Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Із гміни Пшемент до Літина.


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Із гміни Пшемент до Літина.

 

Вагомий внесок у розвиток Літинського районного сектору ГУ ДСНС Україниу Вінницькій області зробила гміна Пшемент Вольштинського повіту, подарувавши – пожежний автомобіль «JELCZ» з усім необхідним обладнанням. Варто зазначити, що такий автомобіль лише один у Вінницькій області і нині  знаходиться він  у 7 Державній пожежно-рятувальній частині смт Літина.  Ця спецтехніка донедавна проходила бойове чергування в пожежній частині гміни Пшемент.  Наразі  автомобіль перебуває в гарному технічному стані. Він  вміщує в собі 6 тонн води, максимальна швидкість виходу води становить 3 тонни за 1 хвилину, що значно вплине на ефективність роботи рятівників у боротьбі з вогнем. Літинські рятувальники усім присутнім на практиці продемонстрували  можливості цієї техніки. Проїхавши немалу відстань від гміни Пшемент до смт Літина (понад 1200 км), автомобіль найближчим часом буде залучений на чергування з бойовим розрахунком у Літинському районному секторі ГУ ДСНС України у Вінницькій області  і  служитиме рятувально-пожежній частині смт Літина ще не один рік.

Крім того, наші рятувальники отримали 6 комплектів спеціального захисного одягу, 8 касок, 7 пожежних сокир, 5 датчиків руху (яких немає в жодному підрозділі рятувальних служб у Вінницькій області)  вартість одного такого датчика складає  близько 30 тис. грн.

         10 липня 2018 року відбулася офіційна передача пожежного автомобіля та комплексного спорядження  літинським рятувальникам на території пожежної частини, за участю Літинського селищного голови Анатолія Бичка, голови районної ради Віталія Мельника,  начальника Головного управління ДСНС України у Вінницькій області, полковника служби цивільного захисту Руслана Шевчука, начальника Літинського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області,   підполковника Григорія Горбачука та особового складу рятувальної частини. 

Полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук особисто вручив Григорію Горбачуку ключі та номерні знаки вже української реєстрації на цей автомобіль. Та насамперед він  звернувся зі словами подяки  до очільника селища Анатолія Бичка. Руслан Богданович наголосив що саме завдяки Анатолію Івановичу та його безпосередній ініціативі, підприємли-вості, завзяттю   уже багато років проявляється налаго-дження тісних зв’язків між Літином та  Вольштином. В результаті літинські рятувальники постійно отри-мують гуманітарну допомогу, що надзвичайно  поліпшує матеріально-технічне осна-щення пожежного підрозділу. За такий вагомий внесок у розвиток пожежної частини Літинського району Руслан Шевчук нагородив Анатолія Івановича медаллю «За відданість пожежній справі». Руслан Богданович подякував   польським колегам за співпрацю та всім причетним в організації доставки  такого цінного вантажу для літинської громади. Цього дня нагороджено Подякою і Григорія Борисовича «За вагомий особистий внесок у розвиток Служби порятунку»,  Подяки «За зразкове виконання службових обов’язків» отримали  Сергій Павлович Вишневський та  Роман Васильович Байзан.  

Також свою вдячність селищному голові Анатолію Бичку за допомогу в організації та перевезенні такої важливої гуманітарної допомоги для літинської пожежної частини висловив начальник Літинського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області, підполковник Григорій Горбачук. Він наголосив, що ця спецтехніка та спорядження є на сьогодні   досить необхідними, адже дозволить оперативно реагувати на виникнення надзвичайних ситуацій та вчасно приходити на допомогу.

У свою чергу Анатолій Іванович пообіцяв і надалі допомагати рятувальній частині, продовжуючи дружні відносини з Вольштинським повітом та знаходячи нові можливості плідної співпраці заради зміцнення і процвітання нашого краю, на міжнародному рівні.


 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури