Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Найсильніші літинчани

Літинська команда з богатирського багатоборства нараховуєдва чоловіки. Проте 25-річний Богдан Остапчук та 22-річний Ярослав Ткачук достойно представляють наш район на рівні області. 22 червня у Вінниці під час всеукраїнського етнофестивалю «Живий вогонь» були проведені обласні змагання «Козацькі забави», куди з’їхалися команди найсильніших атлетів із 11 районів Вінничини.

Начальник відділу з питань фізичної культури і спорту РДА Микола Кіпоренко розповідає, що ці змагання  проходять надзвичайно цікаво, вони сприяють відродженню історико-культурних українських традицій та популяризації активного способу життя. Молоді богатирі-літинчани блискуче справилися із 5-ма важкими завданнями. Вони на швидкість долали відстань з вагою по 32 кг у кожній руці, переносили мішки «з сіллю», закидали якнайдалі 3-метрову колоду, котили автомобільні покришки та буксирували легковий автомобіль. Хлопці приїхали до рідного Літина із бронзовими медалями.

Богдан Остапчук та Ярослав Ткачук розповідають, що на «Козацьких забавах» побували вперше. Досі вони тренувалися для себе особисто, не маючи на меті захищати честь району. Проте перша перемога надихає на нові звершення, тому літинська команда не має на меті розпадатися, хлопці тренуватимуться систематично.

 

На День молоді Богдан Остапчук достойно захищав честь Літина на змаганнях із багатоповторного жиму, організованого за сприяння народного депутата України Віктора Жеребнюка. Бронзова нагорода увінчала успіх молодого літинського атлета.


 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури