Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Благоустрій Літина

 

   Учнями СЗШ І- ІІІ ступенів № 1 та працівниками ДНЗ №1 упорядковано братські могили «Агромаш», по вул. Л. Українки, Варави.  Учнями СЗШ І- ІІІ ступенів № 2 та працівниками ДНЗ № 2 прибрано Меморіал Слави упорядковано 1 клумбу та закріплену територію – дитячий майданчик по вул._Соборній.

  Згідно з рішенням виконкому селищної ради № 43 від 21.05.2018 року 30 березня та 27 квітня було проведено дні благоустрою, до яких були залучені організації, підприємства, установи, приватні підприємці для проведення благоустрою, санітарної очистки прилеглих та закріплених територій.

 Проведено поточний ремонт вулиць: Коцюбинського, Кармелюка. Незалежності, Кобзаря, пр. Кобзаря, Дубовий Гай.

  Проведено ремонт та побілку паркану по вул. Кармелюка, пофарбовано вхідний паркан парку Культури та відпочинку.

  Працівниками КП «Комунсервіс» встановлено 2 вбиральні на кладовищі по вул. Черняховського і у парку «Берізки», здійснено ремонт кладки по вул. Набережна, встановлено 6 сміттєвих баків біля бюджетних організацій селища.

  На території смт Літин  в період 2018 року було відремонтовано 25 світильників вуличного освітлення та замінено 102 лампи, проведено нову лінію освітлення по вул. Промислова.

 Інспекцією з благоустрою здійснюється постійний контроль за санітарним станом територій підприємств, установ, організацій, торгових закладів, прибудинкових територій. В ході спільних рейдів з працівниками поліції проти порушників благоустрою складено 11 протоколів, 57 приписів, 77 усних та письмових попереджень, накладено штрафів на суму 3740 грн.

 Також, інспектором з благоустрою та контролерами КП «Комунсервіс» проведено обхід підприємств, установ, організацій та приватного сектору з метою заключення ними договорів про вивіз твердих побутових відходів згідно чинного законодавства.   

 Проводилися рейди щодо порушників спалювання сміття та листя. Щотижнево проводяться рейди з врученням приписів та складання протоколів згідно з ст. 152 КУпАП.

Інспектор з питань  благоустрою та

ЖКГ селищної ради                                                                       С.В. Черниш 


 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури