Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

З дружнім візитом

 

Для Літинської ЦРЛ польські друзі подарували – інфузомат (апарат для дозованого внутрівенного введення ліків)

Представники Польської держави не змогли, звичайно, не завітати в освітянський заклад – Літинську СЗШ І-ІІІ ст. №2. Дорогих гостей, як і годиться за давніми українськими традиціями, учні школи зустрічали короваєм на вишитім рушникові.

Директор Тетяна Катріна коротко розповіла про особливості навчального процесу та про історію школи. Зазначила, що з вересня 2017 року у школі розпочато вивчення польської мови. Свої знання з цього предмету продемонстрували учні 5-го класу. Вони читали вірші та співали пісні польською мовою.

Іноземні друзі були приємно вражені та здивовані таким рівнем знань, враховуючи те, що вивчення мови розпочалося лише 8 місяців тому.

Наприкінці зустрічі школярі отримали немало цінних подарунків від польських гостей.

Одну з перших позицій у розвитку культури нашого краю займає ЗАКСБТ «Шанс». Не зміг, звичайно, він залишитися поза увагою делегації. Зустріч з цим надзвичайно талановитим хореографічним дитячим колективом відбулася в районному Будинку Культури, де на гостей чекала блискуча концертна програма цього колективу, творчість якого майстерно вливається в симфонію сучасного культурного життя України.

Неймовірно багато творчих зусиль та уміння докладає молодий, але досвідчений талановитий тренер, викладач хореографії дитячого колективу «Шанс» Роман Терентьєв, він же і директор районного Будинку Культури.

На запросини польських друзів учасники аматорського ансамблю танцю «Шанс» у червні 2018 року планують відвідати м. Вольштин, де сподіваються своїм мистецтвом передати всю красу нетлінного національного колоритного танцю. Там, за межею України, «Шанс» має бути взірцем справжньої українськості. Також до Польщі запрошена футбольна команда «ДЮСШ Літин», для якої буде організовано відпочинок та футбольний турнір з однолітками з Польщі та Німеччини.

Іржею вкрилися часи історії двох народів – польського та українського. Усього було в далекому минулому… А сьогодні ми – місток між учорашнім та завтрашнім днем, у ланцюгу буття – лиш одне маленьке коліщатко дружби, якому нема права заіржавіти, зламатися, бо там – попереду – сотні поколінь у чеканні миру, злагоди, дружби між нашими народами.

Якби кожна держава, кожен народ, зводили смисл свого земного життя до формули – допомагати іншим – на землю давно б повернувся первозданний рай. Люди жили б у мирі, злагоді, в любові, не усвідомлюючи навіть свого щастя.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури