з пропаганди ідеалів і національних традицій.                                                                                                

    По закінченню творчого вечора Анатолій Бичок звернувся зі словами вдячності до усіх колективів які виступали на сцені. Подякував за ті чудові емоції які отримали всі присутні під час виступу. Та все ж таки особливої уваги заслуговують наші гості і тому керівнику колективу «Kębłowo» Анатолій Іванович вручив «Подяку» від імені всіх літинчан, подякував за прекрасний настрій отриманий під час виступу польського колективу, та запросив по можливості «Kębłowo» знову відвідати наш край. В свою чергу пані Сільвія Котларська подякувала селищному голові Анатолію Івановичу за гостинний та теплий прийом, за хорошу організацію їхнього перебування на території України а також побажала творчих успіхів і нових здобутків усім творчим колективам.

 

 

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури