Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Участь громадськості в заходах щодо запобігання і протидії корупції


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Участь громадськості в заходах щодо запобігання і протидії корупції

 

Так, за громадськістю закріплено право брати участь у виявленні фактів правопорушень, повідомляти про вчинені корупційні правопорушення, запитувати та одержувати від органів державної влади та органів місцевого самоврядування інформацію про запобігання та протидії корупції, проводити громадську антикорупційну експертизу або замовляти її проведення, проводити заходи щодо інформування населення з питань запобігання і протидії корупції.

Об’єднанню громадян, фізичній, юридичній особі не може бути відмовлено в наданні доступу до інформації стосовно компетенції та основних напрямів діяльності суб’єктів, які здійснюють заходи щодо запобігання і протидії корупції.

  Особи, які надають допомогу у виявленні корупційних діянь, перебувають під захистом держави. Правоохоронні органи здійснюють правові, організаційно-технічні та інші заходи, спрямовані на захист від протиправних посягань на життя, здоров’я, житло та інше майно осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, а також близьким їм особам.

     Щоб подолати корупцію, важливо знати не тільки те, де вона існує, але й причини, що породжують її. І однією з причин є терпимість громадян до проявів корупції, а також особиста лояльність до посадовців та примирення з беззаконням. Користуйтеся своїми законними правами повсякчас і всюди.

Хмільницьке об’єднане управління

Пенсійного Фонду України Вінницької області


 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури