Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Батарейки здавайтесь!

                                                                                                          

Одна лише батарейка забруднює шкідливими компонентами близько 400 літрів води і 20 квадратних метрів ґрунту. Адже в елементах живлення містяться важкі метали – свинець, ртуть, нікель, цинк та луги. Накопичення цих продуктів розпаду у ґрунтах рано чи пізно спричинить катастрофу.              

Виробники батарейок та акумуляторів, звичайно, застерігають, що використавши ці джерела живлення, їх необхідно здати у відповідні пункти прийому і в жодному разі не викидати з побутовим сміттям. Варто знати, що батарейки потрібно утилізувати в інший спосіб.                                                        

Про шкоду від джерел енергії знають і школярі. Так впродовж двох місяців у Літинській СЗШ І – ІІІ ст. № 2,   за ініціативи Літинської селищної ради, було оголошено збір використаних батарейок.   У кабінеті Лілії Денисівни Демкової та Марини Володимирівни Гуменної були розташовані спеціальні ящички для збору використаних елементів живлення. Впродовж двох місяців школярі активно зносили до школи батарейки. Загальна вага зібраних учнями батарейок становила 50 кілограмів або 3 400 батарейок (в середньому вага однієї пальчикової батарейки становить 15 г). Лідером у зборі елементів живлення виявився 8 – А клас, класний керівник Тимчишена Надія Іванівна де було зібрано 500 або 7,5 кг батарейок. Всі ці елементи живлення були передані селищній раді, для подальшої їх утилізації.                Від кожного з нас залежить екологічний стан планети і почати можна з найпростішої справи - утилізації батарейок. Тому, шановні мешканці Літинської громади! Не будьте байдужими до довкілля, не викидайте використані батарейки у смітник, відносьте їх до організованого пункту збору у Літинську селищну раду!     

                                               

 


 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури