Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Хмільницьке обєднане управління пенсійного фонду України у Вінницькій області інформує:


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Хмільницьке обєднане управління пенсійного фонду України у Вінницькій області інформує:

 

    Відповідно до статті 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» дружина, яка втратила годувальника із числа постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, має право на призначення пенсії у зв‘язку з втратою годувальника. Порядок обчислення такої пенсії та розмір щомісячної компенсації затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 №1210.

  Якщо особа, якій призначено пенсію у зв‘язку з втратою годувальника, бажає отримувати інший вид пенсійної виплати, на який має право (зокрема, за віком, по-інвалідності), вона може перейти на інший вид пенсії подавши до управління Пенсійного фонду України відповідну заяву.

   Отримання одночасно двох видів пенсії ( наприклад, власної пенсії за віком та 50 % розміру пенсії померлого годувальника ) чинним законодавством не передбачено.

   За бажанням можна перевірити доцільність переведення на інший вид пенсії, звернувшись з відповідною заявою до управління Пенсійного фонду України. Зауважимо, що розгляд заяви про попередній розрахунок розміру пенсії та визначення найбільш доцільного виду пенсійного забезпечення, на який особа має право, належить до переліку послуг, що надає пенсійна служба.

Телефон «гарячої» лінії смт.Літин  2-17-23


 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури