Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Магазин «У Ольги» очима покупців


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Магазин «У Ольги» очима покупців

72-річна пенсіонерка селища Літин Кубанцева Віра Володимирівна усе життя самовіддано й чесно працювала на побуткомбінаті, за що й була удостоєна звання «Ветеран праці». Разом із чоловіком Віра Володимирівна виховала 3 дітей, дочекалася онуків. Пенсіонерка, будучи дитиною війни та інвалідом ІІ групи, не втрачає оптимізму і віри в людську доброту.

Тому віддавши на ремонт свій мобільний телефон до магазину «У Ольги», що на території Муніципального ринку, старенька й не сподівалася, що  матиме від цього самі лише неприємності.  Адже, не розуміючи, чому на екрані телефону з’явилися повідомлення на англійській мові після заміни карткоприймача та картки, вона повернулася до магазину, а у відповідь її грубо облаяли й виштовхали у груди й плечі:

- Я мало не випала за поріг, добре, що встигла за вітрину вхопитися, а то хтозна, як би все для мене скінчилося.  За що таке приниження? – скаржиться зі сльозами на очах Віра Володимирівна

24 липня, шукаючи захисту, Віра Володимирівна звернулася із заявою на ім’я Літинського селищного голови Анатолія Бичка до селищної ради.

Комісія по захисту прав споживачів, яка постійно діє при селищній раді, вчасно розглянула заяву окривдженої пенсіонерки.

- Мене не телефон турбує, а ставлення до людини мого віку, - говорила Віра Володимирівна  на засіданні.

Голова комісії Петро Мамощук надав слово і завідуючій магазином «У Ольги» Ользі Залєвській. Власниця магазину стверджувала, що ніяких претензій до продавців і бути не може, адже телефон відремонтовано. А коли потерпіла звернеться до суду, то Ольга Залєвська вимагатиме відшкодувати гроші за вітрину, за яку схопилася пенсіонерка, щоб не впасти на асфальт.

Голова комісії Петро Мамощук розповідає:

- На магазин «У Ольги» з усього Літина в нас найбільше скарг і їх єднає одне: питання совісного ставлення до покупців.

Ольгу Залєвську ми вкотре суворо попереджуємо про необхідність уважного ставлення до відвідувачів, а Вірі Василівні рекомендуємо звернутися до суду.

 

Віра Василівна так і зробила. Чи стане їй здоров’я й оптимізму дочекатися бодай вибачень за таке приниження від продавців магазину «У Ольги»?

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури